8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

יוגה רמת גן

רמת גן היא עיר מרכזית הנמצאת במרכז הארץ, וככזו היא מאופיינת בתנועה בלתי פוסקת של אנשים, מכוניות ושינויים בלתי פוסקים. מי שגר בעיר הגדולה מכיר את השגרה של העיר הכוללת צעקות, צפירות, פקקים ואנשים שממהרים להגיע לעבודה או לפגישה כלשהי בכל שעות היום. לפעמים חשוב לקחת הפסקה מכל ההמולה הזאת ופשוט להיכנס למקום שקט ובטוח שבו תוכלו להקדיש זמן איכות לעצמכם. סטודיו ליוגה למשל, יכול להוות מקום מפלט מושלם משגרת היום – יום השוחקת. לפעמים חייבים לעצור הכול כדי להקדיש שעה וחצי לתרגול איכותי ומעצים, במהלכו תתנקו מכל המחשבות הטורדניות ומכל התכנונים הלא פוסקים של ההכרה. זאת יכולה להיות הזדמנות מצוינת להשקיט את ההכרה ולשקוע ב – 100% בעולם היוגה. לא חייבים לנסוע לסדנא רחוקה בערבה, ניתן לתרגל יוגה רמת גן וליהנות מזמן של שקט ושלווה באמצע ההמולה של העיר.

יוגה רמת גן – למי זה מתאים ולמה זה טוב?

תרגול יוגה מאוזן יכול להתאים לכל אדם, בכל גיל ובכל מצב נפשי ובריאותי. אנשים רבים סובלים היום מכאבי גב כרוניים, קושי בהרדמות, בעיות עיכול שונות, מצב נפשי קשה כגון דיכאון וחרדות שונות. היוגה מהווה פתרון או לפחות הקלה משמעותית למצבים אלו ועוד רבים נוספים. תרגול קבוע מאפשר לחזק את הגוף, להאריך את השרירים, להגדיל את טווח התנועה ולשפר את שיווי המשקל ואת היציבה הכוללת שלכם. הקפדה על נשימה נכונה תאפשר לכם את תחושת הרוגע והשלווה שיכולה להועיל למצבים נפשיים שונים.

פראנה יוגה הינו סטודיו ליוגה הממוקם ברמת גן ופתוח לכל מי שמעוניין להקדיש לעצמו שעה וחצי של זמן איכות. הסטודיו מציע מגוון רחב של שיעורים ברמות קושי שונות. לפרטים נוספים צרו קשר בכל עת.

יוגה רמת גן בסטודיו פראנה

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני