שירי אלוני

שירי אלוני

 Thumbnail

נעים להכיר, אני שירי אלוני, מורה מוסמכת ליוגה החל משנת 2007.
את דרכי בעולמות התנועה התחלתי בגיל 6 בחוג בלט קלאסי, כאשר הרצון לרקוד בוער בי. המשכתי והתמדתי בלימודי ואימוני בלט קלאסי ומחול מודרני למעלה מ 20 שנים, בין היתר בבתי הספר למחול של להקות בת דור ובת שבע ובמרכז ביכורי העיתים.
אל היוגה הגעתי בגיל 22, לאחר שפקדו אותי כאבי ברכיים עזים ונאלצתי לעשות הפסקה קטנה מהמחול. הגעתי למרכז שיבננדה בפתח תקווה, בשנת 1995 והתאהבתי ממש.
לאחר שסיימתי תואר ראשון ושני במדעי החברה ועבדתי במשרה מלאה, הרגשתי געגוע עז לתנועה ורצון ללמוד ולהעמיק בתחום. כך הגעתי לקורס מורים לפי גישת ויניוגה, במכללת רידמן.
הכוונה הייתה ללמוד בשביל להעשיר את הנפש ולהחזיר את התנועה לחיי באופן דומיננטי, ולאו דווקא ללמד. בהתנסות המעשית במסגרת קורס המורים, התאהבתי בהוראת היוגה, עזבתי את המשרד והמשכתי ללמוד ולהעמיק בתחום וכמובן ללמד.
אני עובדת לפי העיקרון של התאמת התרגול למתרגל ולא להיפך. כמי שהגיעה מעולם הבלט הקלאסי, ובו בזמן חוותה לא מעט פציעות, חשובה לי מאד עבודה מדויקת עם הגוף על מנת להיטיב עמו ולאפשר לו לשרת אותנו היטב עוד שנים רבות.
אני תלמידתם של זיוה כנרות ז"ל ופול הארווי בלימודי ויניוגה ויוגה תרפיה ושל מירה ארצי פדן בלימודי יוגה נשית ויוגה להריון ולאחר לידה.
מלמדת ויניוגה, יוגה תרפיה, יוגה נשית ויוגה לנשים בהריון ולאחר לידה.
מתמחה בעבודה עם אנשים בעלי מוגבלות תנועתית במסגרות שונות.
יוגה תרפיסטית מוסמכת על ידי ארגון מורי היוגה.


    שיחה מהירה

    צור קשר

        

      קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני