תועלתה של יוגה להריון

יוגה מהווה לא רק תחביב, אלא גם דרך חיים עבור אנשים רבים ברחבי הגלובוס. תרומתה לשיווי משקל והרוגע הנפשי, וגם תועלתה לגוף האדם, הופך אותה לסוג של רפואה אלטרנטיבית כוללת.  בנוסף, יוגה להריון תורמת רבות לעוסקות בה. למרות יתרונותיה, רבות הן הנשים שחושבות לעסוק ביוגה להריון, אך חוששת להתחיל עקב ידע מועט בנושא.

 

אז מה צריך לדעת על יוגה לנשים בהריון? ליוגה להריון יש תועלות רבות, אשר עוזרות הן לנשים והן לעוברים בזמן היריון, וכדאי להכירן לפני תחילת העיסוק בה:

 • יוגה להריון מותאמת במיוחד לנשים בכל שלבי ההיריון, אשר עוזרת לנשים להתמודד עם חוסר הנוחות שהן מרגישות בשל נפיחויות וכאבים של חלקי גוף שונים.
 • יוגה עוזרת לנשים בהיריון להתמודד עם תנודות במצבי הרוח ומצבים נפשיים הקשורים לשינויים הורמונליים. יוגה תורמת לאיזון בהרמוניה נפשית וממלאת באנרגיות את גוף האדם. נשים בהיריון צריכות זאת במיוחד, עקב החולשה שהן מרגישות בזמן ההיריון.
 • עיסוק ביוגה טומן בתוכו לימוד של טכניקות נשימה מגוונות. חלקן מיועדות לנשים הריוניות, ועוזרות להירגע ולשלוט באמוציות, להרגיש איזון ונחת נפשי, ובכך להעביר את תקופת ההיריון בצורה שקטה ורגועה יותר.
 • שימוש בטכניקות הנשימה בזמן הלידה, עוזר לרפיה פיזית ולרוגע נפשי, ולכן תורם לתהליך להיות מהיר וחלק יותר.
 • כמו כן, יוגה עוזרת לחיזוק הקשר הפיזי והנפשי בין העובר לאם, מה שנחוץ להמשך גדילה והתפתחות של העובר.

 

יוגה להריון הינו עיסוק מועיל ואף חשוב בזמן ההיריון. היתרונות והתועלות הרבות של היוגה לא רק עוזרות להיריון מוצלח ונוח, אלא גם תורמות להתפתחות העובר ולתהליך הלידה עצמו לכן מומלץ על ידי רופאים רבים לנשים בהיריון. "פראנה יוגה", סטודיו בעל ותק ומוניטין, המספק כבר מעל 10 שנים שיעורי יוגה לשנים בהריון, ישמח לפתוח בפניך את שעריו כבר היום, ולגלות לך את עולם היוגה הנפלא באווירה ביתית, חמה ורגועה.


  שיחה מהירה

  צור קשר

     

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני