8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

יוגה לנשים בהריון רמת גן

נשים רבות המתאמנות באופן קבוע ביוגה שואלות, האם תוכלנה להמשיך באותו אימון גם במהלך ההיריון. חשוב שתדענה שישנם שיעורי יוגה מותאמים להיריון, לא מדובר ביוגה הרגילה שממנה צנזרנו את מה שלא מתאים למצב, מדובר בעולם חדש, עשיר, עמוק ומרתק בפני עצמו של הכנה ללידה הצפויה ושל הקלה על כל התהליך הן של ההיריון והן של הלידה.

יוגה לנשים בהריון רמת גן – למי זה מתאים?

החל מהשבוע ה-14 להיריון ועד הלידה ממש מתאים תרגול היוגה.

אין כלל צורך בניסיון קודם ואף לא נדרשת גמישות פיזית לשם כך. נשים רבות מופתעות מהגמישות שמתפתחת אצלן דווקא בתקופת ההיריון, וזאת הודות להורמון מרכך רקמות מיוחד שקרוי ‘רלאקסין’ שמופרש בזמן ההיריון והוא מגמיש את הגוף. לעיתים הגמישות מביאה אף לאי נוחות מסוימת ואז עולה הצורך להדגיש באימון את העבודה על פיתוח עמידות וכוח!

התועלת של יוגה לנשים בהריון רמת גן

תקופת ההיריון מאופיינת כתקופה שמביאה איתם שינויים רבים בגוף האישה. החל מהבחילות המטרידות וכלה בצרבות. כמובן שישנם גם השינויים המשמעותיים של הגוף בשל הרחם הגדל במשך כל התקופה של ההיריון, והוא זה שיוצר לחץ תוך בטני ואף כאבי גב שגורמים גם לשינויים בשווי המשקל. לכן מומלצת דווקא היוגה שנותנת מענה לכל הדברים הללו, ומדגישות את האושר והיופי שבתקופה מיוחדת זו של ההיריון. כי בסופו של דבר, האושר והקסם שבהיריון מנצחות את כל המכאובים והקשיים. ובעזרת היוגה זה נעשה ביתר קלות.

שיעורי יוגה לכל מצב ולכל גיל תוכלו למצוא אצלנו בפראנה יוגה. שיעורי יוגה מגוונים עם מיטב המורים שיתנו לכם את המיטב. אז מה אתם מהססים? צרו עמנו קשר עוד היום, והתחילו גם אתם להתאמן!

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני