8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

סדנאות יוגה – מה חשוב לדעת ?

מטרתן של סדנאות יוגה היא להתנתק לרגע אחד מושלם מהמרוץ המטורף של החיים ולמצוא את הדרך לנשום לרווחה.

את הסדנאות אשר תוכלו למצוא כאן בפראנה יוגה ניתן יהיה לחלק לפי מספר סוגים, דרגות קושי, סוגי תרגולים ואף משך הזמן שאורכת הסדנה.

זכרו כי המטרה של היוגה היא להתנתק מהעולם לרגע קסום אחד, כך ששקלו את כל הנתונים של הסדנאות השונות על מנת שתוכלו לבחור בצורה נבונה את זו שמתאימה לכם ביותר, הן מבחינת רמת הקושי והן מבחינת הזמן הפנוי שיש לכם בלוח הזמנים.

 

סדנאות יוגה – מה חשוב לדעת ?

סדנאות יוגה הן עולם שלם ומורכב אשר יכול לספק לכם הצצה אל מאחורי הקלעים של היוגה.
רגע לפני שאתם נרשמים לסדנה הראשונה שאתם מוצאים, ישנן מספר נקודות שכדאי לכם לשקול:

מי המורה – חשוב לוודא מי המורה אשר יעביר את הסדנאות, דבר זה יהיה הנקודה הראשונה אשר תסייע לכם להחליט האם הסדנה הספציפית אותה אתם בוחנים תתאים לכם.

מה לוח הזמנים של הסדנה – סדנאות יכולות להיות מורכבות ממפגשים בודדים פה ושם, או לוח זמנים מסודר הכולל תרגול בוקר ותרגול ערב, אשר משאיר לכם את משך היום לטיולים, מנוחה או כניסה להרצאות בסביבת מקום התרחשות הסדנה.

רמת קושי – כל אחד מתקדם בעולם היוגה בקצב שלו, אך ברגע שאתם מעוניינים בכניסה אל סדנאות יוגה יהיה עליכם לוודא כי אתם תהיו מסוגלים לעמוד בדרגת הקושי מבלי להתאמץ לרמה בה אתם עלולים לפגוע בעצמכם.

 

נופש יוגה לנשמה

כאמור, סדנאות יוגה נועדו לספק לכם את הבריחה מהשגרה הרועשת והדורשנית למקום בו אתם יכולים להתחבר לעצמכם ולמצוא את הנשימה שלכם שוב. פראנה יוגה הינו סטודיו אשר פועל החל משנת 2003 ומפעם לפעם מפעיל סדנאות יוגה בשלל מיקומים בכל רחבי הארץ.
אנו מציעים גם סדנאות הנמשכות יום אחד ומתבצעות בסטודיו עצמו ומאפשרות תרגול מעמיק יותר מאשר השיעורים הרגילים במהלך השבוע.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני