8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

יוגה בהריון בתל אביב

החל מה-12/08 יוגה לנשים בהריון בהנחיית עדי רזאל!!

ימי רביעי 10:10-11:20

מוזמנות באהבה!!

עוד על יוגה לנשים בהריון

עוד על עדי רזאל

 


בין הבניינים השונים, הרחובות הסואנים והחיים שלא עוצרים לרגע ניתן למצוא את סטודיו יוגה פראנה. מקום מקסים, נינוח ושליו אליו מגיעים אנשים המעוניינים לתפוס קצת שלווה בחייהם, לעצור לרגע את המציאות הקדחתנית וליהנות קצת זמן לעצמנו. במקום תוכלו ליהנות מאינספור שיעורי יוגה, סדנאות והרצאות התורמים לגוף ולנפש. חלק מהשיעורים במקום הם גם שיעורי יוגה בהריון בתל אביב. אלה המודאגות שהן לא יוכלו ליהנות מיוגה במהלך תקופת ההיריון אתן יכולות להיות רגועות – אימוני היוגה שלכן רק מתחילים.

 

יוגה בהריון בתל אביב – ממשיכים להתאמן ולשמור על הבריאות

אנו אומרים את זה בכל מקום אפשרי – היוגה היא דרך חיים או תהליך אם תרצו. אין גבול לתרגול שאפשר לעשות עם היוגה. גם לאישה אישה בהריון ניתן יהיה להתאים תרגילים מתאימים ועדינים. מעניין יהיה לגלות כי גם זמן קצר לאחר הילדה תוכלו להשתלב באימוני בייבי יוגה. שיטת יוגה עבור נשים שזה עתה ילדו המסייעת להן לחיבור עמוק יותר בין האם לתינוק ועל הדרך שומרת על זרימה ושילוב של היוגה בחיי האם הצעירה.

 

תנו לעצמכן מתנה:

תקופת ההיריון הינה תקופה עמוסה במצבי רוח, קשיים פיזיים, נפשיים ולעתים אף מריבות עם בני הזוג. על מנת להתנתק מעט מהמציאות ולהקדיש קצת זמן לעצמכן שרק יטיב עמכן, ניתן לשלב יוגה בהריון בתל אביב וליהנות ממתנה שאתן נותנות לעצמכן. היוגה תחזק את השרירים שלכם, תסייע להזרמת מזון וחמצן בצורה טובה יותר אל העובר וכן על הדרך ניתן יהיה לשחרר מתחים ולחצים וליהנות מהיום יום שלכן.

 

האם זה לא מסוכן?

נשים רבות חוששות כי שילוב של פעילות ספורטיבית כזו או אחרת עשויה לפגוע בעובר. יוגה, אם תבוצע נכון ובהתאם ליכולות האם ההרה, לא רק שלא תזיק – אלא רק תטיב עם ההיריון והעובר. לא רק שתוכלו ליהנות מתקופת היריון בריאות וקלה יותר, גם בלידה תהיו גמישות ונינוחות יותר. כמובן שצריך להגיע לשיעורים המיוחדים לנשים בהריון ולא לשיעורים הרגילים (לוח השיעורים מתעדכן אצלנו באתר) וכמובן להיצמד להוראות המדריך/ה.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני