8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

למי מתאים פילאטיס מכשירים בגבעתיים ?

פילאטיס מכשירים בגבעתיים יכול להעניק לכם שרירים גמישים וארוכים, יציבה חזקה ונכונה ושליטה מלאה על כל שריר בגופכם לצד מודעות גופנית ונפשית גבוהה. טכניקת אימונים מיוחדת זו משלבת בצורה הרמונית בין הגוף, הנפש והתודעה. כך אנו לומדים לשלוט בצורה מקסימלית על החלק של הגוף. זאת ניתן יהיה להשיג על ידי אימון תדיר, תרגול טכניקות תנועה ונשימה שונות, מודעות לתנועות ויציבה נכונה.

התשובה הקצרה היא, לכולם. חלק מיופיו של פילאטיס מכשירים בגבעתיים בא לידי ביטוי בעובדה כי הוא יכול להתאים לכל אדם כיוון שהעבודה מתבצעת בהתאמה אישית ליכולותיו ולקצב של המתאמן.

  • נשים – נשים רבות בוחרות בפילאטיס מכיוון שמעוניינות ולהתחטב ולעצב את גופן מבלי להביא להתנפחות של השרירים והענקת מראה "גברי" לגופן. התנועות באימוני פילאטיס מביאות לחיזוק והתארכות של השריר, כך שהמראה שנוצר הינו ארוך וחטוב.
  • גברים – גברים רבים מעוניינים גם הם לחטב את גופם ולחזק את שריריהם. כך שאימוני פילאטיס מכשירים בגבעתיים מתאים גם לגברים וגם לנשים. אופי התרגולים והתנועות אשר מתאמנים עליהם ניתנות להתאמה לכל אדם בצורה אינדיבידואלית, כך שהאימון הוא כמעט ואישי לחלוטין.
  • נשים בהריון – חשוב לציין כי גם נשים בהריון יכולות למצוא את מקומן באימוני הפילאטיס. התרגילים והתנועות יהיו שונים מעט ממה שהייתם רגילים אליו, כך שלכל אישה תותאם תוכנית לשלב ההיריון בו היא נמצא ולרמתה.

חווית אימון אחרת

שיעורי פילאטיס אינטנסיביים ואנרגטיים יכולים להוות בעבורכם את הפינה הרחוקה משגרת החיים רוויית העומסים והלחץ. כאן תוכלו להתנתק מהעומס ולהתחבר לעצמכם, לגוף ולנפש. כל זאת בסדרת תרגילים שיחזקו ויעצבו את גופכם. הסטודיו של פראנה יוגה דוגל ביצירת האווירה המושלמת לאימון, כך שתוכלו להתמקד בעיקר ולהתרחק ממחשבות רעילות. זו ההזדמנות שלכם להתחבר לעצמכם ברמה הבסיסית ביותר וליצור את החיבור המושלם שבין הגוף לתודעה.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני