8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

לוח השיעורים - גבעתיים

שימו לב: יש להירשם מראש לחלק מן השיעורים.

כל הרמות
מתחילים
מתקדם
פילאטיס
שיעורי הריון
פילאטיס מכשירים
הדפס לוח שעות
11
א ב ג ד ה ו ש
א
08:30-09:30

איינגר

אסף להט

קומה 2

גם בלייב בZOOM

הרשמה באפליקציה בלבד!

10:15-11:15

יוגה נשית

ריטה בצלאל אשור

קומה 3

גם בלייב בZOOM

הרשמה באפליקציה בלבד!

11:30-12:30

ויניאסה יוגה

ריטה בצלאל אשור

קומה 3

הרשמה באפליקציה בלבד!

17:30-18:30

ויניאסה יוגה

ניצן אגסי

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

18:45-19:45

איינגר יוגה

אסף להט

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

19:00-20:00

אשטנגה

לילוש ספרא

קומה 3

גם בלייב בZOOM

הרשמה באפליקציה בלבד!

20:30-21:30

ויניאסה יוגה

נוהר רז פוגל

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

20:45-21:45

ויניאסה יוגה

ניצן אגסי

קומה 3

גם בלייב בZOOM

הרשמה באפליקציה בלבד!

ב
07:30-08:30

ויניאסה יוגה

ניצן אגסי

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

08:45-09:45

פילאטיס

ליר יושע

קומה 3

הרשמה באפליקציה בלבד!

10:10-11:10

ויניאסה עם תינוקות

דנה ששון

קומה 3

הרשמה באפליקציה בלבד!

11:30-12:30

יוגה נשית

דנה ששון

קומה 3

הרשמה באפליקציה בלבד!

17:00-18:30

יוגה יציבה

בריז'יט יונג

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

17:50-18:50

פילאטיס

ליר יושע

קומה 3

הרשמה באפליקציה בלבד!

18:45-19:45

ויניאסה יוגה

ריטה בצלאל אשור

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

19:00-20:00

אשטנגה

ליאת משולם

קומה 3

הרשמה באפליקציה בלבד!

20:15-21:15

ויניאסה יוגה

ליאת משולם

קומה 3

הרשמה באפליקציה בלבד!

ג
08:30-09:30

ויניאסה יוגה

יעל אוזר

קומה 3

הרשמה באפליקציה בלבד!

08:30-10:00

יוגה יציבה

בריז'יט יונג

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

10:00-11:00

ויניאסה יוגה

אורית ויינר

קומה 3

הרשמה באפליקציה בלבד!

11:00-12:00

פילאטיס עם תינוקות

טולי סבג

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

17:00-18:00

איינגר יוגה

גיא טל

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

18:00-19:00

פילאטיס

יערה אלעד

קומה 3

הרשמה באפליקציה בלבד!

מותאם להריון

19:15-20:15

ויניאסה יוגה

יעל אוזר

קומה 3

הרשמה באפליקציה בלבד!

20:30-21:30

אשטנגה

לילוש ספרא

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

20:30-21:30

פילאטיס

טולי סבג

קומה 3

הרשמה באפליקציה בלבד!

ד
07:45-08:45

איינגר יוגה

יוחאי הולצמן

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

09:00-10:00

יוגה לנשים

ריטה בצלאל אשור

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

09:10-10:10

פילאטיס

ליר יושע

קומה 3

הרשמה באפליקציה בלבד!

10:45-11:45

ויניאסה עם תינוקות

ריטה בצלאל אשור

קומה 3

הרשמה באפליקציה בלבד!

11:30-13:00

יוגה יציבה

בריז'יט יונג

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

17:15-18:15

מיינדפולנס

שחר מתן

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

18:30-19:30

פילאטיס

ליר יושע

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

החלפה - באג'י סמירנוף

20:30-21:30

ויניאסה יוגה

יעל אוזר

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

ה
07:30-08:30

איינגר

גיא טל

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

08:30-09:30

פילאטיס

יערה אלעד

קומה 3

הרשמה באפליקציה בלבד!

09:30-10:30

איינגר

עתליה רחמני

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

11:30-12:30

ויניאסה יוגה

דנה ששון

קומה 3

הרשמה באפליקציה בלבד!

-

ערב חג שבועות

חג

ו
09:00-10:00

ויניאסה יוגה

אורית ויינר

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

10:30-11:30

איינגר

אסף להט

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

12:00-13:00

פילאטיס

נאדין יורדן וידבסקי

קומה 2

הרשמה באפליקציה בלבד!

ש
09:00-10:00

ויניאסה יוגה

ניצן אגסי

קומה 2

רישום באפליקציה בלבד!

10:30-11:30

איינגר

גיא טל

קומה 2

רישום באפליקציה בלבד!

12:00-13:00

פילאטיס

ירדן יקר

קומה 2

רישום באפליקציה בלבד!

הרשמה
לשיעור נסיון!

רוצים להרשם לשיעור אחד ולהחליט מה הלאה?
רוצים שיעור נסיון ללא כל התחייבות למנוי?

שיחה מהירה

צור קשר





  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני