סדנת מיינדפולנס

סדנת מיינדפולנס עם אביגיל אריאלי

מיינדפולנס – מודעות קשובה-  היא הפנייה של תשומת הלב למה שקורה עכשיו מתוך כוונה ובאופן לא שיפוטי.

במגוון של התנסויות  נביא את עצמנו  להיות מודעים באופן מלא ונוכח יותר, בכל רגע ורגע.

יותר מהכל במפגש הזה ניפגש עם עצמנו . עם הגוף שלנו, עם התודעה שלנו.

נתרגל  סוגים שונים  של מדיטציה: בתנועה בישיבה ובשכיבה. שכולם מכוונים בעדינות ובלי שיפוט למגע ישיר עם חווית החיים הנוכחית.

מה שמעניין הוא שדווקא מתוך ההסכמה להיות נוכחים ברגע נתון כפי שהוא, מתפתחת נכונות, ויכולת  לשנות את האופן שבו אנחנו תופסים את המציאות שלנו ולהתמודד עם מה שהחיים מביאים. ככה שתרגול מודעות קשובה הופך את החיים להיות  מהנים מעניינים מספקים ומלאים יותר.

ניפגש מתוך כוונה לטפח   שקט פנימי, רוחב להכיל את מה שלא נעים או לא נוח, ליצור מגע נפשי  עם עצמי.  

 

 

מועד הסדנא: יום שבת 24/03/18

בין השעות 12:30-15:15 בפראנה תל אביב.

עלות הסדנא: ההשתתפות הינה בהרשמה מראש במסגרת המנויים והכרטיסיות של פראנה, ללא עלות נוספת.

ביטול השתתפות אפשרי עד 24 שעות לפני הסדנה.

אי הגעה ללא הודעה מראש יגרור תשלום על הסדנה בגובה 85 ש"ח.

פרטים נוספים בסטודיו פראנה 1700-507-074.

סדנת מיינדפולנס מקצועית

בוודאי יצא לכם לשמוע על לא מעט אנשים שעושים ומתרגלים מיינדפולנס. עם זאת, האם אתם יודעים על מה מדובר? והאם גם עבורכם סדנת מיינדפולנס יכולה להיות מוצלחת? כשמדברים על סדנת מיינדפולנס מדברים למעשה על מסע מודרך אל תוך עולם המודעות. במהלך סדנאות כאלה אפשר ללמוד לא מעט דברים, כאשר הדגש הוא קודם כל על הבאת תשומת ליבנו לרגע הנוכחי. זה קורה על ידי פעולות שלכאורה נראות פשוטות ובנאליות, כמו למשל: תחושות, מחשבות וחוויות גופניות שונות. מדהים לראות שכאשר סדנה כזאת מוכנה בצורה מקצועית ומעוברת על ידי אנשי המקצוע הנכונים, התוצאות שלה נהדרות. רוצים להצטרף לחוויה המיוחדת כזאת? מעוניינים להכיר קצת יותר מקרוב את עולמות המיינדפולנס? פנו אל רשת פראנה יוגה ופילאטיס והרשו לעצמכם לחוות את החיים בצורה קצת שונה.

מה כוללת בדרך כלל סדנת מיינדפולנס?

אומנם אולי אתם יודעים מה ההגדרה של מיינדפולנס, אך לא בטוח שאתם יודעים לדמיין מה בדיוק קורה במהלך סדנה כזאת. כדאי לדעת שבדרך כלל סדנאות כאלה מתנהלות בקבוצות יחסית קטנות. כמו כן, הן כוללות מגוון רחב של תרגילים, כמו למשל: מדיטציה, תנועה, תרגילי קשב ועוד. במסגרת סדנת מיינדפולנס המדיטציה היא חלק מרכזי ביותר. כמו כן, במהלך סדנאות כאלה מתרגלים בדרך כלל סוגים שונים של מדיטציה, כמו למשל: כמו מדיטציית נשימה, מדיטציית סריקה גופנית ועוד, כאשר לכל אחת מהן יש מטרה אחרת.

למה גם לכם כדאי לנסות סדנאות כאלה?

אתם עוד לא בטוחים האם כדאי שתירשמו עוד היום לחוויה כמו סדנת מיינדפולנס? האמת היא, שאתם הולכים להתאהב, ובגדול. כדאי להשתתף בסדנאות כאלה כי הן בעלות יתרונות רבים. למשל: סדנאות כאלה משפרות את מצב הרוח, את הריכוז, ואת המודעות העצמית. הן מפחיתות לחץ והן מהוות מקום בטוח שבו אפשר להירגע. לכן, גם אם אתם חווים עכשיו תקופה מורכבת, אין ספק שסדנאות כאלה יכולות לעשות לכם רק טוב. חשוב לכם להבטיח שאתם עומדים לעבור סדנה ברמה גבוהה ומושקעת במיוחד? רשת פראנה יוגה ופילאטיס היא הבחירה האולטימטיבית, אז למה לחשוב יותר מידי לפני שאתם נרשמים?

 


    שיחה מהירה

    צור קשר

        

      קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני