8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

יתרונותיהם של שיעורי פילאטיס מכשירים

פילאטיס מכשירים הינה שיטה המסייעת להשגה של איזון גופני – נפשי על ידי סדרת תרגילים על גבי מכשירים מיוחדים. שיטת אימונים זו יכולה להתאים לכל גיל ולכל רמה של כושר גופני, זאת הודות לעובדה כי האימון מתבצע בקצב האישי של המתאמן ובהתאמה לרמתו ולקשיים שהוא חווה.

פילאטיס מכשירים התחיל כיוזמה של ג'וזף פילאטיס כאמצעי לשיקום חיילים פצועים. במהלך השנים המכשירים השתנו, אך עקרון הפעולה נשמר. גם אז וגם היום הפילאטיס מפגין יתרונות רבים לכל משתתף בשיעור.

  • אחד היתרונות הבולטים ביותר בשיעורי פילאטיס מכשירים הוא העובדה כי האימון מתרחש בהתאמה מלאה לצרכי וקצב המתאמן. גם בקבוצות, האימונים הם בסופו של דבר בעלי אופי אישי והמדריך שם דגש על התפתחות אישית לאורך השיעור.
  • אנשים רבים פונים אל הפילאטיס בניסיון ולהתחטב. שיעורים אלו אכן מספקים את העבודה כיוון שעובדים על אימון והתארכות של השריר, כך שהמראה שנוצר הוא ארוך וחטוב ולא מנופח.
  • ההתנגדות הקפיצית בשימוש במכשירים שונים תורמת לחיזוק ובניה של השריר ומסייעת לעיצובו.
  • ניתן להשתמש בקפיצים ומכשירים בעלי דרגות התנגדות שונות, דבר המאפשר אימון אישי יותר ומפחית מלחץ מיותר שמופעל על המפרקים.

אל תשכחו לנשום

בפילאטיס מכשירים, כמו בכל פעילות גופנית אחרת, ישנה חשיבות לנשימה נכונה. זו יכולה לספק לגוף שלכם את כמות החמצן והאנרגיה לה הוא זקוק לשם ביצוע פעולות שונות. הנשימה היא כוח החיים וככזו מאפשרת ניקוי פנימי של הגוף, הזרמת חמצן לתאים, הרגעה ושיפור יכולות הריכוז. אנשים רבים נוטים לעצור את נשימתם בשעת מאמץ בפילאטיס, אך חשוב לזכור כי במהלך האימון הנשימה היא זו שעוזרת לנו להתרכז ולשלוט בתנועות בצורה נכונה. כך שאל תשכחו לנשום.

פראנה יוגה הינו מקום קסום הקיים כבר מ- 2003 ובתוכו מתקיימים למעלה מ-100 שיעורים הפזורים לאורך כל השבוע, ברמות שונות ובסגנונות תרגול שונים. אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם ממגוון השיעורים והסדנאות שאנו מציעים. צרו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים בנושא.

 

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני