שיעורי יוגה – סניף תל אביב

[tabs style="default"] [tab title="תל אביב"]

 
[table id=13]

בסטודיו פראנה יוגה, נערכים מדי יום מגוון שיעורים וסדנאות יוגה המועברים על ידי מדריכים מנוסים ומובילים בתחום. לשיעורים ולסדנאות בסטודיו מגיעים מתרגלים ותיקים וחדשים, אשר מעוניינים לתרגל שיטות יוגה שונים, באווירה ביתית, חמה ואינטימית.

לסטודיו שני בתים, בתל אביב ובגבעתיים, בהם ללמוד ולתרגל שיעורי יוגה שונים, לתרגל מדיטציה, לעבור סדנאות תזונה ועוד. כמו כן אפשר להצטרף לסדנאות ייחודיות. השיעורים נערכים בשעות הבוקר והערב.

אלינו לסטודיו מגיעים מתרגלים חדשים שהחליטו להיכנס לעולם המופלא של היוגה וכן מתרגלים מנוסים שמעוניינים לתרגל תרגילי יוגה מוכרים להם וכן תרגילים חדשים. בסטודיו ניתן למצוא שיעורים שמתאימים גם לנשים בהריון, שיעורים למבוגרים, לצעירים ועוד.

שיעורי יוגה בסטודיו פראנה בתל אביב:

 • יוגה אשטנגה יוגה אינטנסיבית שמתאפיינת בתנוחות קבועות שמיועדות להגביר את רמת הריכוז והגמישות הפיזית.
 • יוגה נשית  יוגה שמתאימה לכל אישה, ובו יתרגלו המתאמות תרגילים באזור האגן.
 • ויג'ננה – יוגה שמסתכמת על 7 עקרונות, של הרפיית הגוף, השקטת התודעה, כוונה, השתרשות, חיבור, נשימה והתארכות והתרחבות. בשיעור זה נתרגל גם מדיטציה והרפיה.
 • איינגר – יוגה המחברת בין הצד הפיזי למנטאלי
 • ויניאסה  יוגה שמתבססת על תרגול דינאמי של תנוחות משתנות

בלוח השיעורים תוכלו למצוא שיעורי יסודות, שמיועדים למי שמעולם לא תרגלו יוגה, בשיעורים אלה אנחנו מקנים למתרגלים את הרמה הבסיסית ביותר של התנוחות והתנוחות והיכרות בסיסית עם מושגי יסוד בתחום. מי שעדיין לא החליט אם זה מתאים לו, יכול להגיע לשיעור ניסיון כמו כן, ניתן להתייעץ עם צוות המקום בשביל להחליט לאיזו רמה אתם שייכים. חשוב להבהיר, שכל השיעורים פתוחים לשני המינים מלבד השיעורים שמיועדים אך ורק לנשים (ניתן למצוא שיעורי יוגה ספציפיים לנשים בהריון ולנשים בגיל המעבר) או לילדים.  השיעורים מתחלקים על פי קבוצות גיל ורמה.

כל השיעורים הם קבוצתיים, אך התרגול הינו אישי, במובן הזה שכל מתרגל מחליט לאן לקחת את התנוחה או את התנועה ומתי לסיים אותה.

כיצד מתכוננים לשיעור יוגה?

לפני השיעור עליכם להיות מוכנים למאמץ שאתם עומדים להשקיע בשיעור. לכן עליכם להיות קשובים לגוף שלכם, להיות ערניים לתנועות ולתנוחות, לא להתאמץ יתר על המידה ומומלץ לרוקן את הראש מכל מחשבה או טרדה. אי שקט עלול להשפיע עליכם בזמן השיעור. מומלץ מעוד לא לאכול כשעתיים לפני התרגול, ורצוי להגיע לפחות רבע שעה לפני השיעור בשביל להיכנס לאווירה שלו.

תזכרו, לא מדובר בתחרות ולא במרוץ. לכל אחד יש קצב התקדמות, אתם תהנו רק אם תתנו לעצמכם אפשרות ליהנות ולא תנסו להתחרות באחרים. היוגה היא דבר נפלא והיא משרתת את כולם.

סטודיו פראנה יוגה פתוח בפני כל אחד שאוהב יוגה או רוצה להתנסות בה, אנחנו מזמינים אתכם לבוא, ללמוד ולתרגל איתנו שיטות יוגה שונות. תשאירו כאן את הפרטים שלכם ואנחנו ניצור איתכם קשר לספר לכם עוד על השיעורים והמרצים שלנו.

רמות השעורים

שיעור יסודות: רמה זו מיועדת לחדשות וחדשים בתרגול היוגה ולאלו הנמצאים בשיעורים ראשונים. השיעור יקנה לכם הכרות עם מושגים בסיסיים ותנוחות נפוצות מעולם היוגה. שיעור זה מתאים בהחלט גם לממשיכים בתרגול היוגה אשר מעוניינים לחדד את התרגול.

מתחילים: שיעורים המיועדים למתרגלים בתחילת דרכם בעולם היוגה. השיעור יכלול סדרות ורצפים (ויניאסות) ברמה בסיסית, שמהם נצמח הלאה בשיעורים לכל הרמות. השיעור מותאם פיזית לרמה נוחה להתחלה ומכיל יותר דגשים והסברים לאורך התרגול.

כל הרמות: שיעורים פתוחים לכל רמות התרגול, גם למתחילים.
אמנם התרגול הינו קבוצתי, אך היופי ביוגה שהתרגול הוא אישי במידה, שכן כל "אסאנה" (תנוחה) מתחילה במקום מסויים, אך היא אין סופית, ולכן כל מתרגל לוקח אותה עד למקום הנוח עבורו.

מתקדמים: שיעורים המיועדים למתרגלים ממשיכים ולאלו המקיימים שגרת תרגול קבועה, אשר מעוניינים להעמיק את התרגול ולהיחשף לאסאנות מסדרות מתקדמות יותר.

אם אינכם בטוחים לאיזה רמת תרגול הנכם מתאימים, ניתן תמיד להתייעץ עם צוות הסטודיו והמורים.

 • יש לתאם מראש שיעורי ניסיון.
 • נא להגיע לשיעורים 15 דקות לפני תחילתם.
 • כל שיעור נמשך 90 דקות, מלבד היכן שצויין אחרת.

 


  שיחה מהירה

  צור קשר

     

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני