8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

אשטנגה יוגה

מחקרים רבים מוכיחים לנו שוב ושוב את היעילות של אימון יוגה. האימון שמתבצע על כוח התודעה משפיע גם על הגוף ובאמצעותה מושגת הקלה משמעותית בכאבים שונים ולעיתים אף ריפוי מושלם.

יוגה זהו שם גנרי, עם הזמן קמו עוד ועוד תתי התמחויות שהעקרונות שלהם דומים מאוד זה לזה אך הדגשים שבכל שיטה שונים זה מזה.

לדוג’ איינגר יוגה שנותן מענה במיוחד בזמנים של כאב ושל סבל, או ויניאסה יוגה שזהו סוג של תרגול יוגה דינאמי שמשלב היטב בין נשימה לבין תנועה.

ישנה שיטה פופולארית מאוד של יוגה, שקרויה על שם אשטנגה שפיתח אותה ונסביר בהרחבה על מה המדובר.

שיטת אשטנגה יוגה

בין שלל שיטות היוגה השונות, זוהי אחת מהשיטות הכי פופולריות בקרב מתרגלי היוגה בכל העולם, היא נחשבת לשיטה הכי דינאמית והרבה מאוד בוחרים לאמץ את האשטנגה כדרך חיים.

שיטה זו התפרסמה בעולם כשיטה קיצונית אך עם זאת אינטליגנטית. ברבות השנים צמחו מתוכה מורים נפלאים ליוגה. אלו הוותיקים מתוכם ערכו מחקרים וירדו לעומק של כל הפרטים שבשיטה זו, כך שכיום ניתן למצוא מחקרים משמעותיים על יוגה אשטנגה. אך למרות זאת, חשוב מאוד לציין שרק לאחר התנסות ותרגול אישי אינטנסיבי ועמוק, ניתן להרגיש ולחוש על מה כל המהומה.

בפראנה יוגה מציעים לכל אחד את אפשרות האימון באמצעות יוגה. היוגה יכולה להתאים לכל אדם בכל גיל כאשר גם ילדים וגם אנשים מבוגרים יכולים ליהנות מהיתרונות של השיטה. היא מביאה להקלה משמעותית בכאבים. מסייעת בבניית העצם וחיזוק השרירים ותורמת לשיפור מצב הרוח.

אם גם אתם מעוניינים להכיר שיטת אימון חדשה שהיא לא סתם עוד סוג של התעמלות, אלא דרך חיים של ממש, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהתחיל להתאמן.

 

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני