8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

מורים ליוגה

כשאנחנו אומרים יוגה, אנו לא מתכוונים לסתם עוד שיעור התעמלות, זוהי דרך חיים שאנשים רבים גילו כמה היא טובה להם. מדובר בטכניקה שמשלבת תנוחות גוף יחד עם תרגילי נשימה ותרגילי הרפיה.

שליטה על הגוף

המחקרים השונים מוכיחים לנו שוב ושוב, שתרגול ואימון קבועים משפיעים לטובה גם על הגוף וגם על הנפש. כאשר מדובר ביוגה, זהו קודם כל תרגול על התודעה. שימת לב לפרטים ושיפור של יכולת הריכוז. על פי גישה זו, כאשר יש שליטה על התודעה יש גם שליטה על הגוף. כאשר עושים זאת כמו שצריך, ניתן להגיע לריפוי ולשיכוך כאבים. היוגה גורמת בנוסף גם לשמחת חיים טבעית ובסיסית, זהו דבר שאין לו מחיר ואף לא תחליף.

מורים ליוגה לכל גיל

יוגה יכולה להתאים לכל גיל. הורים שמחפשים עבור הילדים שלהם פעילות משלימה – יוגה מציעה עבורם פתרון מושלם. אמנם לא כל ילד מתחבר לזה, אך אצל רוב רובם של הילדים אנו רואים שהיוגה מפתחת אצלם את הדמיון ואת היצירתיות.

עבור בני הגיל השלישי, תוכל היוגה לפתור בעיות רבות ולייצר דרך חיים טובה, שמשפיעה הן על הטווח הקרוב והן לטווח הארוך. היוגה מספקת עבורם תנוחות שמטרתן לבנות את העצם ולחזק את מסת השרירים, היות ובגיל השלישי קיימת הירידה במסת השריר ובדלדול העצם, שמגדיל מאוד את הסיכון לשברים ולפציעות שההחלמה מהם היא מאוד קשה.

פראנה יוגה זהו מקום קסום הקיים למעלה מעשור. מתקיימים בו עשרות שיעורים בכל יום, על ידי מיטב מורים ליוגה, השיעורים הינם ברמות שונות וסגנונות התרגול שונים, כך שכל אחד יכול למצוא את הנישה אליה הוא מתחבר באופן אישי. ישנה גם אפשרות של סדנאות העשרה, יוגה לנשים בהריון, מדיטציה, איינגר, אשטנגה ועוד.

לפרטים נוספים, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני