יוגה לקבוצות ועסקים

יוגה לעסקים, שיעורי יוגה במשרדי החברה, שיעורי יוגה לקבוצות מאורגנות בסטודיו, סדרת מפגשי יוגה ובריאות לקבוצות. רשת פראנה יוגה הוקמה בשנת 2003, ומהווה היום המרכז הגדול ביותר בגוש דן ליוגה. לרשת למעלה מ 40 מורים מקצועיים ובעלי ניסיון רב, שני סניפים המקיימים מעל 35 שיעורי יוגה בשבוע בכל סניף, סדנאות מקצועיות לקידום הלימוד ביוגה, וקורס מורים שנתי מבית פראנה יוגה. הסניף הראשון נמצא בלב תל אביב, בשד' בן גוריון. הסניף השני במרכז גבעתיים, ברחוב וייצמן.

 

יוגה לעסקים

 

חברות רבות כבר משלבות תרגול יוגה קבוע בשבוע כהטבה לעובדיהם, ומכירות בתרומה הרבה של התרגולים לעובדיהם. אנו מציעות טווח רחב של סגנונות תרגול, החל מאיטי ומדיטטיבי ועד תרגול דינמי ואנרגטי. לאחר הכרות עם עובדי ועובדות החברה שלכם, נוכל ללמוד איזה סגנון תרגול יהיה הטוב ביותר עבורם.

 1. שיעור קבוע אחת לשבוע או פעמיים בשבוע, במשך שעה או שעה וחצי לבחירתכם, באחד מסניפי הרשת (תל אביב או גבעתיים) בתום יום העבודה.
 2. הנחה קבועה ומשמעותית לעובדי בית העסק שלכם בהצטרפות של כמה מהעובדים לאחד מסניפי הרשת.
 3. שיעור קבוע אחת לשבוע או פעמיים בשבוע במשך שעה או שעה וחצי לבחירתכם, במקום החברה בחלל פתוח במהלך יום העבודה (תחילתו או סופו). החלל הפתוח יכול להיות חדר ישיבות, קפיטריה,  או כל חלל אחר אשר מקנה אפשרות לקבוצה לפרוס מזרנים. גודל מזרן היינו 60/180 ס"מ.
 4. יום כייף, תרבות והעשרה לעובדי החברה אשר ישלב תרגול יוגה יחד עם הרצאה נילוות באחד מהנושאים הבאים לבחירתכם:
 • "יוגה תעסוקתית"  המקנה כלים לשיפור התפקוד בזמן העבודה.

משולב עם הרצאה על ארגונומיה בעבודה- עבודה נכונה ומותאמת ושדרוג סביבת העבודה לארגונומית. הרצאה שתמחיש לכל עובד כיצד שינויים קטנים בסביבת העבודה יכולים לשפר את הבריאות ולהפחית כאבים ונזקים מצטברים. ההרצאה תכלול הדגמה על אחת מעמדות העבודה במשרדכם.

 • תזונה מקיימת ובריאה – כיצד לתזמן את הארוחות סביב יום העבודה, יצירת תפריט יומי בריא, סביבתי ומן הצומח, מותאם אישית בהתאם להרגלי הצריכה, האכילה ואורח החיים שלכל עובד.

ניתן גם לשלב בופה בריאותי/ מן הצומח, להשלמת החווייה וההנאה.

 1. קיום סדנא מרוכזת של שעתיים לעובדי החברה אשר תתקיים באחד מסניפי פראנה, ותועבר על ידי אחד ממורי היוגה המלמדים בסטודיו בהתאם לציפיות ולצרכי החברה. הסדנא תשלב בתוכה תרגול יוגה אשר יותאם עבורכם.

 


 

יוגה לקבוצות

 

 1. שיעור קבוצתי סגור- שיעור קבוע אחת לשבוע או פעמיים בשבוע, במשך שעה או שעה וחצי לבחירתכם, באחד מסניפי הרשת (תל אביב או גבעתיים), שיהיה סגור לקבוצה.
 2. השתלבות קבוצתית מאחד משיעורי הבוקר שלנו- מחירים מיוחדים למצטרפים מאורגנים לשיעורים קבועים מראש, אם זה דרך חברות ועסקים, עמותות, איגודים או סתם חברים טובים.
 3. מפגשים קבוצתיים בנושא אורח חיים בריא- סדרת מפגשים שבועיים הכוללים שיח קבוצתי בנושא הרגלי אורח חיים בריא; תזונה, עבודה, שינה, יציבה, רגיעה, יחד עם תרגול יוגה של שעה. המפגשים יונחו ע"י צוות של מורה ליוגה ודיאטנית/ נטורפתית בהתאם לנושא הקבוצה.
 4. סדנה מרוכזת של שעתים עד שלוש לקבוצות חברים, אירועים שמחים ומתרגלי יוגה:
 • "יוגה תעסוקתית" המקנה כלים לשיפור התפקוד בזמן העבודה.
 • משולב עם הרצאה על ארגונומיה בעבודה- עבודה נכונה ומותאמת ושדרוג סביבת העבודה לארגונומית. הרצאה שתמחיש לכל עובד כיצד שינויים קטנים בסביבת העבודה יכולים לשפר את הבריאות ולהפחית כאבים ונזקים מצטברים. ההרצאה תכלול הדגמה על אחת מעמדות העבודה במשרדכם.
 • תזונה מקיימת ובריאה- תזמון ארוחות ויצירת תפריט יומי בריא, סביבתי ומן הצומח, יחד עם תרגול יוגה של שעה.
 • ניתן גם לשלב בופה בריאותי/ מן הצומח, להשלמת החווייה וההנאה.
 • סדנאות העמקה ביוגה לקבוצות מאורגנות
 • קורסי יסודות לקבוצות מאורגנות מתחילות.

 

נשמח לעמוד לשירותכם ולהתאים לכם באופן אישי ולפי הצרכים שלכם, את המסגרת הנכונה לתרגול היוגה. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לשיחה אישית על מנת למצוא את האפשרות היוגית הטובה עבורכם:

 

עודד גולדשטיין, מנהל סניף תל אביב סיון לוין, מנהלת סניף גבעתיים
[email protected] [email protected]

 


  שיחה מהירה

  צור קשר

     

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני