Schedule – Givattayim

כל הרמות
מתחילים
מתקדם
פילאטיס
שיעורי הריון
פילאטיס מכשירים
הדפס לוח שעות
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Mon
07:30-08:30

Vinyasa

Nitsan agassi

App registration

Floor 2

08:45-10:15

Soft Iyengar

Nancy Gardosh

App registration

Floor 2

08:45-09:45

Pilates

Lir Yosha

App registration

Floor 3

10:10-11:10

vinyasa with baby

Dana Sasson

App registration

Floor 3

11:30-13:00

Yoga for Woman

Dana Sasson

App registration

Floor 3

17:00-18:30

Iyengar

Brigitte yung

App registration

Floor 2

17:50-18:50

Pilates

Lir Yosha

App registration

Floor 3

19:00-20:15

vinyasa

Rita Betsalel

App registration

Floor 2

19:00-20:30

Ashtanga

Liat Mesulam

App registration

Floor 3

20:30-22:00

Vinyasa

Rita Betsalel

App registration

Floor 2

20:45-22:00

Vinyasa

Liat Mesulam

App registration

Floor 3

Tue
08:15-09:30

vinyasa

Yael Uzar

App registration

Floor 3

08:30-10:00

Soft Iyengar

Brigitte yung

App registration

Floor 2

11:00-12:00

App registration

Floor 2

11:30-13:00

vinyasa

orit vayner

App registration

Floor 3

17:00-18:30

Iyengar

Guy Tal

App registration

Floor 2

17:30-18:20

Pregnancy Pilates

Yeara Elad

App registration

Floor 3

18:30-19:30

vinyasa pilates

Yeara Elad

App registration

Floor 3

18:45-20:15

Iyengar

Nancy Gardosh

Anila Mezig- replacement

App registration

Floor 2

19:40-20:40

Vinyasa

Yael Uzar

App registration

Floor 3

20:30-22:00

Ashtanga

lilush

App registration

Floor 2

20:50-21:50

Pilates

App registration

Floor 3

Wed
07:15-08:45

Iyengar

Yohai Holtzman

App registration

Floor 2

08:00-09:00

Vinyasa

lilush

App registration

Floor 3

09:00-10:30

Yoga for Woman

Rita Betsalel

App registration

Floor 2

09:10-10:10

Pilates

Lir Yosha

App registration

Floor 3

10:45-11:45

vinyasa with baby

Rita Betsalel

App registration

Floor 3

11:30-13:00

Iyengar

Brigitte yung

App registration

Floor 2

17:00-18:25

Yoga for Woman

Dana Sasson

App registration

Floor 2

17:15-18:45

yoga therapy

App registration

Floor 3

18:30-19:20

Pilates

Lir Yosha

App registration

Floor 2

19:15-20:15

Vinyasa

Moran Tsimhoni

App registration

Floor 3

19:30-20:30

Pilates HIIT

Lir Yosha

App registration

Floor 2

20:30-22:00

Vinyasa

Moran Tsimhoni

App registration

Floor 3

20:30-22:00

Power Vinyasa

App registration

Floor 2

Thu
07:30-09:00

Iyengar

Guy Tal

App registration

Floor 2

08:30-09:30

Pilates

Yeara Elad

App registration

Floor 3

09:30-11:00

Iyengar

App registration

Floor 2

11:30-13:00

vinyasa

Dana Sasson

App registration

Floor 3

17:00-18:30

Iyengar

Lior Hikrey

App registration

Floor 2

18:00-18:50

Vinyasa

Nitsan agassi

App registration

Floor 3

18:45-19:45

Ashtanga

lilush

App registration

Floor 2

19:00-20:00

Pregnancy Yoga

Yeara Elad

App registration

Floor 3

20:10-21:10

yoga therapy

App registration

Floor 3

20:15-21:15

Pilates

Yeara Elad

App registration

Floor 2

Fri
07:00-08:30

Iyengar

Guy Tal

App registration

Floor 2

08:40-10:10

Power Vinyasa

App registration

Floor 2

08:50-09:50

vinyasa pilates

Yeara Elad

App registration

Floor 3

10:00-11:20

Vinyasa

Nitsan agassi

App registration

Floor 3

10:20-11:20

Pregnancy Yoga

Rita Betsalel

App registration

Floor 2

11:30-12:25

Vinyasa

Rita Betsalel

App registration

Floor 3

12:00-13:30

Iyengar

Lior Hikrey

App registration

Floor 2

12:45-14:00

vinyasa

Yael Uzar

App registration

Floor 3

14:00-15:15

Vinyasa

Liat Mesulam

App registration

Floor 2

15:30-17:00

Ashtanga

Liat Mesulam

App registration

Floor 2

Sat
09:00-10:15

Vinyasa

Nitsan agassi

App registration

Floor 2

10:30-12:00

Vignana

Yuval Baram

App registration

Floor 2

12:15-13:15

Pilates

App registration

Floor 2

17:00-18:30

Iyengar

Guy Tal

App registration

Floor 2

19:30-21:00

Ashtanga

App registration

Floor 3

Sun
08:30-10:00

Iyengar

App registration

Floor 2

08:45-09:45

Pilates

Yeara Elad

App registration

Floor 3

10:15-11:15

Yoga for Woman

Rita Betsalel

App registration

Floor 3

11:30-12:30

Vinyasa

lilush

App registration

Floor 3

17:00-18:30

Vinyasa

Nitsan agassi

App registration

Floor 2

17:45-18:45

Pilates

App registration

Floor 3

18:45-20:15

Iyengar

Nancy Gardosh

App registration

Floor 2

19:00-20:30

Ashtanga

lilush

App registration

Floor 3

20:30-22:00

vinyasa

App registration

Floor 2

20:45-22:00

vinyasa

Nitsan agassi

App registration

Floor 3

הרשמה
לשיעור נסיון!

רוצים להרשם לשיעור אחד ולהחליט מה הלאה?
רוצים שיעור נסיון ללא כל התחייבות למנוי?

Quick Call

Contact Us





  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני