8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

בייבי יוגה

עבור נשים רבות, תרגול יוגה תופס חלק משמעותי מהחיים שלהן: בין אם לאורך נעוריהן, במהלך 9 חודשי ההיריון או בימים לחוצים – לצורך תרגול נשימה, אין ספק ששיעורים אלו תורמים רבות לבריאות הפיזית והנפשית שלהן. בייבי יוגה מיועד עבור נשים שילדו לאחרונה, ומחפשות אחר דרכים חדשות לחזק את הקשר עם התינוק הרך שזה אך נולד. הנך אימא חדשה ומעוניינת למצוא את האיזון הנכון בחייך ובחיי התינוק? מערך השיעורים במיוחד של סטודיו יוגה פראנה יסייע לך רבות.

 

בייבי יוגה: סוגי תרגול שונים

היוגה משמעותה תרגול פיזי המתבסס על הפילוסופיה ההינדית, ומציעה פתרון לרבים מאתנו הקורסים תחת העומסים הרבים של החיים המודרניים. לצד האיזון הרוחני והפיזי ששיטת תרגול וותיקה זו מציעה, לאורך השנים האחרונות התפתחה שיטת תרגול יוגה חדשה: בייבי יוגה. תרגול זה, אשר התפתח במאה ה-20, מתבסס על העקרונות של שיטת תרגול היוגה הוותיקה. עם זאת, היא כוללת גם אלמנטים חדשים; אלמנטים המהווים תשתית חשובה לקשר בין התינוק להוריו. בבואכם לבחור את מסלול שיעורי היוגה המותאמים עבורכם ותינוקכם, חשוב להכיר את השיטות העיקריות דרכן מלמדים בייבי יוגה:

  • שיטת הלימוד הרוסית – שיטה זו, אותה פיתח ד"ר צ'רקובסקי, נוצרה לאחר לידת בתו, שנולדה פגה. על מנת לסייע לה בהתפתחותה, ד"ר צ'רקובסקי פיתח שיטת תרגול יוגה ייחודית המתבססת על טלטולים – באוויר ובמים. עם זאת, עלו לאורך השנים מספר סייגים בנוגע לשיטת תרגול זו בשל האגרסיביות שהיא כוללת.
  • שיטת הלימוד ההודית – שיטת תרגול יוגה זו, הנחשבת לעדינה ורכה למדי, מתבססת על עקרונות התרגול הקלאסיים של היוגה; עקרונות הכוללים, בין השאר, הרפיה ומגע.

 

להתאמן ולתרגל זמן איכות

אין ספק שיש ביכולתן של טכניקות יוגה אלו לשפר משמעותית את התפתחותם של התינוקות. בנוסף, תרגול יוגה זה תורם רבות לקשר בין ההורים לילדיהם. במידה ואתם מעוניינים להשתתף בשיעורים לצד העוללים שלכם, הנכם מוזמנים ליצור קשר בהקדם עם סטודיו יוגה פראנה.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני