8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

סטודיו לפילאטיס מכשירים

אורח החיים כיום הוא עמוס וגדוש, ואינו מותיר לנו זמן פנוי רב. בין אם אתם סטודנטים שלומדים ועובדים, אנשי משפחה צעירה, הורים בוגרים שכבר עובדים בשירות הנכדים וכן הלאה. רבים מחפשים אחר פעילות גופנית שאינה אגרסיבית ותהיה בעלת ערך מוסף, וכזה הוא פילאטיס מכשירים. מרכז פראנה הוא סטודיו לפילאטיס מכשירים ובו מתקיימות מגוון קבוצות תרגול פילאטיס, וכמו כן קבוצות לתרגול יוגה מסוגים שונים, סדנאות וקורסים. סטודיו פראנה משלב מורים מקצועיים ומנוסים עם אווירה ביתית וחמה, כאשר כל מתרגל מקבל ליווי צמוד ויחס אישי.

 

איך בוחרים נכון סטודיו לפילאטיס מכשירים?

כאמור, רובנו מנהלים אורח חיים קדחתני מצד אחד, אך איננו פעילים מספיק גופנית מצד שני, מה שמצריך מאתנו לבחור באופן מודע פעילויות שיעזרו לנו גם להניע את הגוף בצורה בריאה וגם להפיג מתחים, כמו פילאטיס מכשירים. בנוסף, עלינו לבחור את הסטודיו המתאים לנו, מכל הבחינות. כך תעשו זאת נכון:

  • זמן הוא מצרך יקר, ולכן חשוב מאוד לבחור סטודיו שיהיה בקרבת מקום, או אל בית המגורים – במידה ומגיעים מהבית או בקרוב למקום העבודה במידה ומגיעים ישירות ממקום העבודה.
  • כמו בכל תחום, אנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים הם הכרח. יש לוודא כי בסטודיו ישנם מורים מקצועיים, אשר ידעו לשלב אתכם בקבוצה המתאימה, ולעבוד אתכם בקצב שלכם ובהתאם ליכולותיכם.
  • אווירה היא אלמנט הכרחי בקבוצות תרגול שכאלו. מכיוון שפילאטיס מכשירים מתורגל בקבוצה, חשוב מאוד להרגיש בנוח, שתיווצר אינטימיות והתחושה הכללית תהיה ביתית, מרגיעה ונעימה.
  • המלצות. תמיד טוב להתעניין, לשאול ולקבל חוות דעת של אנשים נוספים. כמו כן ניתן להיעזר באתר של הסטודיו על מנת להתרשם ולקרוא המלצות של משתתפים אחרים.
  • שיעור ניסיון. אל תתביישו, גשו לשיעור ניסיון וכך תוכלו להרגיש בצורה הכי טובה את החיבור שלכם למקום עצמו ואל המורים וחברי הקבוצה.

 

לסיכומו של עניין

סטודיו לפילאטיס מכשירים אמור להיות מקום שמשלב מקצועיות עם אווירה של שלווה ורוגע. פילאטיס גבעתיים מסייע גם בחיזוק וחיטוב הגוף וגם בהפגת מתחים וכאבים שונים, ולכן ישנה חשיבות רבה לשני האלמנטים האלו, באותה המידה.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני