8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

עקרונות פילאטיס מכשירים גבעתיים

פילאטיס מכשירים גבעתיים זוהי טכניקה ייחודית אשר משלבת פעילות של הגוף והנפש גם יחד. שיטת אימונים מיוחדת זו תביא גם לחיזוק, עיצוב וחיטוב הגוף. התנועות השונות נועדות להפעיל את השריר ולמתוח אותו, כך שבסופו של דבר המראה המתקבל הוא ארוך ומחוטב ולא מנופח. זוהי הסיבה לכך כי אנשים רבים בוחרים בפילאטיס, כיוון שרוצים להשיג את החיטוב המדויק ולא את הנפח שיכול להיגרם עקב שיטות אימון אחרות.

  • נשימה – אל תשכחו לנשום, בכל מצב בו אתם נמצאים בחיים, ובוודאי בשעת אימון פילאטיס מכשירים גבעתיים. נשימה נכונה מזרימה חמצן לגוף וממריצה את מערכת הדם. חשוב לזכור להקפיד על נשימה עמוקה וסדירה גם במצבי מאמץ במהלך אימון פילאטיס.
  • ריכוז – על מנת להיות מסוגלים להפעיל את הגוף בצורה הטובה ביותר ישנו צורך בריכוז בגוף ובאופן ביצוע של כל תרגיל. במקום להניח למחשבות לנדוד ולהתפזר, אנו נתמקד בריכוז בכל תנועה לאורך כל תרגיל וכך נשיג שליטה מלאה על הגוף ותנועותיו.
  • קצב וזרימה – התנועה מטבעה הינה מתמשכת, זורמת ודינמית, על כן שמירה על קצב קבוע בתנועה יאפשר לכם לעורר את השרירים לפעילות רבה יותר. כך התנועה תהיה רצופה, זורמת וחלקה יותר, כמעט כמו ריקוד.
  • שליטה – פילאטיס מכשירים גבעתיים מיסודו מתמקד בשליטה גופנית ומנטאלית בו זמנית. כל תנועה חייבת להתבצע בשליטה מלאה על כל שריר ועל התודעה. על ידי שליטה מלאה אתם יכולים להשיג את האפקט הטוב ביותר של האימון ולהקטין את הסיכוי לגרימת נזקים.

אימון אפקטיבי ומדויק

כל תנועה, תנוחה ומתיחה אשר מבצעים במסגרתו של אימון פילאטיס היא מחושבת ונועד לפעול על שרירים מסוימים. כך שבמהלך האימון אתם יכולים לעבוד על קבוצות שרירים מוגדרות בהתאמה מלאה לצרכים שלכם. אנו בפראנה יוגה מציעים לכם שיעורי פילאטיס מכשירים אשר יסייעו בעיצוב וחיטוב פיזי לצד איחוד של התודעה והתנועות של הגוף.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני