8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

תרגילי יוגה למתחילים

רוב האנשים היום כבר שמעו על יוגה בצורה כזו או אחרת. כולם כבר יודעים שליוגה יש יתרונות רבים ביצירת שקט פנימי ובשמירה על גוף חזק ובריא. אך לא לכל אחד יש את הפנאי להשקיע בשלושה שיעורי יוגה בשבוע על מנת להגיע לרמת תרגול גבוהה יותר. אנשים רבים חושבים שזה לא בשבילם, אין להם את הזמן הדרוש ובכלל הגוף שלהם לא גמיש ולא חזק. אנשים אלו מוזמנים להתחיל לבצע תרגילי יוגה למתחילים שיכניסו את הגוף שלהם לכושר ויאפשרו להם להמשיך ולהתקדם בתרגול שלהם. לא כל מי שמתרגל יוגה מסוגל לעשות עמידת ידיים על יד אחת או לבצע גשר מלא, הסוד לא בתרגיל המרשים אלא באיכות הביצוע. חשוב לעבוד בצורה הדרגתית ומדויקת על מנת להימנע מפציעות ולהמשיך לחזק ולהגמיש את הגוף בצורה הדרגתית ונכונה.

תרגילי יוגה למתחילים – למי זה טוב בעצם?

כל מי שלא תרגל יוגה מימיו והחליט שהגיע הזמן לנסות ולבדוק את הנושא, מוזמן להגיע לשיעור יוגה למתחילים בו מתמקדים בעיקר בתרגילי בסיס המאפשרים למתרגל לחזק ולהכין את גופו לקראת תרגילים מורכבים יותר. מדובר בתרגילים פשוטים יחסית, המיועדים לחיזוק הגוף ולהגמשת עמוד השדרה. היות ורוב האנשים סובלים מטווח תנועה מקוצר בגפיים בשל ישיבה ממושכת, חשוב לעבוד על תרגילים אלו כדי להחזיר את הגוף למצב המאוזן שלו. פעמים רבות תרגילים אלו מאפשרים לפתור כאבי גב כרוניים ומקלים משמעותית על כאבי צוואר או ברכיים שנבעו מיציבה לא נכונה.

פראנה יוגה הינו סטודיו מקצועי ואיכותי ליוגה הנמצא במרכז הארץ. הסטודיו מציע מגוון רחב של שיעורים, עם דגש לשיעורי יוגה למתחילים שבהם מלמדים את תרגילי הבסיס עליהם מושתת כל אימון היוגה. לפרטים נוספים צרו קשר.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני