8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

לוח השיעורים - גבעתיים

שימו לב: יש להירשם מראש לחלק מן השיעורים.

כל הרמות
מתחילים
מתקדם
פילאטיס
שיעורי הריון
פילאטיס מכשירים
הדפס לוח שעות
א ב ג ד ה ו ש
א
08:30-10:00

איינגר

יוחאי הולצמן

קומה 2

הרשמה באפליקציה

08:45-09:45

פילאטיס

ליר יושע

קומה 3

הרשמה באפליקציה

10:15-11:15

יוגה נשית

ריטה בצלאל אשור

קומה 3

הרשמה באפליקציה

11:30-12:30

ויניאסה

לילוש ספרא

קומה 3

הרשמה באפליקציה

17:00-18:30

ויניאסה

לילוש ספרא

קומה 2

הרשמה באפליקציה

17:45-18:45

פילאטיס

טולי סבג

קומה 3

הרשמה באפליקציה

18:45-20:15

איינגר

ננסי גרדוש

קומה 2

הרשמה באפליקציה

19:00-20:30

אשטנגה

לילוש ספרא

קומה 3

הרשמה באפליקציה

20:30-22:00

ויניאסה

אורית ויינר

קומה 2

הרשמה באפליקציה

20:45-22:00

ויניאסה

ניצן אגסי

קומה 3- חדש!!!

הרשמה באפליקציה

ב
08:45-10:15

איינגר רך

ננסי גרדוש

קומה 2

הרשמה באפליקציה

08:45-10:15

פילאטיס

ליר יושע

קומה 3

הרשמה באפליקציה

10:10-11:10

ויניאסה עם תינוקות

דנה ששון

קומה 2

הרשמה באפליקציה

11:30-13:00

יוגה נשית

דנה ששון

קומה 3

הרשמה באפליקציה

17:00-18:30

יוגה יציבה

בריז'יט יונג

קומה 2

הרשמה באפליקציה

17:50-18:50

פילאטיס

ליר יושע

קומה 3

הרשמה באפליקציה

19:00-20:15

ויניאסה

ריטה בצלאל אשור

קומה 2

הרשמה באפליקציה

19:00-20:30

אשטנגה

ליאת משולם

קומה 3

הרשמה באפליקציה

20:30-22:00

ויניאסה

ריטה בצלאל אשור

קומה 2

הרשמה באפליקציה

20:45-22:00

ויניאסה

דנה ששון

קומה 3

הרשמה באפליקציה

ג
08:15-09:30

ויניאסה

יעל אוזר

קומה 3

הרשמה באפליקציה

08:30-10:00

יוגה יציבה

בריז'יט יונג

קומה 2

הרשמה באפליקציה

11:30-13:00

ויניאסה

אורית ויינר

קומה 3

הרשמה באפליקציה

17:00-18:30

איינגר

גיא טל

קומה 2

הרשמה באפליקציה

17:50-18:50

פילאטיס הריון

דנה לוי הראל

קומה 3

הרשמה באפליקציה

18:45-20:15

איינגר

ננסי גרדוש

קומה 2

הרשמה באפליקציה

19:00-20:00

פילאטיס

דנה לוי הראל

קומה 3

הרשמה באפליקציה

20:30-21:30

פילאטיס

טולי סבג

חדש!! קומה 3

הרשמה באפליקציה

20:30-22:00

אשטנגה

לילוש ספרא

קומה 2

הרשמה באפליקציה

ד
07:15-08:45

איינגר

יוחאי הולצמן

קומה 2

הרשמה באפליקציה

עתליה רחמני מחליפה

08:00-09:00

ויניאסה

לילוש ספרא

קומה 3

הרשמה באפליקציה

09:00-10:30

יוגה נשית

ריטה בצלאל אשור

קומה 2

הרשמה באפליקציה

10:45-11:45

ויניאסה עם תינוקות

ריטה בצלאל אשור

קומה 3

הרשמה באפליקציה

11:30-13:00

יוגה יציבה

בריז'יט יונג

קומה 2

הרשמה באפליקציה

17:15-18:45

מיינדפולנס

שחר מתן

קורס - שיעור מס' 9! בהרשמה מראש בלבד

קומה 2

17:00-18:30

יוגה נשית

דנה ששון

קומה 3

הרשמה באפליקציה

18:30-19:30

פילאטיס

ליר יושע

קומה 3

הרשמה באפליקציה

19:15-20:15

ויניאסה

מורן צמחוני

קומה 2- חדש!!!

הרשמה באפליקציה

20:30-22:00

ויניאסה Power

יניב שיה

קומה 3- חדש!!!

הרשמה באפליקציה

20:30-22:00

ויניאסה

מורן צמחוני

קומה 2- חדש!!

הרשמה באפליקציה

ה
07:30-09:00

איינגר

גיא טל

קומה 2

הרשמה באפליקציה

08:30-09:30

פילאטיס

טולי סבג

קומה 3

הרשמה באפליקציה

11:30-13:00

ויניאסה

דנה ששון

קומה 3

הרשמה באפליקציה

17:00-18:30

איינגר

ליאור היקרי

קומה 2

הרשמה באפליקציה

18:00-18:50

ויניאסה

לילוש ספרא

קומה 3

הרשמה באפליקציה

18:45-20:00

ויניאסה

יעל אוזר

קומה 2

הרשמה באפליקציה

19:00-20:00

יוגה לנשים בהריון

אמי צורף

חדש!!! קומה 3

הרשמה באפליקציה

20:10-21:10

מיינדפולנס

שחר מתן

קומה 3- חדש!!!!

הרשמה באפליקציה

20:15-21:15

פילאטיס

ענבר שרב

חדש!!! קומה 2

הרשמה באפליקציה

ו
07:00-08:30

איינגר

גיא טל

קומה 2

הרשמה באפליקציה

08:40-10:10

ויניאסה Power

יניב שיה

חדש!!!! קומה 2

הרשמה באפליקציה

08:50-09:50

ויניאסה פילאטיס

יערה אלעד

קומה 3

הרשמה באפליקציה

10:00-11:00

פילאטיס

יערה אלעד

קומה 3

הרשמה באפליקציה

10:20-11:20

יוגה לנשים בהריון

ריטה בצלאל אשור

קומה 3

הרשמה באפליקציה

ענבר שרב מחליפה

11:30-12:25

ויניאסה

ריטה בצלאל אשור

חדש!!! קומה 3

הרשמה באפליקציה

אתי לונר מחליפה

12:00-13:30

איינגר

ליאור היקרי

קומה 2

הרשמה באפליקציה

13:45-15:15

ויניאסה

יעל אוזר

קומה 3

הרשמה באפליקציה

14:00-15:15

ויניאסה

ליאת משולם

קומה 2

הרשמה באפליקציה

15:30-17:00

אשטנגה

ליאת משולם

קומה 2

הרשמה באפליקציה

15:30-17:00

ויניאסה

לירון גלעד

מחליף ניצן אגסי

קומה 3

הרשמה באפליקציה

ש
09:00-10:15

ויניאסה

ניצן אגסי

קומה 3

הרשמה באפליקציה

10:30-12:00

ויג'ננה

יובל ברעם

קומה 3

הרשמה באפליקציה

12:15-13:15

פילאטיס

טולי סבג

קומה 3

הרשמה באפליקציה

12:15-14:45

סדנת העמקה

יונתן גרוסמן

להרשמה מראש!

קומה 2

17:00-18:30

איינגר

גיא טל

קומה 2

הרשמה באפליקציה

19:30-21:00

אשטנגה

לילוש ספרא

קומה 3

הרשמה באפליקציה

הרשמה
לשיעור נסיון!

רוצים להרשם לשיעור אחד ולהחליט מה הלאה?
רוצים שיעור נסיון ללא כל התחייבות למנוי?

שיחה מהירה

צור קשר





  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני