8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

בייבי יוגה

עבור נשים רבות, תרגול יוגה תופס חלק משמעותי מהחיים שלהן: בין אם לאורך נעוריהן, במהלך 9 חודשי ההיריון או בימים לחוצים – לצורך תרגול נשימה, אין ספק ששיעורים אלו תורמים רבות לבריאות הפיזית והנפשית שלהן. בייבי יוגה מיועד עבור נשים שילדו לאחרונה, ומחפשות אחר דרכים חדשות לחזק את הקשר עם התינוק הרך שזה אך נולד. הנך אימא חדשה ומעוניינת למצוא את האיזון הנכון בחייך ובחיי התינוק? מערך השיעורים במיוחד של סטודיו יוגה פראנה יסייע לך רבות.

 

בייבי יוגה: סוגי תרגול שונים

היוגה משמעותה תרגול פיזי המתבסס על הפילוסופיה ההינדית, ומציעה פתרון לרבים מאתנו הקורסים תחת העומסים הרבים של החיים המודרניים. לצד האיזון הרוחני והפיזי ששיטת תרגול וותיקה זו מציעה, לאורך השנים האחרונות התפתחה שיטת תרגול יוגה חדשה: בייבי יוגה. תרגול זה, אשר התפתח במאה ה-20, מתבסס על העקרונות של שיטת תרגול היוגה הוותיקה. עם זאת, היא כוללת גם אלמנטים חדשים; אלמנטים המהווים תשתית חשובה לקשר בין התינוק להוריו. בבואכם לבחור את מסלול שיעורי היוגה המותאמים עבורכם ותינוקכם, חשוב להכיר את השיטות העיקריות דרכן מלמדים בייבי יוגה:

  • שיטת הלימוד הרוסית – שיטה זו, אותה פיתח ד”ר צ’רקובסקי, נוצרה לאחר לידת בתו, שנולדה פגה. על מנת לסייע לה בהתפתחותה, ד”ר צ’רקובסקי פיתח שיטת תרגול יוגה ייחודית המתבססת על טלטולים – באוויר ובמים. עם זאת, עלו לאורך השנים מספר סייגים בנוגע לשיטת תרגול זו בשל האגרסיביות שהיא כוללת.
  • שיטת הלימוד ההודית – שיטת תרגול יוגה זו, הנחשבת לעדינה ורכה למדי, מתבססת על עקרונות התרגול הקלאסיים של היוגה; עקרונות הכוללים, בין השאר, הרפיה ומגע.

 

להתאמן ולתרגל זמן איכות

אין ספק שיש ביכולתן של טכניקות יוגה אלו לשפר משמעותית את התפתחותם של התינוקות. בנוסף, תרגול יוגה זה תורם רבות לקשר בין ההורים לילדיהם. במידה ואתם מעוניינים להשתתף בשיעורים לצד העוללים שלכם, הנכם מוזמנים ליצור קשר בהקדם עם סטודיו יוגה פראנה.

 

בייבי יוגה

 

האם בייבי יוגה יכול לסייע לנשים נגד דיכאון שאחרי לידה?

ידוע כי לשילוב יוגה באורח החיים היומיומי שלנו מסייע לאנשים רבים בפתרון בעיות רפואיות, גופניות ונפשיות רבות. בשלב שאחרי הלידה נשים נוטות להיכנס לדיכאון. דיכאון זה נקרא דיכאון שאחרי לידה. לא משנה מהי הסיבה לדיכאון – אצלנו אף אחד לא ישפוט אותך או ינסה להיות הפסיכולוג שלך. בסטודיו יוגה פראנה תוכלי ליהנות בשיעורי בייבי יוגה שיסייעו לך לא רק להרפיה וחיבור לאני שלך אלא גם ישפרו את היחסים והחיבור בינך לבין הרך הנולד, דבר שייתן לך כוחות נפלאים להתמודד עם כל דבר.

זמן איכות עם בייבי יוגה

הורים שמתלוננים על מחסור בשעות הבונדינג המפורסם שבין הורים לתינוקות, יכולים להוסיף למאזן זה את שעות הבייבי יוגה שלהם. בשעות אלה תוכלו לתרגל מדי יום לא רק יוגה כי אם גם את חיזוק הקשר הרגשי והנפשי ביניכם. אין דבר שחשוב יותר מאשר מגע רך ועדין עם התינוק, שמלמד אותו על הקשרים הראשונים שהוא יוצר בעולם. היוגה החכמה מסייעת לכם לגעת בו בעדינות ובתבונה, ליצור אצלו גירויים חשובים להתפתחות שלו ולשפר את הערנות והקשב שלו לעולם החדש. זוהי דרך נפלאה להכיר לתינוק שלכם את העולם, במסגרתה של שיטה מפוקחת ובהדרכה צמודה בכל שלב.

תרגול גופני בריא

לתינוק יש יכולות גמישות רבות ועם הזמן הוא מאבד אותן והופך להיות נוקשה כמו כל הילדים, ומאבד הרבה מיכולת התנועה והתיקון הטבעיים של הגוף. תרגול בריא של בייבי יוגה מסייע לתינוק לשמור על גמישותו מבלי לפגוע במפרקים, ולהתפתח נכון תוך כדי שיפור הכושר הגופני ובניית המעטפת של השרירים בצורה נכונה ובריאה. כך, הוא ישפר גם את יכולת התנועה שלו במרחב ברגע שהיכולות האלה יתפתחו אצלו, יחד עם יכולת מוטורית משופרת בצורה משמעותית. בייבי יוגה תשפר אצלו גם את היציבה ואת הדרך שבה הוא יושב, הולך, שוכב ועומד, ותחזק אצלו את הזיכרון של הגוף למצג הנכון של השלד והשרירים.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני