8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

לוח השיעורים - גבעתיים

שימו לב: יש להירשם מראש לחלק מן השיעורים.

כל הרמות
מתחילים
מתקדם
פילאטיס
שיעורי הריון
פילאטיס מכשירים
הדפס לוח שעות
א ב ג ד ה ו ש
א
08:30-10:00
08:45-09:45
10:15-11:15

יוגה נשית

ריטה בצלאל אשור

קומה 3

הרשמה באפליקציה

11:30-13:00
17:00-18:30
17:45-18:45
18:45-20:15
19:00-20:30
20:30-22:00

ויניאסה

אורית ויינר

קומה 2

הרשמה באפליקציה

20:45-22:00

ויניאסה

טל דלית

קומה 3

הרשמה באפליקציה

ב
08:45-10:15

פילאטיס

ליר יושע

קומה 3

הרשמה באפליקציה

10:10-11:10

ויניאסה עם תינוקות

דנה ששון

הרשמה באפליקציה

17:00-18:30

איינגר

בריז'יט יונג

אסף להט מחליף

17:50-18:50

פילאטיס

ליר יושע

קומה 3

הרשמה באפליקציה

18:45-20:15

ויניאסה

ריטה בצלאל אשור

הרשמה באפליקציה

19:00-20:30

אשטנגה

ליאת משולם

קומה 3

הרשמה באפליקציה

20:30-22:00

ויניאסה

ריטה בצלאל אשור

קומה2

הרשמה באפליקציה

20:45-22:00

ויניאסה

דנה ששון

קומה 3

הרשמה באפליקציה

ג
08:15-09:30

ויניאסה

יעל אוזר

קומה 3

הרשמה באפליקציה

08:30-10:00

איינגר רך

בריז'יט יונג

קומה 2

הרשמה באפליקציה

יוחאי הולצמן מחליף

11:30-13:00

ויניאסה

אורית ויינר

קומה 3

הרשמה באפליקציה

17:00-18:30

איינגר

גיא טל

הרשמה באפליקציה

קומה 2

17:50-18:50

פילאטיס הריון

דנה לוי הראל

הרשמה באפליקציה

קומה 3

18:45-20:15

איינגר

ננסי גרדוש

ענבל גוטליב מחליפה

הרשמה באפליקציה

קומה 2

19:00-20:00

פילאטיס

דנה לוי הראל

הרשמה באפליקציה

קומה 3

20:30-21:30

פילאטיס

טולי סבג

חדש!! קומה 3

הרשמה באפליקציה

20:30-21:30

אשטנגה

לילוש ספרא

קומה 2- חדש!!!

הרשמה באפליקציה

ד
07:15-08:45
07:30-08:30
11:30-13:00

איינגר

בריז'יט יונג

קומה 2

הרשמה באפליקציה

אסף להט מחליף

17:00-18:30

מיינדפולנס

שחר מתן

קורס - מפגש 3 - הרשמה מראש

קומה 2

17:00-18:30

יוגה נשית

דנה ששון

הרשמה באפליקציה

קומה 3

18:30-19:30
19:15-20:15

ויניאסה

מורן צמחוני

קומה 2- חדש!!!

הרשמה באפליקציה

20:30-22:00

ויניאסה Power

יניב שיה

קומה 3- חדש!!!

הרשמה באפליקציה

20:30-22:00

ויניאסה

מורן צמחוני

קומה 2- חדש!!

הרשמה באפליקציה

ה
07:30-09:00
08:30-09:30

פילאטיס

טולי סבג

קומה 3

הרשמה באפליקציה

11:30-13:00
17:00-18:30

איינגר

ליאור היקרי

קומה 2

הרשמה באפליקציה

18:00-18:50

ויניאסה

לילוש ספרא

קומה 3

הרשמה באפליקציה

18:45-20:00

ויניאסה

יעל אוזר

שחר מתן מחליפה!

קומה 2

הרשמה באפליקציה

19:00-20:00

יוגה לנשים בהריון

ציפי מונט

ענבר שרב מחליפה

הרשמה באפליקציה

קומה 3

20:10-21:10

מיינדפולנס

שחר מתן

הרשמה באפליקציה

קומה 3- חדש!!!!

ו
07:15-08:30
08:40-10:10

ויניאסה Power

יניב שיה

חדש!!!! קומה 2

הרשמה באפליקציה

08:50-09:50

פילאטיס

יערה אלעד

ענבר שרב מחליפה

הרשמה באפליקציה

קומה 3

10:00-11:00

פילאטיס

טולי סבג

קומה 3

הרשמה באפליקציה

10:20-11:20

יוגה לנשים בהריון

ריטה בצלאל אשור

קומה 2

הרשמה באפליקציה

11:30-12:55
12:00-13:30

איינגר

ליאור היקרי

הרשמה באפליקציה

קומה 2

13:45-15:15

ויניאסה

יעל אוזר

הרשמה באפליקציה

קומה 3

14:00-15:15

ויניאסה

ליאת משולם

הרשמה באפליקציה

קומה 2

15:30-17:00

אשטנגה

ליאת משולם

הרשמה באפליקציה

קומה 2

ש
09:00-10:15
10:30-12:00
12:15-13:45
17:00-18:30
19:30-21:00

הרשמה
לשיעור נסיון!

רוצים להרשם לשיעור אחד ולהחליט מה הלאה?
רוצים שיעור נסיון ללא כל התחייבות למנוי?

שיחה מהירה

צור קשר





  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני