יוגה למתחילים

אתה לא זז. חייב להתחיל לעשות משהו

הגב כואב וגם הכתפיים. אמרו לי על יוגה. כולם עושים. חייב לנסות

מתקשר קובע שיעור נסיון

מוודא מאתיים פעם שזה שיעור של מתחיליים. הבחורה שעונה לי מאד נחמדה. רגועה כזאת. עושה מלא יוגה.

אני מגיע. המקום נעים. כולם ממש נחמדים

אין לי מושג מה אני עושה פה ובא לי לברוח . המורה מגיעה, שואלת את שמי, אם משהו כואב….אני מגמגם קלות ונכנס. בלי נעליים. אז מסתבר שיוגה עושים יחפים אני מסתכל סביבי, כולם נראים די כמוני, המקום נעים ומתחילים… בהתחלה אני ממש משתלב יפה. לא ידעתי שאני כזה טוב. ואז מסתכל בשעון. עברו 10 דק'. יפה.לא רע.  בסוף השיעור אני ממש מבסוט. נהניתי מאד. לא קל. לא קשה. אני רוצה עוד .לא מאמין שלא באתי עד עכשיו

עושה מנוי בפראנה!

במהלך השבוע הגעתי לעוד שני שיעורים.

במהלך השבוע הגעתי לעוד שני שיעורים. אחד מהם ממש אהבתי, את השני פחות. עודד מהקבלה מסביר לי לאיזה עוד שיעורים אני יכול ללכת בהתחלה

עובר חודש.

עובר חודש. אני לא מאמין שאני מתרגל יוגה. אני מתחיל להנות. מחכה לשיעור. כבר מכיר חלק מהתנוחות

עובר עוד חודש

אני כבר מכיר את כל צוות פראנה. הם ממש נחמדים ולא בכאילו.

אחרי חודש נוסף אני בא גם בשבת.

אני משתדל להגיע לשיעורים קבועים. המורה כבר מכירה אותי.

אחרי שלושה חודשים

אחרי שלושה חודשים הסברתי למישהי חמודה שהגיעה פעם ראשונה מאיפה לוקחים מזרון

מאיזה גיל אפשר להתחיל לתרגל יוגה?

היוגה מותאמת לכל הגילאים, ישנם מקומות בהם יש קבוצות מיוחדות המסווגות לפי גיל. לנשים קיימים סוגים שונים של תרגולי יוגה כמו יוגה לנשים בהיריון ויוגה לנשים בגיל המעבר. העקרונות הבסיסיים אינם משתנים אך בכל שכבת גיל תרגול היוגה יותאם לה, עם דגשים ייחודיים.

מה מומלץ לאכול לפני אימון יוגה?

לא מומלץ לאכול לפני תרגול יוגה. הבטן תהיה צריכה להיות ריקה כאשר הארוחה האחרונה במרחק שעתיים מהתרגול. זה לא אומר שצריך להגיע לשיעור עם בטן מקרקרת. לאכול משהו קל כשעה לפני התרגול זו בהחלט אופציה.

אם אני לא כזה רוחני, יוגה עדיין מתאימה לי?

היוגה עוסקת בתרגול פיזי יחד עם חיבור לתודעה. אין צורך להחזיק באמונה מסוימת או עקרונות רוחניים כאלה ואחרים. מטרת היוגה היא ללמד להתחבר אל עצמך ולהכיר את עצמך, ולא למשהו חיצוני.

האם בעיות רפואיות יכולות למנוע ממני לתרגל יוגה?

במידה וניתן, מומלץ לגשת בתחילת השיעור הראשון למורה וליידע אותו בבעיות הרפואיות. באופן זה המורה יוכל לכוון את השיעור עבורך, כך שתוכל למצות את תרגול היוגה במסגרת המגבלות הרפואיות. ייתכן ושיטות יוגה מסוימות לא יתאימו ולכן ההתייעצות חשובה. תרגול קבוע יכול לעזור בשיפור מצבים בריאותיים מסוימים, להקל על כאבים, מתחים ואי נוחות.

במידה ובעיה רפואית מונעת ממני לנשום מהאף, האם זה קריטי?

תרגילי נשימה מהווים חלק משמעותי מתרגול היוגה. הנשימה ביוגה היא דרך האף. האף הוא איבר הפועל כמסננת של רעלים וזיהום מבחוץ, כך נכנס חמצן נקי בטמפרטורה ולחות נכונה. במידה וקיימת בעיה רפואית שמונעת זאת, ניתן לנשום דרך הפה.

במידה ואני סובל מפריצת דיסק, האם אני יכול לתרגל יוגה?

יוגה עוזרת להפיג כאבים, מתחים ולחצים בגוף. עבור מי שסובל מפריצת דיסק יוגה יכולה לתרום רבות בהפגת כאבים וחיזוק שרירים הרלוונטיים, אך רק לאחר התייעצות עם רופא.

האם יוגה עוזרת למצב נפשי ירוד?

התשובה היא כן. אימוץ יוגה לשגרת היום יום עוזר ללמוד להירגע ולהגיע למצב של הרפיה והשקטת התודעה. התרגילים השונים עוזרים בהפחתת הורמוני סטרס ומתחים, אפילו לטווח ארוך.

שיעורים בתחילת הדרך

השיעור הראשון עליו אנו ממליצים בחום הוא שיעור יסודות. שיעור זה נותן לכם את הכלים הבסיסיים לתרגול  היוגה. בשיעור לומדים את התנוחות הבסיסיות, הנשימה הנכונה ואת השפה כולה.
במקביל לשיעור היסודות ניתן להגיע לכל השיעורים המוגדרים כ"מתחילים" או "כל הרמות" במערכת השעות.

בכל מקרה, הצוות שלנו יעזור לכם ויכוון אתכם לשיעורים המתאימים לכם. כל מה שנותר לכם לעשות עכשיו הוא להתקשר לאחד הסניפים ולהירשם.

סניף תל אביב: 1-700-507-074

סניף גבעתיים: 1-700-507-074

ברוך הבא לפראנה יוגה. אם אתה פה כנראה אתה רוצה להתחיל לתרגל יוגה. לנסות. לבדוק. מישהו המליץ לך.

♥ אז ברוך הבא לפראנה יוגה ♥

להבדיל מכל דבר אחר שבו מניעים את הגוף. יוגה היא תהליך. ונסביר: אדם שבוחר לרוץ, יוצא לרוץ פעם פעמיים שלוש ורואה אם זה מתאים לו.

אדם שבוחר לתרגל יוגה, צריך סבלנות. ישנם הרבה מאד סגנונות תרגול, הרבה מאד מורים. כל אחד מהם מביא איתו משהו אחר, המיוחד רק לו. אנחנו מאמינים בחיבור למורה. אם היינו יכולים, היינו מוחקים את כל השיטות.

ברגע שתמצא את המורה שאיתו תרגיש הכי בטוח, תוכל לסמוך עליו ותרגיש אליו או אליה חיבור, אז תתחיל בעצם בתהליך התרגול. אנשים מגיעים לתרגל יוגה מכל מיני סיבות: יושבים הרבה מול מחשב, עייפות, לחץ, רוצים להאריך את השרירים, גמישות, הורדה במשקל, בעיות פיזיות ועוד.

תרגול יוגה דורש אומץ. הוא לא תמיד נעים ונחמד. לעיתים יתפסו לך השרירים, לעיתים תרגיש עייף, משועמם, תרצה כל כך שהשיעור כבר יגמר ולעיתים תרגיש נפלא בצורה שלא ניתנת לתיאור במס' מילים. על כן ההחלטה לתרגל מתאימה לאמיצים ולאנשים שרוצים להטיב עם עצמם בצורה כנה. פראנה יוגה קיימת מ-2003.

זהו הסטודיו הראשון ליוגה שנפתח בתל אביב. ב-2007 הצטרף הסניף הנפלא שלנו בגבעתיים.בכל אחד מן הסניפים ישנם מעל ל-40 שיעורים ו-20 מורים. אדם צריך זמן ומקום לתרגל. תבחר את הימים בהם אתה יכול לבוא. תבחר את השעות ופשוט תתחיל.

הצוות שלנו מורכב מענת, קרן אור, ליה, עינב, לין עודד ומורן . כולנו מתרגלים יוגה, חלקנו בהתחלה וחלקנו כבר שנים. התפקיד שלנו הוא לדאוג לכך שאתה תמצא את המורה המתאים לך. אנחנו פה לכל בקשה ושאלה ואין זו אקסיומה או מילים יפות שאנחנו כותבים למתרגלים חדשים.

זו העבודה שלנו. תוכל לפנות אלינו בכל שאלה, בעיה. להקפיא מנוי במידה ואתה טס לחול. לשאול לגבי סדנא מעניינת או אפילו להציע רעיון לשדרוג וייעול. רשת פראנה יוגה אמנם קיימת המון שנים ועל כן מהווה את הרשת המקצועית ביותר והמנוסה ביותר בעולם היוגה, אך מה שהופך אותנו למי שאנחנו הוא האהבה ליוגה והרצון שאחרים גם יחוו את מה שאנו חווים. אז מה זה יוגה? היוגה היא התרגול לאיחוד הנשמה והתודעה יחד, הדרך להתכנס ולהתרכז בתחושות הפנימיות תוך הימנעות מגירויים חיצוניים.

השגרה היומיומית רווית לחצים ומצריכה רגע עם עצמך, לחקור דרך נשימות, יציבה ואיזון גופני את החיבור של הגוף והנפש. השילוב של תרגול יוגה באורח החיים הוא מקום המפלט שלכם וההזדמנות ללמוד איך להרגיע את הגוף והתודעה. אם תרגול היוגה מסקרן אתכם, נסו בעצמכם, ותיווכחו לדעת מהי היוגה, השפעותיה על הגוף והשיטה האהובה עליכם. היוגה היא מסורת הודית עתיקה ומשמעות המילה היא "חיבור", "איחוד". על מנת להבין איזה סוג יוגיסט אתם, עליכם להתחיל לתרגל ולחקור בעצמכם. לכן, כדאי לדעת אילו שיטות קיימות ומהם הדגשים של כל שיטה. דרך היוגה הפופולרית במערב היא ההאטה יוגה, שהיא שילוב ההיבט הפיזי עם נשימה. התוצר המתקבל מתרגול יוגה רחב מכפי שנדמה, ובנוסף לחיזוק, גמישות ועיצוב הגוף התרגול מוביל לרגיעה, שיפור המודעות ובהירות המחשבה, הקלה על מחלות וכאבים, חיזוק מערכת החיסונית, נשימה נכונה וחיזוק הביטחון והדימוי העצמי.

 

תרגילי יוגה העומדים לרשותכם

ישנן שיטות שונות לתרגול היוגה המורכבות מאותן תנוחות, או בשמן ה"מקצועי", האסאנות. השוני בין השיטות בא לידי ביטוי בסדר תרגול האסאנות, שילוב תרגילי שליטה בקצב הנשימה הנקראים פרניאמה, קצב התרגול והדגשים הניתנים במהלכו ברמת הדיוק, הנשימה ועוד. שיטות התרגול בפראנה יוגה הן הפופולריות ביותר בעולם היוגה. האשטנגה יוגה היא אחת השיטות הפופולריות והדינמיות המורכבת מסדרות קבועות של תנוחות ומשלבת מאמץ פיזי מאתגר.
שיטת האיינגר יוגה מורכבת מסדרות של תנוחות באופן מדויק, תוך שילוב אביזרים שונים. ויניאסה יוגה מתמקדת בשילוב של נשימה ותנועה תוך שמירה על יציבה והרפיה. יוגת השיבננדה גם שמה דגש על נשימות והרפיה תוך חזרה על אסאנות. ויוגת הויג'ננה מתמקדת במדיטציה דרך ישיבה נכונה וריכוז, שילוב אסאנות, תרגול מודעות לנשימה והבנת השפעת השיטה בהשראת הטקסטים ההודיים.

 

לטעום מכל העולמות

אומרים שללמוד דרך הרגליים היא השיטה הטובה ביותר. לכן כדאי לגשת לשיעורים בשיטות השונות ולגלות מה מתאים ומרגיש נכון. השיטות השונות מציעות תרגולים ברוח שונה ומבטיחות שכל אחד ימצא את שיטת היוגה שלו. על מנת להיות יעילים יותר, למדו את יסודות היוגה השונים לצורך היכרות עם אופן התרגול והשתלבות נוחה בשיעורים השונים. במסע הניסוי וטעייה שלכם, בחנו את ההרגשה שלכם עם השיטה וכן עם המורים השונים. הכניסה לעולם היוגה בחדווה מובנת אך יש לבצע אותה בהדרגה, על מנת למנוע בלבול ושינויים גדולים מידי במצב הגוף והנפש. קחו נשימה וחקרו בסבלנות ובתשומת הלב.

מדריך יוגה למתחילים מומלץ

קורס יוגה למתחילים – עשה ואל תעשה

 • היו קשובים לגופכם. הרצון לביצוע התנוחה באופן המושלם, כמו היוגיסט המושבע לידכם או המורה החטוב, הוא חיובי ומבורך. אך לעיתים הנחישות לביצוע מושלם תוביל לכאבים כתוצאה משימוש בכוח יתר. לא אצל כולם קיימת גמישות טבעית גבוהה. היו בטוחים כי פיתוח הגמישות היא מטרה ריאלית בתרגול יוגה, אך בקצב הנכון, תוך פיתוח הדרגתי נטול כאבים מיותרים ותחושת אי נוחות.
 • היו ערניים לסימנים למאמץ יתר בזמן התרגול. במידה ומופיעה הזעה מרובה, קוצר נשימה, דופק מוגבר ותחושת עייפות לאחר השיעור, מאמץ היתר שהושקע יוביל לפספוס מטרת השיעור. מטרת השיעור היא שלא משנה מאיפה הגעתם אליו, מהעבודה, משיעור, מהבית, לאחריו תחושו שעשיתם אתחול מחדש ליום שלכם. תרגול נכון ללא מאמץ יתר יוביל לתחושה של התחדשות האנרגיות בגוף.
 • היו נכונים בכוונות שלכם. באתם ללמוד, לתרגל, להירגע ולהתעצב, למרות שיכולה לפעמים להתפתח תחרותיות בשיעור בין המתרגלים במטרה להשיג תוצאות חיצוניות מסוימות. חשוב להבין כי מדובר בתהליך אישי, כאשר נתוני הפתיחה של כל מתרגל שונים. שמירה על העקרונות המועברים בשיעור ושכלול האסאנות יקרו יחד עם תחושת הנוחות שתתפתח והניסיון שייצבר משיעור לשיעור.
 • רוקנו את הראש בעת ביצוע האסאנות. תרגול התנוחות מרגיע את הגוף ואי שקט פיזי בעת ביצוען יוריד מיעילות התרגול. אי שקט בתנוחה יצביע על אי שקט נפשי, לכן חשוב להרגיע את הראש ולרוקן אותו ממחשבות על מנת להגיע לנוחות פיזית ולתודעה רגועה לשם איחוד הגוף עם הנפש.

איך מתחילים?

למידת היסודות תעזור להיכנס לעולם היוגה בצעד קליל יותר, ולכן שיעור יסודות הוא בהחלט הצעד הראשון המומלץ בתחילת הדרך. בשיעור יסודות מתקיימת היכרות בסיסית עם שפת היוגה, ההיגיון והכוונה שמאחוריה. השיעור מספק כלים נכונים לתרגול, תוך למידת האסאנות הבסיסיות ודרך הנשימה הנכונה. יחד עם שיעור יסודות ניתן להתחיל להתנסות בשיעורים השונים, בהם נלמדות השיטות השונות, ברמת "מתחילים" או "כל הרמות".
שיעור יוגה נפתח בהרפיה גופנית ונשימתית למשך כמה דקות, לעיתים תוך קריאת מנטרת ה"אום" על מנת להרגיע את הגוף ולהשקיט את המחשבות. במהלך השיעור מתרגלים סדרות של תרגילים ונשימות ברצפים שונים. התרגול הגופני ממנו בנוי השיעור מוביל גם לשינויים מנטליים על ידי חזרות רבות. בהתאם לשיטה יבוצעו אסאנות שונות מהמשפחות השונות, לרוב באופן איטי.

עצה טובה

על מנת לתרגל יוגה באופן נכון, הרמוני ומאוזן אפשר להצטייד בכמה טיפים מועילים.

 • למתחילים שביננו, גשו קצת לפני תחילת השיעור למורה שלכם ושוחחו עמו על רמת התרגול שלכם ובעיות רפואיות, במידה ויש. על סמך מידע זה המורה יכול לתת דגשים מועילים שיובילו לתרגול נוח ונכון יותר.
 • מומלץ לא לאכול כשעתיים לפני תרגול היוגה. האטה יוגה היא שיטה שמומלץ לתרגל על בטן ריקה.
 • הגעה בזמן לשיעורים, ואפילו מעט לפני תחילתו, תעזור להיכנס לאווירת השיעור, להתארגן בנוחות ולהתחיל ברוגע.
 • אל תעמיסו או תכבידו על הגוף שלכם יותר מידי.
 • בזמן המצאות באסאנה נסו להכיר את האיזון שבין הרפיה ומאמץ. לעיתים העבודה כולה על מציאת האיזון תתמצה בהזזה מיניאטורית של שריר, שינוי התנוחה במספר סנטימטרים, או התמקמות מחדש. שאלות למורה יעזרו למצוא את אותו איזון.
 • לכל אחד קצב התקדמות אישי משלו, ולכן ההשוואה לאחרים מיותרת. חזרה והתמדה הם הכלים שיובילו לתוצאות והישגים.
 • היוגה היא עולם שלם ויש בו מקום לכולם. אך לא כולם דומים ולא כולם מהשיעור הראשון יגלו את נפלאות החיבור של הנפש והתודעה, כפי שיוגיסטים וותיקים יעידו. תרגול מוביל לשלמות, לכן נסו מספר שיעורים, שלאחריהם התמונה תתבהר יותר.

תרגילי יוגה פשוטים למתחילים

רוב האנשים היום כבר שמעו על יוגה בצורה כזו או אחרת. כולם כבר יודעים שליוגה יש יתרונות רבים ביצירת שקט פנימי ובשמירה על גוף חזק ובריא. אך לא לכל אחד יש את הפנאי להשקיע בשלושה שיעורי יוגה בשבוע על מנת להגיע לרמת תרגול גבוהה יותר. אנשים רבים חושבים שזה לא בשבילם, אין להם את הזמן הדרוש ובכלל הגוף שלהם לא גמיש ולא חזק. אנשים אלו מוזמנים להתחיל לבצע תרגילי יוגה למתחילים שיכניסו את הגוף שלהם לכושר ויאפשרו להם להמשיך ולהתקדם בתרגול שלהם. לא כל מי שמתרגל יוגה מסוגל לעשות עמידת ידיים על יד אחת או לבצע גשר מלא, הסוד לא בתרגיל המרשים אלא באיכות הביצוע. חשוב לעבוד בצורה הדרגתית ומדויקת על מנת להימנע מפציעות ולהמשיך לחזק ולהגמיש את הגוף בצורה הדרגתית ונכונה.

תרגילי יוגה למתחילים – למי זה טוב בעצם?

כל מי שלא תרגל יוגה מימיו והחליט שהגיע הזמן לנסות ולבדוק את הנושא, מוזמן להגיע לשיעור יוגה למתחילים בו מתמקדים בעיקר בתרגילי בסיס המאפשרים למתרגל לחזק ולהכין את גופו לקראת תרגילים מורכבים יותר. מדובר בתרגילים פשוטים יחסית, המיועדים לחיזוק הגוף ולהגמשת עמוד השדרה. היות ורוב האנשים סובלים מטווח תנועה מקוצר בגפיים בשל ישיבה ממושכת, חשוב לעבוד על תרגילים אלו כדי להחזיר את הגוף למצב המאוזן שלו. פעמים רבות תרגילים אלו מאפשרים לפתור כאבי גב כרוניים ומקלים משמעותית על כאבי צוואר או ברכיים שנבעו מיציבה לא נכונה.

פראנה יוגה הינו סטודיו מקצועי ואיכותי ליוגה הנמצא במרכז הארץ. הסטודיו מציע מגוון רחב של שיעורים, עם דגש לשיעורי יוגה למתחילים שבהם מלמדים את תרגילי הבסיס עליהם מושתת כל אימון היוגה. לפרטים נוספים צרו קשר.

שיעורי יוגה למתחילים בסטודיו ביתי

יוגה – כולם מכירים את השם, אבל לא כולם יודעים מה זה בדיוק. במידה ואתם חדשים בתחום, ומתעניינים בתרגול יוגה, הנה כמה דברים שכדאי לדעת לפני שיעור יוגה למתחילים. כמו מושגים שונים מעולם היוגה, כמה פעמים בשבוע צריך לתרגל? האם זה יכול להזיק לי לבעיה רפואית כלשהי? אחת השאלות שרבים מתלבטים בה, היא האם כדאי לתרגל לבד בבית או בקבוצה מודרכת.

תרגילי יוגה למתחילים שכולם יכולים לעשות

שיעור יוגה למתחילים – לבד או בקבוצה?

זוהי ללא ספק אחת השאלות הנפוצות אולם אין לה תשובה ברורה. רבים מעדיפים להתאמן לבד כי הם מרגישים שקל להם יותר להתחבר לעצמם, לנפש, לגוף ולשקט הפנימי שלהם כאשר הם מתרגלים לבד. אחרים מעדיפים תרגול בקבוצות כי הם מרגישים יותר טוב כשעוד אנשים מסביבם עושים את מה שהם עושים ויש להם יותר ביטחון לבצע את זה. יש כאלה שאוהבים ומחבקים את האווירה הקבוצתית שיכולה להיות תומכת, מצחיקה ומהנה ואחרים מעדיפים את הלבד שלהם מבלי שמישהו יפריע להם. הכול יכול להיות טוב ומועיל, בהנחה שאתם יודעים לבצע את התרגילים בדיוק מירבי, בתזמון מתאים וכן ברצף הנכון. שילוב של כל אלה יסייעו לכם באימונים מועילים לבריאות ולנפש שלכם ועל כן תוכלו לתרגל אותם לבד או בקבוצה לפי מה שנוח לכם. אם אתם צריכים שיעור יוגה למתחילים כדאי להצטרף לשיעור קבוצתי.

 

מהם אסאנות?

אסאנות הוא השם המקצועי של תרגילי היוגה השונים שאתם מבצעים. רצף האסאנות חשוב מאוד ומשתנה בין שיטה אחת לאחרת, כמו גם מידת המאמץ ואופן הנשימה שלכם.

 

שיעור למתחילים

אם אתם נחשפים לראשונה לכולם של היוגה אנו ממליצים בחום להצטרף אלינו בסטודיו פראנה אל שיעור יוגה למתחיליםעל ידי אחד המורים המדהימים שלנו. למדו את יסודות היוגה, את השיטות השונות וההבדלים ביניהן, את המונחים בעולם היוגה. הכירו את העולם של היוגה על ידי השתתפות ובכך תוכלו לקפוץ למים ולהתחיל לשלב יוגה בחייכם. בין אם אתם צריכים את זה כדי לחזק את השרירים, לשפר את הגמישות, סתם כדי לתת לעצמכם זמן איכות ושקט מכל העולם החיצון ובין אם מדובר בטיפול בבעיה רפואית – הדרך היחידה להתחיל היא פשוט להגיע לשיעור הראשון.

יוגה למתחילים – כל אחד יכול

במידה ואף פעם לא תרגלתם יוגה, אך שמעתם רבות על כל היתרונות הגופניים והנפשיים שלה, הרי שקורס יוגה למתחילים הוא הדבר המתאים ביותר עבורכם. במהלך תרגולים אלו אתם תלמדו לנוע עם הגוף, להכיר אותו בכל רגע עם כל תנועה חדשה ולשחרר את המתח שהצטבר בגוף. זוהי ההזדמנות שלכם לעצור את המרוץ המטורף של השגרה שלא עוצר לרגע, ולמצוא את הפינה השקטנה והשלווה בה תוכלו להתנתק מהלחץ וללמוד איך להתחבר לעצמכם ולתחושות שלכם, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית.

כל אדם אשר חדש לתחום היוגה יכול לשאת מחשבות רבות שמנעו ממנו להיחשף לתחום עד כה. חוסר גמישות, לא מתחבר לרוחניות או פשוט לא מוצא את הזמן. בשלב מסוים, כל התירוצים הללו מאבדים משמעות ואתם מבינים כי יוגה למתחילים מתקדמת בקצב האישי שלכם ועל כן אין ממה לחשוש כלל.

יוגה למתחילים היא אחת התחומים הסבלניים והמזמינים ביותר. ניתן לבצע את התרגולים בקבוצה או ביחידים, כל אחד על פי העדפתו האישית. ההתקדמות עצמה תתבצע בקצב שלכם, תוך הקשבה ומודעות מלאה לגוף שלכם, לצרכים ולקשיים שלו. אימוני יוגה שונים לחלוטין מאימונים של חדר כושר. כאן לא מתקיים אלמנט של תחרות וכל אחד מתקדם לפי יכולותיו האישיות.

תרגול יוגה למתחילים עם מורה או בבית לבד ?

אנשים רבים אשר חדשים לעולם היוגה תוהים האם הם צריכים ללכת לשיעור עם מורה או שיכולים לבצע את התרגילים השונים בנוחות ביתם. התשובה ללבטים אלו היא כי במיוחד בצעדים הראשונים שלכם בעולם היוגה חשוב כי תהיו מלווים במורה מקצועי. כך תוכלו לקבל את ההנחיות המדויקות ביותר בנוגע לתרגילים, את הטיפים אשר רלוונטיים לאופן בו אתם מבצעים תנועות שונות וכמובן את הדרכים להימנע מכאב במהלך התרגילים.

פראנה יוגה הינו סטודיו ותיק אשר מאמין כי יש מקום לכולם בעולם היוגה. כולנו שונים ומיוחדים, כל אחד בדרכו שלו, ועל כן כבר בשיעור היוגה הראשון שלכם תוכלו למצוא את המקום הייחודי אליו תיקחו את תרגול היוגה בחייכם.

אזור המרכז הוא האזור הפעיל והלחוץ ביותר במדינת ישראל. מיליוני אנשים הגרים באזור חיים אורח חיים מלא מהרגע שהם קמים ועד הרגע שהם הולכים לישון – הם לא עוצרים לרגע מאינספור המשימות שלהם, מקומות שהם צריכים להגיע אליהם והחלטות שהם צריכים לקבל. בסטודיו יוגה פראנה שבתל אביב ובגבעתיים ניתן למצוא פינת חמד נפלאה ורגועה שבה ניתן להשקיע מעט זמן בעצמכם, לאזן בין גוף ונפש ולפתח את החיבור לתודעה שלכם ולאני הפנימי שלכם ולהתנסות בשיעורי יוגה למתחילים.

סטודיו יוגה למתחילים גבעתיים

אנשים רבים נוטים לחשוב שכדי לתרגל יוגה חייבים להיות גמישים במיוחד או רוחניים בצורה קיצונית, אך למעשה אין זה כך. כל אחד יכול לתרגל יוגה, בכל גיל, בכל מצב וללא תירוצים. ניתן להצטרף לקבוצת מתחילים על מנת ללמוד את יסודות היוגה, להבין כיצד לתרגל נכון ועל מה יש לתת את הדגש. יוגה למתחילים מדגישה את כל עקרונות היוגה החל מהשתרשות, התארכות, כיצד למקם נכון את כפות הרגליים וכפות הידיים וכדומה. בדרך כלל מדובר בשיעור קצת יותר קליל שאמור לספק את הבסיס שעליו ניתן יהיה לבנות בהמשך תרגול רציני ומעמיק יותר. כל אחד יכול להגיע לשיעור של מתחילים ולבסס את הידע שלו ביוגה, להבין מה הם העקרונות של עמידת ראש וכיצד לשמור על הגב התחתון תוך כדי תרגול.

למה כדאי להגיע לשיעור יוגה למתחילים?

ישנם לא מעט אנשים המגיעים לשיעורי יוגה בצורה לא קבועה, הם משתתפים בשיעור אחת לכמה שבועות ולא מצליחים להתקדם בתרגול שלהם. הסיבה לכך היא כמובן חוסר התמדה וחוסר בסיס מוצק שמאפשר תרגול מדויק יותר. לאנשים אלו מומלץ להגיע לשיעור מתחילים על מנת להפנים את כל העקרונות העומדים בבסיס התרגול ומאפשרים תרגול איכותי ובטיחותי יותר. כמו כן, אנשים שמעולם לא תרגלו יוגה מוזמנים להגיע לשיעור מתחילים על מנת להתחיל להבין מי נגד מי. שיעור זה יעניק להם את הכלים הדרושים לתרגול נכון ומדויק יותר, תוך מתן דגש על נשימה מודעת ומנח גוף תקין.

לסיכום, שיעור מתחילים מיועד לכל אחד שזקוק ליסודות של היוגה כדי לאפשר לעצמו בסיס יציב להמשך ההתפתחות שלו בתחום. פראנה יוגה הוא סטודיו יוגה איכותי המעביר בין היתר שיעורי יוגה למתחילים. לפרטים נוספים צרו קשר.

מה זה יוגה?

חלק אומרים שמדובר בספורט, חלק בסוג של תרפיה וחלק חושבים שמדובר בסוג של מדיטציה והתחברות לרוחניות. האמת היא שיוגה היא בעצם תהליך. כל אחד עם עצמו. בתהליך יש דרך, יש הדרגתיות ויש צורך בסבלנות כדי להגיע לתוצאות. באמצעות יוגה למתחילים ניתן לא רק לטפל בגוף שלנו, להרגיע את הנפש ולהפיג מתחים, אלא גם להתחבר לעצמנו, לדברים המשמחים שעושים לנו טוב ולאפשר לעצמנו פסק זמן מכל מה שקורה בחוץ.

סטודיו יוגה למתחילים

מהיכן מתחילים?

ישנן כמה וכמה טכניקות אימון שונות של יוגה. חלקן אגרסיביות יותר וחלקן פחות. חלקן דוגלות ביותר מדיטציה ואחרות דורשות יותר תנועה מישיבה ממושכת באותה תנועה. לכל טכניקה יש רצף של תרגילים ותנוחות משלה בהתאם לזרימת החמצן בגוף, הדם והאנרגיה הייעודית לאותן תנועות, לאותם חלקים בגוף ולמה שאותה טכניקה מנסה להשיג. חלק מהטכניקות מסייעות לפעילות העובר בזמן ההיריון, חלק מיועדות לחיזוק השרירים ובעיקר את שרירי הגב התחתון ואחרים מיועדים להפחתת מעמסות נפשיות והקלה בנפש.

כדאי להתחיל משיעור ניסיון של יוגה למתחילים, ללמוד את המונחים בעולם היוגה, להתנסות לראשונה ביוגה ולהכיר סוגי יוגה שונים. כך תוכלו לבחור איזה סוג הוא המתאים עבורכם שבו תוכלו להקפיד ולהתחיל את התהליך שלכם.

 

טיפים חשובים למתחילים:

מבין הטיפים שיש לנו לחלוק עמכם, חשוב לנו קודם כל לומר לכם שכדאי להיות קשובים לגוף שלכם. ליצור מעמסה פיזית על הגוף שלכם לא תוביל אתכם לשום מקום. יוגה למתחילים היא תהליך שלכם עם עצמכם הן פיזית והן גופנית. אתם לא בתחרות עם אף אחד ולכן דאגו לפעול בהתאם ליכולותיכם. נסו לבצע את התרגילים בצורה הטובה ביותר ולשאוף לשפר את התנוחות והתזמון בכל פעם לקבלת תוצאות מיטביות והימנעות מפציעות.

 

יוגה למתחילים בתל אביב

איי שם בין הרחובות הסואנים של תל אביב נמצאת פנינה שקטה ואמיתית: סטודיו יוגה פראנה. בסטודיו יוגה פראנה ניתן ליהנות מעשרות שיעורי יוגה, סדנאות, הרצאות ופעילויות שונות סביב הגוף והנפש עם דגש על יוגה על סוגיה השונים. האם יצא לכם לתרגל יוגה בניחוח אורבני בעבר? כשהעולם בחוץ לא עוצר לרגע – אתם נכנסים לתוך עצמכם ודואגים לשלוט בתודעה שלכם ומרגיעים את הנפש שלכם מבלי להתייחס לעולם החיצוני. אתם יכולים להגיע לשיעור אחד בשבוע או יותר בהתאם ליכולת שלכם, אולם לשילוב של יוגה בתל אביב בחיים שלכם יכולה להיות השפעה מכרעת על אורח החיים, לטובה כמובן.

 

איך יוגה למתחילים בתל אביב תוכל להשתלב במהלך השבוע שלכם?

אנו כל הזמן מדברים על כך שתל אביב היא עיר ללא הפסקה וכל מי שחי בעיר ככל הנראה בעל אורח חיים קדחתני ומהיר, כזה שאינו מאפשר לו למצוא זמן לעצמו ובטח שלא לאימוני יוגה למתחילים בתל אביב או כל דבר אחר שיתרום לו גופנית או נפשית. החברים בסטודיו שלנו המגיעים מדי יום ושבוע, הם אנשים מכל תחומי החיים, שכירים ועצמאיים, מבוגרים וצעירים, נשים וגברים, אנשים עסוקים מאוד וגם כאלה שלקחו קצת פסק זמן מהחיים. אם תתאמצו קצת תוכלו למצוא את הזמן הדרוש להגיע. תמיד יש זמן – השאלה מה עושים אתו.

 

האם יש אימון נפרד לנשים?

מרבית השיעורים שלנו פונים לגברים ונשים כאחד, אולם חלק מהשיעורים אכן מועברים לנשים בלבד. כדי להתעדכן אודות שיעורים לנשים בלבד תוכלו להיוועץ עם הצוות המקצועי שלנו בסטודיו או להסתכל בלו"ז השיעורים היומי/שבועי שלנו באתר עם מפרט על כל שיעור והסוג שלו.

איך אני מתחיל?

אם אתם חדשים לעולם היוגה, כל שאתם צריכים לעשות הוא פשוט להגיע לשיעור הראשון. אם תיכנסו לשיעור שלא מתאים עבורכם סביר להניח שלא תמצאו את עצמכם ולכן כדאי להסתכל באתר או לוודא טלפונית מתי השיעור הבא למתחילים. בדרך כלל מתקיים שיעור כזה אחת לשבוע וכל הנוכחים בשיעור יהיו חדשים כמוכם לעולם היוגה ולכן קל, כיף ונעים יותר להיכנס אתם ביחד לעניינים ולא להרגיש חוסר נוחות.

 

סגנונות של תרגילי יוגה פופולריים

אימון היוגה הינו אימון גופני מיוחד המשלב אימון של הגוף והנפש כאחד. זוהי הדרך האידיאלית לאימון כולל ושלם של הגוף עבור כל אחד, כך שניתן להגיע אל חיזוק ועיצוב הגוף, וגם ליהנות מנפש ותודעה חזקה ובריאה הרבה יותר. בסטודיו פראנה יוגה ניתן למצוא מגוון שיעורים וסדנאות יוגה המיועדות לכל הגילאים ולכל הרמות.

פראנה יוגה הינו הסטודיו הראשון ליוגה שנפתח בתל אביב, ומאז ועד היום הוא מונה מאות שיעורים בסגנונות ורמות שונות, כך שכל אחד יכול למצוא בסטודיו את השיעור האידיאלי עבורו. הסטודיו מעניק מגוון שיעורי כמו גם תרגילי יוגה עם מורים מקצועיים ומנוסים המתמחים במגוון סגנונות תרגול שונים.

המטרה העיקרית של יוגה היא לחזק את הגוף והנפש כאחד. זאת ניתן לעשות באמצעות שיטות שונות של תרגילי יוגה, המורכבות בסופו של דבר מאותן תנוחות יוגה זהות.

 • איינגר יוגה – שיטה זו של תרגול יוגה כוללת בתוכה שילוב של שלושה רבדים שונים: דיוק, רצף ותזמון. כאשר כל אחד מאותם רבדים מתרחש במקביל לרבדים הנוספים לו, כך שמתקבל שיטת תרגול מדויקת ועמוקה במיוחד המחברת כל אדם לתודעה העצמית שלו, יחד עם חיבור אל גופו הפיזי.
 • ויניאסה יוגה – שיטה זו מתמקדת שחווית יוגה מאוזנת ושלמה, תוך דגש על הנשימות המתבצעות בין תנועה ותנועה במהלך התרגול. שיטת תרגול זו מבוצעת תוך שילוב של מספר תנוחות יוגה שונות המשתנות כל הזמן, תוך הקפדה על יישור הגוף ותודעה עמוקה על הימצאותו של הגוף הפיזי במרחב.
 • ויג'ננה יוגה – שיטת יוגה זו מתמקדת בעיקר בשקט ותודעה פנימית, תוך הסתמכות על עקרונות פנימיים של הנפש כמו הרפייה, כוונה, השתרשות, חיבור, נשימה ועוד. תרגילי יוגה בשיטת ויג'ננה מתבצעים לרוב כמדיטציה המעניקה חיבור לנפש ולתודעה.

תרגילי יוגה גם למתחילים

מכיוון ששיעורי היוגה כוללים מגוון שיטות ותרגולים שונים, מומלץ לאנשים מתחילים למצוא את השיטות שהם הכי מתחברים אליהם. על מנת שגם מתחילים יוכלו להשתלב בצורה נוחה ומהירה בשיעורי היוגה השונים, מומלץ להתחיל עם שיעור יוגה למתחילים המעניק את כל היסודות הדרושים להיכרות עם דרכי התרגול של היוגה.

שיעור יוגה למתחילים מומלץ

שאלות ותשובות

מאיזה גיל אפשר להתחיל לתרגל יוגה?
היוגה מותאמת לכל הגילאים, ישנם מקומות בהם יש קבוצות מיוחדות המסווגות לפי גיל. לנשים קיימים סוגים שונים של תרגולי יוגה כמו יוגה לנשים בהיריון ויוגה לנשים בגיל המעבר. העקרונות הבסיסיים אינם משתנים אך בכל שכבת גיל תרגול היוגה יותאם לה, עם דגשים ייחודיים.

מה מומלץ לאכול לפני אימון יוגה?
לא מומלץ לאכול לפני תרגול יוגה. הבטן תהיה צריכה להיות ריקה כאשר הארוחה האחרונה במרחק שעתיים מהתרגול. זה לא אומר שצריך להגיע לשיעור עם בטן מקרקרת. לאכול משהו קל כשעה לפני התרגול זו בהחלט אופציה.

אם אני לא כזה רוחני, יוגה עדיין מתאימה לי?
היוגה עוסקת בתרגול פיזי יחד עם חיבור לתודעה. אין צורך להחזיק באמונה מסוימת או עקרונות רוחניים כאלה ואחרים. מטרת היוגה היא ללמד להתחבר אל עצמך ולהכיר את עצמך, ולא למשהו חיצוני.

האם בעיות רפואיות יכולות למנוע ממני לתרגל יוגה?
במידה וניתן, מומלץ לגשת בתחילת השיעור הראשון למורה וליידע אותו בבעיות הרפואיות. באופן זה המורה יוכל לכוון את השיעור עבורך, כך שתוכל למצות את תרגול היוגה במסגרת המגבלות הרפואיות. ייתכן ושיטות יוגה מסוימות לא יתאימו ולכן ההתייעצות חשובה. תרגול קבוע יכול לעזור בשיפור מצבים בריאותיים מסוימים, להקל על כאבים, מתחים ואי נוחות.

במידה ובעיה רפואית מונעת ממני לנשום מהאף, האם זה קריטי?
תרגילי נשימה מהווים חלק משמעותי מתרגול היוגה. הנשימה ביוגה היא דרך האף. האף הוא איבר הפועל כמסננת של רעלים וזיהום מבחוץ, כך נכנס חמצן נקי בטמפרטורה ולחות נכונה. במידה וקיימת בעיה רפואית שמונעת זאת, ניתן לנשום דרך הפה.

במידה ואני סובל מפריצת דיסק, האם אני יכול לתרגל יוגה?
יוגה עוזרת להפיג כאבים, מתחים ולחצים בגוף. עבור מי שסובל מפריצת דיסק יוגה יכולה לתרום רבות בהפגת כאבים וחיזוק שרירים הרלוונטיים, אך רק לאחר התייעצות עם רופא.

האם יוגה עוזרת למצב נפשי ירוד?
התשובה היא כן. אימוץ יוגה לשגרת היום יום עוזר ללמוד להירגע ולהגיע למצב של הרפיה והשקטת התודעה. התרגילים השונים עוזרים בהפחתת הורמוני סטרס ומתחים, אפילו לטווח ארוך.

 

שיעורים בתחילת הדרך

השיעור הראשון עליו אנו ממליצים בחום הוא שיעור יסודות. שיעור זה נותן לכם את הכלים הבסיסיים לתרגול  היוגה. בשיעור לומדים את התנוחות הבסיסיות, הנשימה הנכונה ואת השפה כולה.
במקביל לשיעור היסודות ניתן להגיע לכל השיעורים המוגדרים כ"מתחילים" או "כל הרמות" במערכת השעות.

 • שיעור יסודות – בפראנה ת"א מתקיים ביום חמישי בשעה 18:45 עם אוריתה
 • שיעור יסודות – בפראנה גבעתיים ביום חמישי בשעה 19:00 עם יואב שמש

בכל מקרה, הצוות שלנו יעזור לכם ויכוון אתכם לשיעורים המתאימים לכם. כל מה שנותר לכם לעשות עכשיו הוא להתקשר לאחד הסניפים ולהירשם.

סניף תל אביב: 03-5230907

סניף גבעתיים: 03-5710660

כולם מוזמנים באהבה

 

שיעור יוגה למתחילים

מחפשים פעילות גופנית שתוכל להתאים לכם? רוצים לשפר את היציבה, את הנשימה ולהרגיש, באופן כללי, יותר רגועים? אם כך, כדאי שתדעו: יוגה למתחילים זו בחירה נהדרת. זה לא במקרה שאתם מכירים יותר ויותר אנשים שמתרגלים יוגה על בסיס קבוע, והאמת היא, שאתם תראו שכאשר תתחילו עם העניין, לא תוכלו להבין למה לא עשיתם את זה קודם. סטודיו פראנה מזמין אתכם להכיר את עולם היוגה יותר מקרוב ולהתאהב, כי יוגה זו דרך חיים שיכולה לעשות לכם רק טוב, אז למה אתם מחכים?

 

היתרונות הרבים של יוגה למתחילים

כואב לכם הגב? הצוואר? יש לכם בעיית יציבה? או שאתם מרגישים יותר מידי לחוצים? נדמה לכם לפעמים שהחיים מתנהלים במקום אחר ואתם עסוקים רק בריצה אינסופית? עכשיו זה הזמן הנכון להכיר את כל היתרונות של יוגה למתחילים, והם רבים:

 • יוגה ברמת מתחילים מאתגר את הגוף וגורם לו להתאמץ, אך ברמה נכונה ולא מוגזמת.
 • היציבה שלכם תשתנה וכך גם הפרספקטיבה על החיים.
 • הנשימה תהיה יותר מודעת, עמוקה ונעימה.

בנוסף לכל אלה, מדובר כמובן על פעילות גופנית שתוכלו לתרגל בקבוצה וכך תיהנו, בין היתר, מהעניין החברתי. יש היום מדריכים מאוד מקצועיים בעולם היוגה ולכן כדאי שתנסו זאת עוד היום, כי למה שלא לפנק את עצמכם עם המתנה המיוחדת הזאת?

תרגילי יוגה בסיסיים

באילו שיעורי יוגה למתחילים כדאי לי לבחור?

למרות שיש אינספור פרסומים על מקומות שמציעים יוגה ברמות שונות, לא בכל המקומות תזכרו להכיר מדריכים מנוסים שבאמת חיים ונושמים את התחום הזה. לכן, אם אתם מחפשים מקום שתמיד יהיה לכם נעים לחזור אליו, כדאי שתדעו: סטודיו פראנה זו הבחירה הנכונה. במקום מתקיימים לא פחות מ 30 שיעורי יוגה ברמות שונות במהלך השבוע והכול באווירה נפלאה. בנוסף, תוכלו לבחור האם אתם רוצים לעשות יוגה בתל אביב או בגבעתיים שכן סטודיו פראנה כולל שני סניפים מקצועיים. הסטודיו קיים כבר משנת 2003 כך שאתם יכולים להיות בטוחים שכאן תתרגלו יוגה ברמה מקצועית ביותר, אז למה שלא תתקשרו עוד היום למספר: 1-700-507-074 ותתחילו ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר?

תרגילי יוגה

אתם שומעים על עוד ועוד אנשים בסביבה שלכם שעושים תרגילי יוגה על בסיס קבוע? תוהים איך תרגול כזה יוכל לעזור אולי גם לכם? אם כך, כדאי שתדעו: תרגילים של יוגה דורשים למעשה תנועה של כל הגוף, תוך כדי נשימה נכונה ומדויקת. זה מה שמאפשר לנו למעשה להתאמן כך שנחזק את שרירי הגוף, אך תוך כדי אנחנו גם מפתחים מודעות הרבה יותר עמוקה. מה שכל כך יפה בתרגול של יוגה, זה שהיא מסייעת לנו להשיג את המטרה החשובה של נפש בריאה בגוף בריא. זה נשמע לכם מעניין? רוצים לנסות את זה גם אתם? סטודיו פראנה הוא הבחירה הנכונה, אז למה שלא תיצרו קשר עוד היום.

כיצד תרגילי יוגה מסייעים ברמה הפרקטית בחיי היומיום שלנו?

מתלבטים? תוהים האם תרגילי יוגה יכולים להיות יעילים יותר מענפי ספורט אחרים? אם כך, כדאי שתכירו כבר עכשיו את היתרונות של תרגול כזה ואת האופן שבו הוא ישפר את איכות החיים שלכם:

 • מוותרים על הלחץ – העולם שבו אנחנו חיים מלחיץ, מהיר ולא כולנו מצליחים לעמוד בקצב המשימות היומיומיות שלנו. היוגה והתרגול מסייעים לנו להתנתק לרגע מכל הלחץ ולהקשיב למה שחשוב באמת: לנשימה שלנו.
 • פתאום אפשר להתרכז – אם תשימו לב לזה, אתם תראו שכנראה גם אתם סובלים מבעיות ריכוז שונות במהלך חיי היומיום. אנחנו נדרשים להיות מחוברים לכל מקום ובכל עת, מה שמוביל לכך שבסופו של דבר קשה לנו מאוד להתרכז בפעולה אחת מסוימת. תרגול של יוגה יכול לעזור גם בנושא הזה, כי במהלך התרגול אנחנו שקטים ורק מקשיבים.
 • גמישות – אתם תראו שאם תתחילו לתרגל יוגה, בבת אחת תרגישו הרבה יותר גמישים ואתם תראו שזה ישפר את ההתנהלות היומיומית שלכם בכל מקום שאליו תלכו.

 

בואו לבצע תרגילים של יוגה באווירה נעימה

סטודיו פראנה, שהוקם כבר בשנת 2003, מזמין אתכם לעשות יוגה בכל ימות השבוע בדיוק בשעה שנוחה לכם. בנוסף, הסטודיו כולל שני סניפים: בתל אביב ובגבעתיים, כך שתוכלו לעשות יוגה ממש על יד הבית שלכם. המורים בסטודיו מאוד מנוסים ואתם תראו שאם תתקשרו למספר: 1-700-507-074 ותירשמו לשיעור היוגה הראשון שלכם, תיהנו מהיוגה, מהתרגול וגם מהאווירה הנהדרת שמחכה לכם בסטודיו.

 

תרגילי יוגה למתחילים

אומנם זה נכון שכולנו כבר מכירים את השם "יוגה" ואפילו יודעים שיש צורות שונות לתרגל את העניין, אך זה עדיין לא גורם לכל אחד מאתנו להירשם לחוג כזה ולהתחיל לבצע תרגילי יוגה למתחילים. כולנו יודעים שמדובר על יתרונות רבים הקשורים ליצירת שקט פנימי ושמירה על גוף חזק ובריא, אך רבים בטוחים שזה לא בשבילם. יש אנשים שסבורים שהם לא מספיק גמישים, לא מספיק "רוחניים" או לא מספיק פנויים כדי לתרגל יוגה. זה נשמע מוכר? רוצים בכל זאת לעשות משהו בנידון? סטודיו פראנה מזמין אתכם לתרגל יוגה למתחילים, ואתם תראו שתתאהבו בעניין הזה הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים.

מהם היתרונות של תרגילי יוגה למתחילים?

זה לא משנה אם עד היום הנושא של תרגילי יוגה למתחילים לא עניין אתכם כי הייתם בטוחים שאתם לא גמישים ולא תצליחו לבצע את התרגילים או שפשוט חשבתם שלא תתחברו לעניין. מה שבטוח זה שאם תתחילו לבצע תרגילים כאלה, מהר מאוד תתחילו ליהנות מיתרונות כמו:

 • תחושה של שקט פנימי
 • גמישות מדהימה שלא דמיינתם שתגיעו אליה
 • היעלמות של כאבי גב, צוואר ועוד

תרגילי יוגה שמיועדים למתחילים גם יכניסו את הגוף שלכם לכושר ואתם תראו שאם תתמידו, תגיעו לרמות גבוהות יותר ותוכלו לעשות עם הגוף תנועות שלא חלמתם בכלל. אומנם זה נכון שלא כל מי שמתחיל לעשות יוגה יכול לעשות עמידת ידיים על יד אחת או לבצע גשר מלא, אך מי שמתמיד לרוב כן מגיע אל היעד הזה.

מלמדים תרגילי יוגה בסיסיים באווירה משפחתית, נעימה וחמה

אם אתם כבר משקיעים מהזמן הפנוי שלכם בתרגול יוגה אתם בוודאי רוצים ליהנות מכל רגע. לכן סטודיו פראנה הוא מקום טוב שכדאי להכיר. הסטודיו קיים משנת 2003 ואחד מהדברים החשובים בו, מעבר למקצועיות ולמגוון השיעורים שהוא מציע, זו האווירה הנעימה. אתם תראו שכבר כאשר תיכנסו בכל פעם לשיעור היוגה שלכם בסטודיו תרגישו איך אתם נרגעים ומתחברים למה שחשוב באמת: לעצמכם. להרשמה ולפרטים נוספים לגבי שיעורי היוגה השונים שמתקיימים בסטודיו, התקשרו עוד היום למספר: 1-700-507-074.

 

 


  שיחה מהירה

  צור קשר

     

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני