3 עקרונות יוגה ברמת גן

יוגה ברמת גן יכולה להתאים לכל אדם באשר הוא. ילדים, נשים וגברים יכולים למצוא את החיבור שלהם לעולם היוגה, כמו גם אנשים עם כאבי גב, קושי בהירדמות, בעיות עיכול ואפילו מצב נפשי קשה, לכולם יש את המקום שלהם על שטיח היוגה. אחד הדברים המדהימים ביותר ביוגה, היא העובדה כי אתם הם אלו שקובעים את קצת ההתקדמות. האימון ורמות הקושי יתפתחו כתוצאה ישירה מההשקעה, התרגול והגמישות שלכם.

יוגה ניתן לביסוס על מספר עקרונות חשובים, להלן 3 מהם:

 1. תרגול פיזי – הגוף שלנו לרוב אינו זוכה למידת ההתעמלות המספקת או מהסוג לו הוא זקוק. תרגול פיזי של יוגה ברמת גן מאפשר לכם להעניק לגוף את כל התנועה זה הוא זקוק, את המתיחות במקומות הנכונים ואת השחרור מלחצי היום יום.
 2. נשימה נכונה – נשימה נכונה היא נשימה איטית, עמוקה אשר מתבצעת בקצב קבוע. רובנו רגילים לנשום בצורה שטחית, ועל ידי כך לנצל אך חלק קטן מיכולתן של הריאות והסרעפת. רק תחשבו על זה, כל הזמן הזה הייתם יכולים לקבל הרבה יותר אנרגיה לגוף רק על ידי נשימה בצורה נכונה.
 3. הרפיה נכונה – כיום, זה כמעט בלתי אפשרי למצוא את ההזדמנות להרפות את השרירים ואת הלחץ בצורה מיטבית. העולם זורק לעברנו המון משימות ולחצים שיכולים לגרום לקשיים נפשיים וגופניים גם יחד. הרפיה נכונה תשחרר את הגוף והנפש ותעניק תחושה של חופש פנימי.

חקירה פנימית

יוגה ברמת גן היא הרבה מעבר לאימון גופני. התרגולים השונים נועדו לאתגר אתכם הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. כך שתוך כדי התרגול תוכלו לנסות ולגלות את המקום בו התרגול פוגש אתכם ואת המחשבות שלכם. אנו בפרנה יוגה נשמח לראות אתכם בתרגולי היוגה שאנו מציעים. אנו מקיימים גם סדנאות העשרה, מדיטציה יוגה לנשים בהריון, אשטנגה, איינגר, וינאסה, ויג'ננה ועוד.

 

 


  שיחה מהירה

  צור קשר

     

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני