8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

שיעור יוגה למתחילים

יוגה – כולם מכירים את השם, אבל לא כולם יודעים מה זה בדיוק. במידה ואתם חדשים בתחום, ומתעניינים בתרגול יוגה, הנה כמה דברים שכדאי לדעת לפני שיעור יוגה למתחילים. כמו מושגים שונים מעולם היוגה, כמה פעמים בשבוע צריך לתרגל? האם זה יכול להזיק לי לבעיה רפואית כלשהי? אחת השאלות שרבים מתלבטים בה, היא האם כדאי לתרגל לבד בבית או בקבוצה מודרכת.

 

שיעור יוגה למתחילים – לבד או בקבוצה?

זוהי ללא ספק אחת השאלות הנפוצות אולם אין לה תשובה ברורה. רבים מעדיפים להתאמן לבד כי הם מרגישים שקל להם יותר להתחבר לעצמם, לנפש, לגוף ולשקט הפנימי שלהם כאשר הם מתרגלים לבד. אחרים מעדיפים תרגול בקבוצות כי הם מרגישים יותר טוב כשעוד אנשים מסביבם עושים את מה שהם עושים ויש להם יותר ביטחון לבצע את זה. יש כאלה שאוהבים ומחבקים את האווירה הקבוצתית שיכולה להיות תומכת, מצחיקה ומהנה ואחרים מעדיפים את הלבד שלהם מבלי שמישהו יפריע להם. הכול יכול להיות טוב ומועיל, בהנחה שאתם יודעים לבצע את התרגילים בדיוק מירבי, בתזמון מתאים וכן ברצף הנכון. שילוב של כל אלה יסייעו לכם באימונים מועילים לבריאות ולנפש שלכם ועל כן תוכלו לתרגל אותם לבד או בקבוצה לפי מה שנוח לכם. אם אתם צריכים שיעור יוגה למתחילים כדאי להצטרף לשיעור קבוצתי.

 

מהם אסאנות?

אסאנות הוא השם המקצועי של תרגילי היוגה השונים שאתם מבצעים. רצף האסאנות חשוב מאוד ומשתנה בין שיטה אחת לאחרת, כמו גם מידת המאמץ ואופן הנשימה שלכם.

 

שיעור למתחילים

אם אתם נחשפים לראשונה לכולם של היוגה אנו ממליצים בחום להצטרף אלינו בסטודיו פראנה אל שיעור יוגה למתחילים על ידי אחד המורים המדהימים שלנו. למדו את יסודות היוגה, את השיטות השונות וההבדלים ביניהן, את המונחים בעולם היוגה. הכירו את העולם של היוגה על ידי השתתפות ובכך תוכלו לקפוץ למים ולהתחיל לשלב יוגה בחייכם. בין אם אתם צריכים את זה כדי לחזק את השרירים, לשפר את הגמישות, סתם כדי לתת לעצמכם זמן איכות ושקט מכל העולם החיצון ובין אם מדובר בטיפול בבעיה רפואית – הדרך היחידה להתחיל היא פשוט להגיע לשיעור הראשון.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני