סדנת יוגה

כל מי שמרגיש לפעמים שהוא פשוט זקוק להפסקה מהחיים, מוזמן להגיע לסדנת יוגה. מדובר בחופשה האיכותית והמושלמת ביותר שכל אחד יכול לאחל לעצמו. במקום לטוס לחופשת בטן – גב או להעביר סוף שבוע בשיטוט ברחבי אירופה, ניתן לנצל את הזמן בצורה הרבה יותר איכותית ולשלב מנוחה וטיולים קצרים יחד עם תרגול אינטנסיבי של יוגה ומדיטציה. בדרך כלל הסדנה מורכבת מתרגול בוקר ותרגול ערב, בין לבין יש זמן פנוי לטיולים, מנוחה וכניסה להרצאות שונות שיכולות להיות חלק מתכנית הסדנה. במילים אחרות, למשך כמה ימים אתם זוכים בחסד לצאת מהשגרה השוחקת שלכם ולהקדיש את הזמן הזה נטו לעצמכם ולמה שעושה לכם טוב. מסגרת של תרגול קבוע תיתן לכם את השקט הנפשי הנחוץ לכם כדי לחזור אחרי כמה ימים חזרה לשגרת היום – יום שלכם.

 

כל מה שחשוב לדעת לגבי סדנת יוגה

קיימות סדנאות יוגה שונות העוסקות בסגנונות תרגול שונים וברמות קושי שונות. חשוב בטרם היציאה לסדנה לברר מי הם המורים, מה הלו"ז שמתוכנן לסדנה, מה תהיה רמת הקושי של התרגול וכמובן המחיר המבוקש עבור הסדנה והאירוח. חשוב להתאים לעצמכם את הסדנה שתהיה אידיאלית לכם הן מבחינת צפיפות הלו"ז והן מבחינת צורת התרגול וכמובן המחיר. המטרה היא להתנתק לכמה ימים מהעולם ולשקוע לעולם היוגה שיאפשר לכם להשקיט את התודה, להפעיל את הגוף בצורה מדויקת ונכונה ולצבור מאגרי אנרגיה שהתרוקנו עקב הלחץ והסטרס של חיי היום – יום.

 

פראנה יוגה הינו סטודיו ליוגה המוציא מידי פעם סדנאות יוגה למקומות שונים בארץ. מדובר בסדנאות שונות, חלקן מיועדות למתחילים ואילו אחרות מתאימות יותר למתרגלים מנוסים. ניתן למצוא גם סדנאות של יום אחד המתבצעות בסטודיו ומאפשרות תרגול מעמיק יותר. לפרטים נוספים צרו קשר.

 

 

סדנאות יוגה שמתאימות לכולם

 

סטודיו יוגה פראנה רוצים להזמין אתכם לקחת חלק במסע מופלא אל האני הפנימי שלכם. חיבור בין תודעה, נפש וגוף. המסע שלכם אל תוך עצמכם מתחיל כבר היום ואם אתם גרים באזור המרכז תוכלו לבחור לאיזה סניף שלנו להגיע: האם לגבעתיים או לתל אביב וליהנות ממגוון רחב מאוד של שיעורי יוגה שונים, קורסים מלאים, סדנאות ושיעורים מיוחדים. צוות הסטודיו המקסים ישמח ללוות אתכם מיומכם הראשון אצלנו, ואולי גם יומכם הראשון בתחום היוגה, וישמח להמליץ לכם על סדנאות יוגה העשויות להתאים בדיוק עבורכם.

 

כיצד נדע אילו סדנאות יוגה מתאימות ביותר עבורנו?

היוגה היא תהליך של כל אחד עם עצמו, הן מבחינת קצב הלימוד והתרגול, הן מבחינת התהליך הפנימי של החיבור אל התודעה שכל אחד עובר וכן גם ההתקדמות המקצועית שכל אחד עושה עם היכולת להתנתק במהירות מגירויים סביבתיים ולדעת ליהנות ולהתרכז מפעילות שהיא סוף סוף עבור עצמכם, עבור הגוף שלכם ועבור השקט הנפשי שלכם. מבין מגוון רחב של סדנאות כדאי להתנסות ולהכיר את הסוגים השונים, אפילו לצפות מעט בשיעורים מהצד ולהחליט באילו סדנאות יוגה ברצונכם להשתתף. במידה וניסיתם ולא התחברתם – תוכלו לנסות בפעם הבאה סדנה אחרות וכך הלאה. ניתן להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו במידה ותרצו כדי לבדוק אילו סדנאות עשויות להתאים לכם.

 

אילו סוגי סדנאות יוגה יש?

 • סדנת אישה ודעה קדומה – הרצאה בת שעה וחצי על היכרות מלאה עם גוף האישה, ההורמונים וראייה מזווית אחרת על הגוף שלנו.
 • קורס מיינדפולנס – שילוב של עקרונות מהעולם הפסיכולוגי לבין טכניקות מדיטציה שונות המבוססות על ויפאסנה. קורס מופלא המאפשר התפתחות וזרימה ברמה גבוהה עם אפשרות לקורס המשך למתקדמים.
 • האטה יוגה ברוח השאדו – המורה הנפלאה יעל אלחנן תרכז אתכם בשיעור חווייתי שילמד אתכם תנועות המסייעות בשחרור מתחים ומצבורים פיזיים ורוחניים ותעבוד חזק על תנועות רגליים.
 • אקא פאדה יוגה – אם אתם בעניין של לחזק את השרירים ומבנה השלד שלכם, לגרות את מערכת העצבים שלכם ולשפר את האיזון שלכם זהו הקורס בשבילכם. תנוחות מאתגרות ומועילות כאחד לסדנא נהדרת עם ליאור היקרי.

את רשימת הסדנאות המלאה תוכלו לקרוא כאן באתר ולבחור את הסדנה המועדפת עליכם.

סדנאות יוגה

אנשים שיודעים שיוגה טובה להם ולבריאותם, אנשים שיודעים שיש ביוגה משהו טוב שכדאי לנסות ולהתחיל לתרגל, אנשים שרוצים תגבור של יוגה בצורה מרוכזת כמה פעמים בשנה. כל אלה הם הקהל האוהד של סדנאות יוגה שמועברות בצורה מרוכזת. כמה שעות של יוגה ואתם יוצאים כמו אנשים חדשים היא לא קלישאה. למי שרוצה לנסות את שיטת האימון הזאת, למי שרוצה לקבל מנה מרוכזת כתמריץ לקראת שגרה של שיעורי יוגה סדירים, הדרך המומלצת לנסות ולתרגל היא בעזרת היוגה בסדנאות. כך שכל היתרונות של שיטת אימון גוף זו מתקבלים כמו ריסטרט לגוף. יוגה מגבירה אצלכם את האנרגיה בכל שעות היום. אתם ישנים טוב יותר, נהנים מאספקת דם נמרצת יותר לכל איבר בגוף, הגמישות משתפרת והגוף עצמו כשיר יותר לחיים המודרניים בזכות ההפוגה המשמעותית הזאת מהשגרה.

אנרגיה ומיקוד

כשאתם מתרגלים יוגה במשך כמה שעות עם אחרים, השיתוף האנרגטי יחד עם התרגול האינטנסיבי עושים את שלהם. המיקוד והרוגע שלכם מקבלים עוד חיזוק להמשך. סדנאות יוגה הן הדרך המומלצת להתנסות ביוגה גם כאשר אתם בבריאות תקינה אבל רוצים לשפר אותה עוד יותר ובודקים כיצד זה עובד אצלכם. יוגה היא תפיסת עולם שעובדת במשולב גם על המודעות שלכם לחייכם, ולכן סדנה כזאת עשויה לתת לכם עידוד ותמיכה לשנות עוד מרכיבים בחיים שלכם כדי לנצל את היתרונות של יוגה גם בהמשך. התנסות בסדנה כזאת במשך כמה שעות מעמיקה את הידע שלכם על כל מה שיוגה יכולה לתת לכם אם תשלבו אותה באורח החיים הרגיל שלכם. מומלץ בחום להתנסות ביוגה בהקדם, כדי לחסוך מכם מיחושים שונים ואי-נוחות שנובעת מקצב החיים המודרניים ומהמועקות שלהם. זה יעזור לכם להתמקד טוב יותר במטרות ובמטלות שלכם.

סדנאות יוגה – איך לבחור את הסדנה המתאימה לי?

מטרתן של סדנאות יוגה היא להתנתק לרגע אחד מושלם מהמרוץ המטורף של החיים ולמצוא את הדרך לנשום לרווחה.

את הסדנאות אשר תוכלו למצוא כאן בפראנה יוגה ניתן יהיה לחלק לפי מספר סוגים, דרגות קושי, סוגי תרגולים ואף משך הזמן שאורכת הסדנה.

זכרו כי המטרה של היוגה היא להתנתק מהעולם לרגע קסום אחד, כך ששקלו את כל הנתונים של הסדנאות השונות על מנת שתוכלו לבחור בצורה נבונה את זו שמתאימה לכם ביותר, הן מבחינת רמת הקושי והן מבחינת הזמן הפנוי שיש לכם בלוח הזמנים.

 

סדנאות יוגה – מה חשוב לדעת ?

סדנאות יוגה הן עולם שלם ומורכב אשר יכול לספק לכם הצצה אל מאחורי הקלעים של היוגה.
רגע לפני שאתם נרשמים לסדנה הראשונה שאתם מוצאים, ישנן מספר נקודות שכדאי לכם לשקול:

מי המורה – חשוב לוודא מי המורה אשר יעביר את הסדנאות, דבר זה יהיה הנקודה הראשונה אשר תסייע לכם להחליט האם הסדנה הספציפית אותה אתם בוחנים תתאים לכם.

מה לוח הזמנים של הסדנה – סדנאות יכולות להיות מורכבות ממפגשים בודדים פה ושם, או לוח זמנים מסודר הכולל תרגול בוקר ותרגול ערב, אשר משאיר לכם את משך היום לטיולים, מנוחה או כניסה להרצאות בסביבת מקום התרחשות הסדנה.

רמת קושי – כל אחד מתקדם בעולם היוגה בקצב שלו, אך ברגע שאתם מעוניינים בכניסה אל סדנאות יוגה יהיה עליכם לוודא כי אתם תהיו מסוגלים לעמוד בדרגת הקושי מבלי להתאמץ לרמה בה אתם עלולים לפגוע בעצמכם.

סדנאות יוגה במרכז

סדנאות יוגה ומדיטציה לנשמה

כאמור, סדנאות יוגה נועדו לספק לכם את הבריחה מהשגרה הרועשת והדורשנית למקום בו אתם יכולים להתחבר לעצמכם ולמצוא את הנשימה שלכם שוב. פראנה יוגה הינו סטודיו אשר פועל החל משנת 2003 ומפעם לפעם מפעיל סדנאות יוגה בשלל מיקומים בכל רחבי הארץ.
אנו מציעים גם סדנאות הנמשכות יום אחד ומתבצעות בסטודיו עצמו ומאפשרות תרגול מעמיק יותר מאשר השיעורים הרגילים במהלך השבוע.

 

סדנאות יוגה במרכז

מאז ומעולם סדנאות יוגה היו נראות לכם מעניינות אך לא היה לכם ברור איפה אפשר לעבור חוויה כזאת? מחפשים את הסדנא הכי טובה שיש? רוצים ליהנות מהשילוב בין סדנת יוגה ובין אווירה נעימה? אם כך, כדאי שתדעו: סטודיו פראנה מזמין אתכם לאינספור סדנאות בשיטות יוגה שונות והכול באווירה מרגיעה ונינוחה. הסדנאות מתקיימות בשני סניפי הסטודיו: בתל אביב ובגבעתיים, כך שזה לא משנה איפה אתם גרים שכן בכל מקרה תוכלו ליהנות מסדנא מפנקת במיוחד.

 

למי מתאימות סדנאות יוגה?

חשבתם לרגע שאולי לא תוכלו לקחת חלק במסגרתן של סדנאות יוגה שונות? אם כך, בוודאי תשמחו לדעת שזה לא משנה אם אתם:

 • גברים או נשים
 • צעירים או מבוגרים
 • בעלי ידע וניסיון ביוגה או לא

כי בכל מקרה, סדנה שעוסקת ביוגה תוכל להתאים לכם. בנוסף, בסטודיו מחכים לכם מדריכים מאוד מנוסים ומקצועיים כך שאם חשבתם לרגע שאתם צריכים להגיע עם ידע מוקם או להיות "רוחניים" כדי ליהנות מיוגה, דעו שאתם טועים. המטרה של הסטודיו היא להפיץ ולהשריש את תורת היוגה בכל הארץ ולכן ישנן לא מעט סדנאות שביניהן הקהל הרחב יכול לבחור, אז למה אתם מחכים?

 

כל מה שמיוחד בסטודיו פראנה

מעבר לכך שתוכלו ליהנות כאן מסדנאות שונות של יוגה, אתם תראו שהסטודיו מציע בכל שבוע לא פחות מ200 שיעורים ברמות שונות. בנוסף, השיעורים מחולקים על פני ימות השבוע ועל פני שעות רבות ביממה, כך שגם מהבחינה הלוגיסטית צפויה לכם כאן חוויה נפלאה. הסטודיו משלב לא מעט שיטות וטכניקות של יוגה כך שכל אחד יוכל לבחור את שיטת היוגה שמדברת אליו יותר. אתם זקוקים לפרטים נוספים לפני שאתם נרשמים לסדנת יוגה? רוצים לקבל מידע? התקשרו עוד היום למספר: 1-700-507-074. סטודיו פראנה הוא סטודיו שקיים כבר משנת 2003 ולכן תוכלו להיות בטוחים שבין אם אתם רוצים לעשות כאן יוגה ובין אם אתם מעדיפים לעשות פילאטיס מכשירים, תמיד תפגשו כאן אנשי מקצוע מנוסים. התקשרו, הירשמו לחוג שמעניין אתכם ותראו שהדבר היחיד שלא תבינו זה איך לא עשיתם את זה קודם.

 

סדנת יוגה ומדיטציה

חשבתם לעשות סדנת יוגה ולא ברור לכם איך לבחור את הסדנא המתאימה לכם ביותר? תוהים האם גם אנשים שלא עשו יוגה מעולם, או שאינם "רוחניים" יכולים להכניס את היוגה לחייהם? אם כך, כדאי שתדעו: התשובה היא בהחלט כן. זה לא משנה האם אתם מחזיקים באמונה מסוימת או לא וזה אפילו לא משנה אם יצא לכם בעבר לעשות יוגה או לא. מה שבטוח זה שבסטודיו פראנה מחכים לכם המדריכים הכי טובים עם מגוון רחב של סדנאות יוגה, אז למה אתם מחכים?

סדנת יוגה בפראנה יוגה

סדנת יוגה – למה זה כדאי?

ראשית, אם יש לכם התלבטות בין סדנת יוגה ובין פילאטיס או פעילויות גופניות אחרות, כדאי שתדעו שכל אופציה כזאת יש יתרונות שונים. שנית, במקרה של סדנאות יוגה אתם תראו שתיהנו מכמה יתרונות ברורים, כמו לדוגמא:

 • האפשרות להזיז את הגוף ולשפר את הגמישות שלכם
 • האפשרות ליהנות מרוגע בחיי היומיום שלכם
 • הלמידה של נשימה יוגית
 • התמודדות נכונה יותר עם כאבי גב, עמוד שדרה ועוד

לכן זה לא מפתיע שכל מי שלוקח חלק בסדנאות שונות של יוגה הופך את העניין הזה לחלק בלתי נפרד מחייו. זה נכון במיוחד כשאתם עושים יוגה עם מדריכים מקצועיים שבודקים את התנועות שלכם, עוקבים אחריהן ומסייעם להם לעשות הכול מבלי שתפגעו, חלילה, בגופכם.

 

סדנאות יוגה במחירים נהדרים

היה לכם נדמה שלעשות יוגה במסגרת של סדנה או חוג זו הוצאה כלכלית גדולה? חוששים מהעניין ורוצים להיות בטוחים שלא תיכנסו להוצאה מוגזמת? זו עוד סיבה שבגללה כדאי לפנות כבר עכשיו לסטודיו פראנה. זה לא משנה אם תבחרו לעשות סדנת יוגה בתל אביב או בסניף שנמצא בגבעתיים, כי מה שבטוח זה שתיהנו מהמקצועיות, מהמדריכים האדיבים וגם מהמחירים הטובים. במקום מתקיימים במהלך השבוע 200 שיעורים שונים, כך שבין אם אתם רוצים לעשות יוגה ובין אם תרצו לתרגל כל דבר אחר – תמצאו את מבוקשכם. לפרטים נוספים והרשמה אתם מוזמנים להתקשר עוד היום למספר: 1-700-507-074, כי למה שתדחו עוד ועוד את הדברים? מגיע גם לכם להיות רגועים ולהרגיש טוב יותר כך שכדאי שתתחילו לתרגל יוגה עוד היום.


  שיחה מהירה

  צור קשר

     

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני