8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

שיעורי יוגה

כבר הרבה זמן שאתם שומעים מהמסובבים אתכם על שיעורי יוגה שהם הולכים אליהם באופן קבוע, ותמיד תהיתם לעצמכם כיצד זה מרגיש לעשות יוגה. בעבר היה נהוג לחשוב כי יוגה זהו עוד אחד מהטרנדים שנכנסו אל חיינו בשלב כזה או אחר במהלך הזמן. אך ככל שהשנים עוברות אנו מגלים כי יוגה היא כבר לא טרנד חולף, אלא כאן כדי להישאר.

מוזמנים להכיר את נפלאות היוגה עם מגוון שיעורים וסדנאות שיש לסטודיו פראנה יוגה להציע לכם. הסטודיו מונה שני סניפים ברחבי הארץ, ולמרות הוא ממקום בלב השכונות האורבניות והשוקקות חיים, התחושה והחוויה של הסטודיו היא מקום המפלט המושלם מכל מרוץ החיים המטורף בו אנו נמצאים.

מהי יוגה

יוגה היא שיטת אימון גופנית המשולבת עם פילוסופיה רוחנית לצורך חיזוק הגוף, בריאות והנאה. בדרך של אימון גופני-רוחני זה, ניתן לאחד בין המודעות והעצמי הרוחני שיש בכל אחד, וכך גם לסגל דרך חשיבה טובה ובריאה יותר לנפש ולגוף כאחד. המטרות העיקריות של אימון יוגה הן איזון הגוף, איזון הנפש, הכרה עצמית והתבוננות אל תוך המודעות העצמית.

מהם היתרונות של שיעורי יוגה

  • עיצוב, גמישות וחיזוק הגוף – באמצעות שיעורי יוגה ניתן לחזק את הגוף, וכך לעצב ולהגמיש אותו יותר. תרגול היוגה כולל מגוון תרגילים וטכניקות שונות המתבססות גם על נשימה, יציבה ותנוחה נכונה כך שבמהלך התרגול כל מערכות הגוף והנפש נרתמות לאימון.
  • רוגע, שלווה ושיפור המודעות – כאמור, שיעורי היוגה מלווים בשיטות הכוללות גם תרגילי נשימה והרפיה. בדרך הזו ניתן להתמקד בתודעה העצמית, להקשיב לגוף בצורה יותר טובה וכך גם להיות קשובים לנפש ולהכרה העצמית. באמצעות שיטות תרגול אלו ניתן להגיע אל מחוזות הרוגע והשלווה הפנימית הדרושה לכל אחד מאתנו, וכך לשפר את המודעות העצמית במהלך כל רגע בחיים.
  • הקלת כאבים פיזיים ונפשיים – תרגילי היוגה מעניקים לגוף שחרור ממתחים ולחצים נפשיים ופיזיים כאחד, כך שכל אחד יכול למצוא את התרופה הטבעית לכאבים ומיחושים שונים שמתחוללים בגופו ובנפשו.

באמצעות שיעורי יוגה מקצועיים כל אחד יכול לשפר באורח פלא את מהלך חייו, וכך ללמוד כיצד להתבונן על החיים מנקודת מבט אחרת, וגם לשפר את חוזק וגמישות הגוף.

שיעורי יוגה

שיעורי יוגה דווקא כשאתם לחוצים

יש דרכים רבות לשמור על כושר ובריאות הגוף, אבל יוגה פראנה היא דרך ייחודית יותר שהיתרונות שלה גדולים מאשר כשירותו של הגוף. יוגה היא שיטה שמתרגלת לא רק גוף אלא גם את הנפש, את התודעה, את המודעות לגוף שלכם ולאורח החיים שלכם. עם זאת, היא מתאימה מרגע שתתנסו בכמה שיעורי יוגה תבינו את ההבדל שבין אימוני כושר לבין יוגה. התרגול היום-יומי שלכם מחזק אתכם עוד יותר כדי שתוכלו להשתפר בביצועים שלכם, אבל נועד גם לאזן ולמרכז אתכם בשגרה ובכל משימה שעליכם לעשות. יוגה היא דרך חיים שאפשר להתחיל ליישם בצורה מבוקרת, גם מבלי להתעמק בתפיסת העולם שעומדת בבסיסה. עם זאת, מובטח לכם שהשיפור הגדול במצב הגוף על כל תפקודיו ידרבן אתכם להמשיך לשמור על אורח החיים הנהדר הזה גם בשאר שעות היום.

 

יוגה משפרת את החיים

ללא זרימה טובה של אנרגיה, פראנה, אדם אינו יכול להתקיים או לתפקד כהלכה. יוגה היא השיטה שמאפשרת לגוף לקבל הרבה יותר מבניית שרירים. היא מטפלת ביציבה, בנשימה, בתפקוד התקין של מערכות הגוף הפנימיות, מזרימה דם לכל האיברים, מפעילה את תאי המוח על ידי הרגיעה וההתרכזות בתודעה ובגוף תוך כדי עבודה, משפרת את הגמישות ותנועת המפרקים, והיא ממריה ומרעננת אתכם מתלאות היום יום. דווקא היום, דווקא בשיא הלחץ, שיעורי יוגה יהיו אלה שישחררו לכם את הנשימה ויעזרו לכם לתפקד בחייכם בצורה המיטבית ביותר. תרגול יוגה ימקסם את האפשרויות שלכם מגופכם ויביא אתכם למצב שבו תפיקו יותר תועלת והנאה מכל פעולה בחייכם. מצאו את הזמן להרשות לעצמכם את המקום להיות מי שנועדתם להיות באמת, בני אדם בריאים ומשוחרים, זורמים טוב יותר עם האנרגיה שלכם ושל החיים.

 

שיעור יוגה

כבר כמה חודשים שאתם מרגישים כאבים ולחצים באזור הצוואר, כתפיים וגם לעיתים בגב. הסיבות לכך יכולות להיות רבות, כמו ישיבה ממושכת מול מחשב, יציבה לא נכונה או אפילו לחצים ומתחים נפשיים. הכאבים המטרידים האלו יכולים להיעלם באורח פלא באמצעות שיעור יוגה.

הכירו את פראנה יוגה, הסטודיו המוביל בארץ ליוגה עם שני סניפים ברחבי הארץ ועשרות שיעורים, סדנאות וקורסים. מוזמנים לגלות את נפלאות היוגה עם מגוון מורים מנוסים ומקצועיים, ולהיכנס אל שגרת אימונים מהנה ובריאה שתחזיר לגופכם את החוזק הגופני והנפשי שהיה כל כך חסר לכם.

שיעור יוגה לכל הרמות ולכל הגילאים

כמו כל דבר בחיים, גם שיעורי יוגה דורשים הסתגלות והתמדה. מכיוון שמדובר באימון המשלב בין תרגילים פיזיים וחיבור לתודעה, מדובר על שיטת אימון שהיא שונה באופן מהותי משיטות אימון גופני אחרות שוודאי הורגלתם אליהם.

הדבר היפה ביוגה הוא שהוא מתאים לכל אחד ולכל גיל! לאלו שמעולם לא התנסו בעבר בשיעורי יוגה, מומלץ להתחיל עם שיעור יוגה למתחילים בו נלמדים היסודות של היוגה, וכך במהלך הזמן תוכלו לתרגל ולאמן את גופכם והתודעה שלכם לתרגול גופני שעובד גם על החשיבה שלכם.

שיעור יוגה לנשים בהריון

כאמור, שיעור יוגה מתאים לכל אחד. ולכן גם נשים בהריון יוכלו ליהנות מתרגול יוגה מקצועי שרק יכול לתרום לכל חודשי ההיריון וגם בלידה עצמה. נשים הרות הן המאושרות באדם, אך לאושר המדהים הזה נלווים לא מעט כאבים ותחושות לא נעימות כמו בחילות, צרבות, כבדות, עייפות, כאבי גב ופרקים ועוד.

בעזרת תרגול של יוגה ניתן לתרגל את הגוף וגם את הנפש לקבלת כל אותם שינויים גופניים והורמונליים המתרחשים בגוף, וגם לפתח גמישות פיזית ומנטלית שתסייע לעבור את תקופת ההיריון בקלות ועם כמה שפחות כאבים.

לפני שלבי הלידה ובמהלך הלידה עצמה האישה צריכה להתרכז בעצמה, בתחושות שהיא חווה בנשימות הדרושות בין ציר לציר עד לתחילת לידה פעילה. תרגול יוגה במהלך ההיריון מכין את גוף ונפש האישה לעמוד באתגר המיוחד של הלידה, תוך תרגול של נשימות סדירות המדמות את שלבי הלידה.

 

 

 

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני