8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

סדנת יוגה

כל מי שמרגיש לפעמים שהוא פשוט זקוק להפסקה מהחיים, מוזמן להגיע לסדנת יוגה. מדובר בחופשה האיכותית והמושלמת ביותר שכל אחד יכול לאחל לעצמו. במקום לטוס לחופשת בטן – גב או להעביר סוף שבוע בשיטוט ברחבי אירופה, ניתן לנצל את הזמן בצורה הרבה יותר איכותית ולשלב מנוחה וטיולים קצרים יחד עם תרגול אינטנסיבי של יוגה ומדיטציה. בדרך כלל הסדנה מורכבת מתרגול בוקר ותרגול ערב, בין לבין יש זמן פנוי לטיולים, מנוחה וכניסה להרצאות שונות שיכולות להיות חלק מתוכנית הסדנה. במילים אחרות, למשך כמה ימים אתם זוכים בחסד לצאת מהשגרה השוחקת שלכם ולהקדיש את הזמן הזה נטו לעצמכם ולמה שעושה לכם טוב. מסגרת של תרגול קבוע תיתן לכם את השקט הנפשי הנחוץ לכם כדי לחזור אחרי כמה ימים חזרה לשגרת היום – יום שלכם.

 

כל מה שחשוב לדעת לגבי סדנת יוגה

קיימות סדנאות יוגה שונות העוסקות בסגנונות תרגול שונים וברמות קושי שונות. חשוב בטרם היציאה לסדנה לברר מי הם המורים, מה הלו”ז שמתוכנן לסדנה, מה תהיה רמת הקושי של התרגול וכמובן המחיר המבוקש עבור הסדנה והאירוח. חשוב להתאים לעצמכם את הסדנה שתהיה אידיאלית לכם הן מבחינת צפיפות הלו”ז והן מבחינת צורת התרגול וכמובן המחיר. המטרה היא להתנתק לכמה ימים מהעולם ולשקוע לעולם היוגה שיאפשר לכם להשקיט את התודה, להפעיל את הגוף בצורה מדויקת ונכונה ולצבור מאגרי אנרגיה שהתרוקנו עקב הלחץ והסטרס של חיי היום – יום.

 

פראנה יוגה הינו סטודיו ליוגה המוציא מידי פעם סדנאות יוגה למקומות שונים בארץ. מדובר בסדנאות שונות, חלקן מיועדות למתחילים ואילו אחרות מתאימות יותר למתרגלים מנוסים. ניתן למצוא גם סדנאות של יום אחד המתבצעות בסטודיו ומאפשרות תרגול מעמיק יותר. לפרטים נוספים צרו קשר.

 

 

סדנאות יוגה

 

סטודיו יוגה פראנה רוצים להזמין אתכם לקחת חלק במסע מופלא אל האני הפנימי שלכם. חיבור בין תודעה, נפש וגוף. המסע שלכם אל תוך עצמכם מתחיל כבר היום ואם אתם גרים באזור המרכז תוכלו לבחור לאיזה סניף שלנו להגיע: האם לגבעתיים או לתל אביב וליהנות ממגוון רחב מאוד של שיעורי יוגה שונים, קורסים מלאים, סדנאות ושיעורים מיוחדים. צוות הסטודיו המקסים ישמח ללוות אתכם מיומכם הראשון אצלנו, ואולי גם יומכם הראשון בתחום היוגה, וישמח להמליץ לכם על סדנאות יוגה העשויות להתאים בדיוק עבורכם.

 

כיצד נדע אילו סדנאות יוגה מתאימות ביותר עבורנו?

היוגה היא תהליך של כל אחד עם עצמו, הן מבחינת קצב הלימוד והתרגול, הן מבחינת התהליך הפנימי של החיבור אל התודעה שכל אחד עובר וכן גם ההתקדמות המקצועית שכל אחד עושה עם היכולת להתנתק במהירות מגירויים סביבתיים ולדעת ליהנות ולהתרכז מפעילות שהיא סוף סוף עבור עצמכם, עבור הגוף שלכם ועבור השקט הנפשי שלכם. מבין מגוון רחב של סדנאות כדאי להתנסות ולהכיר את הסוגים השונים, אפילו לצפות מעט בשיעורים מהצד ולהחליט באילו סדנאות יוגה ברצונכם להשתתף. במידה וניסיתם ולא התחברתם – תוכלו לנסות בפעם הבאה סדנה אחרות וכך הלאה. ניתן להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו במידה ותרצו כדי לבדוק אילו סדנאות עשויות להתאים לכם.

 

אילו סוגי סדנאות יוגה יש?

  • סדנת אישה ודעה קדומה – הרצאה בת שעה וחצי על היכרות מלאה עם גוף האישה, ההורמונים וראייה מזווית אחרת על הגוף שלנו.
  • קורס מיינדפולנס – שילוב של עקרונות מהעולם הפסיכולוגי לבין טכניקות מדיטציה שונות המבוססות על ויפאסנה. קורס מופלא המאפשר התפתחות וזרימה ברמה גבוהה עם אפשרות לקורס המשך למתקדמים.
  • האטה יוגה ברוח השאדו – המורה הנפלאה יעל אלחנן תרכז אתכם בשיעור חווייתי שילמד אתכם תנועות המסייעות בשחרור מתחים ומצבורים פיזיים ורוחניים ותעבוד חזק על תנועות רגליים.
  • אקא פאדה יוגה – אם אתם בעניין של לחזק את השרירים ומבנה השלד שלכם, לגרות את מערכת העצבים שלכם ולשפר את האיזון שלכם זהו הקורס בשבילכם. תנוחות מאתגרות ומועילות כאחד לסדנא נהדרת עם ליאור היקרי.

את רשימת הסדנאות המלאה תוכלו לקרוא כאן באתר ולבחור את הסדנה המועדפת עליכם.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני