8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

לוח השיעורים - גבעתיים

שימו לב: יש להירשם מראש לחלק מן השיעורים.

כל הרמות
מתחילים
מתקדם
פילאטיס
שיעורי הריון
הדפס לוח שעות
אבגדהוש
א ב ג ד ה ו ש
א
08:45-09:45

פילאטיס

ליאת רגב

הרשמה באפליקציה

דגנית אהרונוב מחליפה

17:00-18:30

ויניאסה רכה

לילוש ספרא

הרשמה באפליקציה

17:45-18:45

פילאטיס

אווה סילאג'י

הרשמה באפליקציה

18:45-20:15

איינגר

ננסי גרדוש

הרשמה באפליקציה

19:00-20:30

אשטנגה

לילוש ספרא

הרשמה באפליקציה

20:30-22:00

ויניאסה

אורית ויינר

הרשמה באפליקציה

20:45-22:00

ויניאסה

טל דלית

הרשמה באפליקציה

ב
08:45-09:45

פילאטיס

ליר יושע

הרשמה באפליקציה

17:00-18:30

איינגר

בריז'יט יונג

הרשמה באפליקציה

17:50-18:50

פילאטיס

ליר יושע

הרשמה באפליקציה

18:45-20:15

ויניאסה

ריטה בצלאל אשור

הרשמה באפליקציה

19:00-20:30

אשטנגה

ליאת משולם

הרשמה באפליקציה

20:30-22:00

ויניאסה

ריטה בצלאל אשור

הרשמה באפליקציה

20:45-22:00

ויג'נאנה

אורית מאור

הרשמה באפליקציה

יערה אלעד מחליפה

ג
17:00-18:30

איינגר

גיא טל

הרשמה באפליקציה

17:50-18:50

פילאטיס הריון

יערה אלעד

הרשמה באפליקציה

18:45-20:15

איינגר

ננסי גרדוש

הרשמה באפליקציה

19:00-20:00

פילאטיס

יערה אלעד

הרשמה באפליקציה

20:10-21:10

פילאטיס

אווה סילאג'י

הרשמה באפליקציה

20:30-22:00

אשטנגה

רומן סיימון

הרשמה באפליקציה

ד
17:00-18:30

יוגה נשית

דנה ששון

הרשמה באפליקציה

17:50-18:50

פילאטיס

ליר יושע

הרשמה באפליקציה

19:00-20:00

פילאטיס

אפרת אראל

הרשמה באפליקציה

18:45-20:15

ויניאסה

לירון גלעד

הרשמה באפליקציה

20:10-21:10

קונג פו

עילי אביאל

הרשמה באפליקציה

20:30-22:00

ויניאסה Power

אדי טויונגה

הרשמה באפליקציה

English Class

ה
08:30-09:30

פילאטיס

יערה אלעד

הרשמה באפליקציה

17:00-18:30

איינגר

ליאור היקרי

הרשמה באפליקציה

17:00-17:50
18:00-18:50

ויניאסה

לילוש ספרא

הרשמה באפליקציה

חדש!

18:45-20:00

ויניאסה

יעל אוזר

הרשמה באפליקציה

19:00-20:00

מדיטציה

גולן פסי

הרשמה באפליקציה

20:10-21:40

שאדו יוגה

נועה גוטפריד

הרשמה באפליקציה

20:30-21:30

פילאטיס

אווה סילאג'י

הרשמה באפליקציה

ו
07:15-08:30

איינגר

גיא טל

הרשמה באפליקציה

08:40-10:10

פאוור ויניאסה

אדי טויונגה

הרשמה באפליקציה

08:50-09:50

ויניאסה פילאטיס

יערה אלעד

הרשמה באפליקציה

10:00-11:00

ויניאסה פילאטיס

יערה אלעד

הרשמה באפליקציה

10:20-11:20
11:30-12:30

פילאטיס

אפרת אראל

הרשמה באפליקציה

12:00-13:30

איינגר

ליאור היקרי

הרשמה באפליקציה

13:45-15:15

ויניאסה

יעל אוזר

הרשמה באפליקציה

14:00-15:15

ויניאסה

ליאת משולם

הרשמה אפליקציה

15:30-17:00

אשטנגה

ליאת משולם

הרשמה באפליקציה

הרשמה
לשיעור נסיון!

רוצים להרשם לשיעור אחד ולהחליט מה הלאה?
רוצים שיעור נסיון ללא כל התחייבות למנוי?

שיחה מהירה

צור קשר





  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני