8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

יוגה לנשים – תרגול המתאים לכולן

העולם המודרני והעמוס מאלץ אותנו, הנשים, לשלב בין כמה מחויבויות במקביל: בין אם מדובר בתחזוקה של קריירה משמעותית, או בדאגה לבני המשפחה והחברים – אין ספק שעולמנו מורכב מתמרונים רבים. יוגה לנשים מציעה פתרון לאלו מאתנו המעוניינות למצוא את האיזון המושלם בין הגוף לנפש: בזכות ביצוע תרגילים אלו, תרגישי, סוף סוף, נינוחה בגוף שלך – תוך תחושת הרמוניה מלאה.

 

יוגה היא שיטת אימון גופנית המושתתת על הפילוסופיה ההינדית. לאורך השנים, התפתחו שיטות שונות של תרגול יוגה, שיטות הכוללות אימון פיזי ורוחני במקביל. בהתאם לכך, תרגול יוגה קבוע יסייע לנשים רבות, בגילאים ומרקעים שונים, לשמור על איזון הרמוני בחייהן. מתעניינת בהשתתפות בחוג יוגה אך תוהה עבור מי הוא מיועד? וודאי תשמחי לדעת שהוא פונה לקהל נשי רחב, ומכל תחומי החיים. נסקור, כעת, חלק מקבוצות אלו:

  • נשים בהריון או לאחר לידה
  • נשים העוברות תהליכי פריון ומעוניינות להיכנס להריון
  • נשים בגיל הפריון הסובלות מכאבי מחזור
  • נשים בוגרות בגיל המעבר הסובלות מתפקוד לקוי של רצפת האגן
  • נשים המתמודדות עם מתחים או מחלות שונות
  • נשים הסובלות מיציבה לא נכונה ומכאבי גב

בהתאם לכך, אין ספק שהשתתפות ביוגה תתאים לנשים הנמצאות בשלבים שונים בחייהן. במילים אחרות, השתתפות בסדנאות יוגה המיועדות לנשים מסייעות להן להתחבר חזרה למרכז שלהן, לחבק את הנשיות שלהן וכך לרכוש את היכולת להתמודד כראוי עם הטרדות היום יומית שלהן. במקביל לכך, ובין אם אתן ברמת מתחילים או מתקדמים, מתעניינות בסדנאות יוגה בשעות הבוקר המוקדמות או שמא בשעות אחר הצהריים או הערב, בסטודיו יוגה פראנה תוכלו למצוא את המסלול המתאים עבורכן.

 

להקשיב לגוף – ולהתאמן בקביעות

החיים המלאים אותם נשים רבות אמורות לנהל מביאים עמם לחצים רבים. תרגול קבוע של יוגה מאפשר להן להשיב אליהן חזרה את הריכוז הנדרש לניהול תקין של חיי היום יום. כעת, כל שנותר הוא להביא מזרון – הצוות של סטודיו יוגה פראנה ידאג לכל השאר.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני