שיעור גאגא

כל הרמות
מתחילים
מתקדם
פילאטיס
שיעורי הריון
פילאטיס מכשירים
הדפס לוח שעות
א ב ג ד ה ו ש
א
21.07.2024
ב
22.07.2024
ג
23.07.2024
ד
24.07.2024
ה
25.07.2024
ו
26.07.2024
ש
27.07.2024

הרשמה
לשיעור נסיון!

רוצים להרשם לשיעור אחד ולהחליט מה הלאה?
רוצים שיעור נסיון ללא כל התחייבות למנוי?

שיעורי גאגא מקצועיים

הכוריאוגרף הישראלי אוהד נהרין פיתח שפת תנועה מיוחדת במינה העונה לשם גאגא. מדובר כאן לא רק על סגנון של ריקוד, אלא על דרך עבודה גופנית שמאפשרת לנו לחקור, לחזק ולפתח מודעות לגוף. לכן, אם גם אתם רוצים ליהנות מכל הטוב הזה, אין ספק שכדאי לכם לנסות שיעורי גאגא. הם מתאימים לכל אחד, בלי קשר לגיל או לניסיון שלכם בתחום הריקוד. השיעורים עצמם מתקיימים בסביבה תומכת ומזמינה. זה אומר שאין אנשים שעומדים ומתסכלים עליכם ואתם יכולים להרגיש לגמרי חופשיים עם הגוף שלכם. המדריך יעביר הנחיות בעזרת דימויים ותיאורים,  מה שמעודד את  המשתתפים לחקור את תנועתם בדרכים חדשות ומגוונות. ההנחיות יכולות להתייחס לחלקים שונים בגוף, לתחושות ולפרמטרים אחרים. רוצים לנסות זאת ולראות על מה כולם מדברים? סטודיו פראנה יוגה ופילאטיס מזמין אתכם לשיעור ניסיון שתצאו ממנו עם חיוך רחב.

למי שיעורי גאגא מתאימים?

כל מי שרוצה לחקור את הגוף שלו בעזרת תנועה יוכל ליהנות משיעורים כאלה. זה לא משנה אם אתם רקדנים מקצועיים שצמאים לחוויה שונה או שמעולם לא רקדתם. שיעורי גאגא יכולים להעניק לכם כלים חדשים לחיזוק הגוף, שיפור הגמישות, הגברת המודעות לתחושות ופיתוח היצירתיות. יש כאן עבודה מאוד משמעותית על קבוצות שונות של שרירים בגוף. בנוסף, שיעורי גאגא מסייעים לנו לשפר את היציבה ואת הגמישות. המודעות לתחושות יוצרת סוג חדש של קשב פנימי, כך שברור מדוע מדובר על עניין ממכר, בריא ומיוחד במינו.

איפה תמצאו את שיעורי הגאגא הכי טובים שיש?

זה ברור שאם אתם כבר רוצים לנסות שיעורי גאגא ואם אתם מפנים לכך זמן, תרצו לחזור עם טעם של עוד. תרצו להכניס את הספורט החדש הזה לחייכם ולהתאהב בו כבר מהרגע הראשון. לכן כדאי שתדעו: שיעורים כאלה, כמו גם יוגה, פילאטיס ועוד, עושים היום רק בסטודיו פראנה יוגה ופילאטיס. במקום עובדים מדריכים מאוד מנוסים ומקצועיים. בנוסף, תוכלו לבחור כאן מבין הרבה מאוד שיעורים שמתקיימים לכל אורך השבוע. המחירים נוחים והאווירה נהדרת, כך שגם אתם מוזמנים לשפר את איכות חייכם בעזרת שיעורי תנועה מיוחדים.

×

נא להתעדכן באפליקציה לגבי שעות השיעורים שמתקיימים במלחמה


    שיחה מהירה

    צור קשר

        

      קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני