8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

פילאטיס בגבעתיים: סוגים שונים

החיים העמוסים אותם אנו חיים, כיום, משפיעים באופן ישיר על הגוף שלנו: בין אם מדובר בישיבה ארוכה מדי יום במשרד, לצד מתיחה מכאיבה המשפיעה על הגב התחתון – כל אלו מונעים מאתנו אורח חיים בריא. אם אתם מחפשים אחר דרך נוחה ואפקטיבית להארכת השרירים, כמו גם יכולת התבוננות פנימית והרמונית – מערך שיעורי הפילאטיס בגבעתיים של סטודיו יוגה פראנה יביא לתוצאות הרצויות.

 

כדי להתגבר על המכשולים הרבים שהחיים מציבים לנו, פילאטיס הינה שיטת אימון מומלצת, באמצעותה ניתן לתרגל שליטה על שרירי הגוף השונים, לצד שיפור גמישות הגוף. גים בגבעתיים ומחפשים אחר סטודיו להתאמן בו בפילאטיס ובאופן קבוע? בבואכם לחפש אחר סטודיו לפילאטיס, מומלץ, ראשית, להכיר את הסוגים השונים של שיטת אימון זו:

  • פילאטיס מזרן – סוג התעמלות זו כוללות תרגילים בישיבה ואף בשכיבה על מזרן. אימון זה יכלול, לרוב, שימוש באביזרים שונים כמו פיט בול (כלומר – כדור גדול) או אוברבול (או במילים אחרות – כדור קטן), אותם מניחים בין הרגליים, ואפילו גומייה – אביזר המייצר התנגדות חשובה לאורכם של התרגילים. במקביל, ניתן לבצע אימון מסוג זה ללא אביזרים בכלל – ובהתאם להעדפתו של המתאמן.
  • פילאטיס מכשירים – שיטת אימון זו הומצאה על ידי ג'וזף פילאטיס והיא כוללת, בין השאר, אימון על משטח הנקרא רפורמר. משטח זה מחזיק בטווח תנועה הפועל על מסילות, ובכך הוא מייצר התנגדות אל מול קפיצים בעלי דרגות קושי משתנות. סוג פילאטיס זה כולל גם שימוש במכשירים נוספים, כמו למשל, כיסא בעל קפיצים ואף ספרינג בורד.
  • פילאטיס ייעודי – בין אם הנכם רקדנים או ספורטאים, או שמא עברתם פציעה הדורשת שיקום, ישנם סוגי אימון נוספים המיועדים לקבוצות שונות, ובהתאם לצרכים האישיים שלהן. אם אתם זקוקים לשיקום לאחר פגיעה, כדוגמת פריצת דיסק או בעיות בכתפיים, פילאטיס שיקומי יסייע לכם להגיע ליציבות.

 

לתרגל יציבות – קרוב לבית

להשיג דיוק וגמישות בחיי היום יום שלנו היא איננה משימה פשוטה. אם אתם מחפשים אחר שיטת אימון שהיא הרבה מעבר לספורט אלא דרך חיים – סטודיו יוגה פראנה הוא סביבה אינטימית ונעימה אשר ילווה אתכם במסע החדש שלכם לעבר חיים בריאים.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני