שיעור יוגה

כבר הרבה זמן שאתם שומעים מהמסובבים אתכם על שיעורי יוגה שהם הולכים אליהם באופן קבוע, ותמיד תהיתם לעצמכם כיצד זה מרגיש לעשות יוגה. בעבר היה נהוג לחשוב כי יוגה זהו עוד אחד מהטרנדים שנכנסו אל חיינו בשלב כזה או אחר במהלך הזמן. אך ככל שהשנים עוברות אנו מגלים כי יוגה היא כבר לא טרנד חולף, אלא כאן כדי להישאר.

מוזמנים להכיר את נפלאות היוגה עם מגוון שיעורים וסדנאות שיש לסטודיו פראנה יוגה להציע לכם. הסטודיו מונה שני סניפים ברחבי הארץ, ולמרות הוא ממקום בלב השכונות האורבניות והשוקקות חיים, התחושה והחוויה של הסטודיו היא מקום המפלט המושלם מכל מרוץ החיים המטורף בו אנו נמצאים.

מהי יוגה

יוגה היא שיטת אימון גופנית המשולבת עם פילוסופיה רוחנית לצורך חיזוק הגוף, בריאות והנאה. בדרך של אימון גופני-רוחני זה, ניתן לאחד בין המודעות והעצמי הרוחני שיש בכל אחד, וכך גם לסגל דרך חשיבה טובה ובריאה יותר לנפש ולגוף כאחד. המטרות העיקריות של אימון יוגה הן איזון הגוף, איזון הנפש, הכרה עצמית והתבוננות אל תוך המודעות העצמית.

מהם היתרונות של שיעורי יוגה

 • עיצוב, גמישות וחיזוק הגוף – באמצעות שיעורי יוגה ניתן לחזק את הגוף, וכך לעצב ולהגמיש אותו יותר. תרגול היוגה כולל מגוון תרגילים וטכניקות שונות המתבססות גם על נשימה, יציבה ותנוחה נכונה כך שבמהלך התרגול כל מערכות הגוף והנפש נרתמות לאימון.
 • רוגע, שלווה ושיפור המודעות – כאמור, שיעורי היוגה מלווים בשיטות הכוללות גם תרגילי נשימה והרפיה. בדרך הזו ניתן להתמקד בתודעה העצמית, להקשיב לגוף בצורה יותר טובה וכך גם להיות קשובים לנפש ולהכרה העצמית. באמצעות שיטות תרגול אלו ניתן להגיע אל מחוזות הרוגע והשלווה הפנימית הדרושה לכל אחד מאתנו, וכך לשפר את המודעות העצמית במהלך כל רגע בחיים.
 • הקלת כאבים פיזיים ונפשיים – תרגילי היוגה מעניקים לגוף שחרור ממתחים ולחצים נפשיים ופיזיים כאחד, כך שכל אחד יכול למצוא את התרופה הטבעית לכאבים ומיחושים שונים שמתחוללים בגופו ובנפשו.

באמצעות שיעורי יוגה מקצועיים כל אחד יכול לשפר באורח פלא את מהלך חייו, וכך ללמוד כיצד להתבונן על החיים מנקודת מבט אחרת, וגם לשפר את חוזק וגמישות הגוף.

שיעורי יוגה לגברים ונשים

שיעורי יוגה דווקא כשאתם לחוצים

יש דרכים רבות לשמור על כושר ובריאות הגוף, אבל יוגה פראנה היא דרך ייחודית יותר שהיתרונות שלה גדולים מאשר כשירותו של הגוף. יוגה היא שיטה שמתרגלת לא רק גוף אלא גם את הנפש, את התודעה, את המודעות לגוף שלכם ולאורח החיים שלכם. עם זאת, היא מתאימה מרגע שתתנסו בכמה שיעורי יוגה תבינו את ההבדל שבין אימוני כושר לבין יוגה. התרגול היום-יומי שלכם מחזק אתכם עוד יותר כדי שתוכלו להשתפר בביצועים שלכם, אבל נועד גם לאזן ולמרכז אתכם בשגרה ובכל משימה שעליכם לעשות. יוגה היא דרך חיים שאפשר להתחיל ליישם בצורה מבוקרת, גם מבלי להתעמק בתפיסת העולם שעומדת בבסיסה. עם זאת, מובטח לכם שהשיפור הגדול במצב הגוף על כל תפקודיו ידרבן אתכם להמשיך לשמור על אורח החיים הנהדר הזה גם בשאר שעות היום.

 

יוגה משפרת את החיים

ללא זרימה טובה של אנרגיה, פראנה, אדם אינו יכול להתקיים או לתפקד כהלכה. יוגה היא השיטה שמאפשרת לגוף לקבל הרבה יותר מבניית שרירים. היא מטפלת ביציבה, בנשימה, בתפקוד התקין של מערכות הגוף הפנימיות, מזרימה דם לכל האיברים, מפעילה את תאי המוח על ידי הרגיעה וההתרכזות בתודעה ובגוף תוך כדי עבודה, משפרת את הגמישות ותנועת המפרקים, והיא ממריה ומרעננת אתכם מתלאות היום יום. דווקא היום, דווקא בשיא הלחץ, שיעורי יוגה יהיו אלה שישחררו לכם את הנשימה ויעזרו לכם לתפקד בחייכם בצורה המיטבית ביותר. תרגול יוגה ימקסם את האפשרויות שלכם מגופכם ויביא אתכם למצב שבו תפיקו יותר תועלת והנאה מכל פעולה בחייכם. מצאו את הזמן להרשות לעצמכם את המקום להיות מי שנועדתם להיות באמת, בני אדם בריאים ומשוחרים, זורמים טוב יותר עם האנרגיה שלכם ושל החיים.

 

כבר כמה חודשים שאתם מרגישים כאבים ולחצים באזור הצוואר, כתפיים וגם לעיתים בגב. הסיבות לכך יכולות להיות רבות, כמו ישיבה ממושכת מול מחשב, יציבה לא נכונה או אפילו לחצים ומתחים נפשיים. הכאבים המטרידים האלו יכולים להיעלם באורח פלא באמצעות שיעור יוגה.

הכירו את פראנה יוגה, הסטודיו המוביל בארץ ליוגה עם שני סניפים ברחבי הארץ ועשרות שיעורים, סדנאות וקורסים. מוזמנים לגלות את נפלאות היוגה עם מגוון מורים מנוסים ומקצועיים, ולהיכנס אל שגרת אימונים מהנה ובריאה שתחזיר לגופכם את החוזק הגופני והנפשי שהיה כל כך חסר לכם.

שיעור יוגה לכל הרמות ולכל הגילאים

כמו כל דבר בחיים, גם שיעורי יוגה דורשים הסתגלות והתמדה. מכיוון שמדובר באימון המשלב בין תרגילים פיזיים וחיבור לתודעה, מדובר על שיטת אימון שהיא שונה באופן מהותי משיטות אימון גופני אחרות שוודאי הורגלתם אליהם.

הדבר היפה ביוגה הוא שהוא מתאים לכל אחד ולכל גיל! לאלו שמעולם לא התנסו בעבר בשיעורי יוגה, מומלץ להתחיל עם שיעור יוגה למתחילים בו נלמדים היסודות של היוגה, וכך במהלך הזמן תוכלו לתרגל ולאמן את גופכם והתודעה שלכם לתרגול גופני שעובד גם על החשיבה שלכם.

שיעור יוגה לנשים הרות

כאמור, שיעור יוגה מתאים לכל אחד. ולכן גם נשים הרות יוכלו ליהנות מתרגול יוגה מקצועי שרק יכול לתרום לכל חודשי ההיריון וגם בלידה עצמה. נשים הרות הן המאושרות באדם, אך לאושר המדהים הזה נלווים לא מעט כאבים ותחושות לא נעימות כמו בחילות, צרבות, כבדות, עייפות, כאבי גב ופרקים ועוד.

בעזרת תרגול של יוגה ניתן לתרגל את הגוף וגם את הנפש לקבלת כל אותם שינויים גופניים והורמונליים המתרחשים בגוף, וגם לפתח גמישות פיזית ומנטלית שתסייע לעבור את תקופת ההיריון בקלות ועם כמה שפחות כאבים.

לפני שלבי הלידה ובמהלך הלידה עצמה האישה צריכה להתרכז בעצמה, בתחושות שהיא חווה בנשימות הדרושות בין ציר לציר עד לתחילת לידה פעילה. תרגול יוגה במהלך ההיריון מכין את גוף ונפש האישה לעמוד באתגר המיוחד של הלידה, תוך תרגול של נשימות סדירות המדמות את שלבי הלידה.

שיעור יוגה למתחילים בפראנה יוגה

שיעור יוגה לגוף ולנפש

אם רציתם ללמוד שיטה שבה תוכלו לשמור על הבריאות שלכם, לשפר את הכושר הגופני ואת הגמישות שלכם, לתקן את היציבה שלכם ואת צורת הישיבה, ללכת בקלות יותר, לחוש יותר אנרגיה בכל שעות היום ולהיות מרוכזים ורגועים יותר, נסו שיעור יוגה אחד לפחות כדי להבין מהם יתרונות השיטה. יוגה היא אורח חיים, תפיסת עולם, שממנה אנחנו לומדים בעיקר את שיטות התרגול הגופניות. הפלא הגדול ביוגה הוא שגם אם אתם מסתפקים בתרגול הגופני בלבד ותרגול הנשימה שלכם בהתאם, היתרונות הגדולים של השיטה יעבדו אצלכם בכל תחום כמעט. יש הרי קשר הדוק בין הגוף לנפש ולתודעה, וכאשר המודעות לגוף מתגברת היא מכינה מקום פיזי טוב יותר לנפש שלכם. כל נשימה משופרת שאתם נושמים בזכות התנוחות המעניינות והמיטיבות, היא נשימה שתכניס יותר חמצן לגוף, והוא יגיע בתורו לכל האיברים המכווצים מהמועקה של שגרת היום יום.

נשימה נכונה יותר

אנחנו לחוצים במטלות שלנו, עמוסים בסדר היום, ואנחנו שוכחים לא רק לתרגל כי אם גם לנשום. שיעור יוגה מלמד אותנו להחזיר את הפונקציה הזאת למיטבה. יוגה היא השיטה שמשלבת מודעות לנשימה כמו גם לגוף וליציבה שלו, למצבו ולתפקוד המערכות הפנימיות. מערכות העיכול והנשימה, השרירים והשלד, כלי הדם והמוח, הלב והריאות, כולם מפיקים תועלת רבה מתרגול יום יומי קבוע של יוגה, או לפחות מתרגול קבוע כמה פעמים בשבוע. למען האמת, לאחר שתנסו תבינו שיוגה היא שיטה שקל לתרגל וכדאי מאוד להפוך להרגל קבוע. השינוי הדרסטי בתפקוד ובהרגשה שלכם יורגש כבר לאחר שיעור אחד, וככל שתתרגלו תבינו כמה שיטה זו משפרת את חייכם. כדי להבין יותר, לנסות ולחוות את מרב היתרונות של יוגה היכנסו לשיעור ותרגלו.

שיעורי יוגה

כמה פעמים יצא לכם לשמוע חבר שאומר "אני הולך לשיעור יוגה" ולא באמת היה לכם מושג על מה מדובר? כמה פעמים עמוק בפנים הרגשתם קנאה אך לא עשיתם עם זה שום דבר? כדאי שתדעו: שיעור יוגה זו חוויה הרבה יותר מוצלחת ממה שחשבתם עד היום, ובמיוחד אם עושים את זה במקום הנכון. לכן כדאי שתכירו את סטודיו פראנה, כי כאן מחכים לכם מדריכים מקצועיים ביותר שאצלם תוכלו לעשות שיעורי יוגה בכל הרמות הקיימות.

שיעור יוגה – למה זה כדאי?

אין ויכוח על כך שבעידן המודרני בו כולנו חיים אתם יכולים לקרוא מידע רב אודות יוגה אונליין ואפילו לראות סרטוני הדרכה שונים. עם זאת, בפועל חשוב להבין שזה לא כמו שיעור יוגה מסודר ומקצועי. במסגרת שיעור של יוגה עם מדריך תוכלו ליהנות מכמה יתרונות משמעותיים שלא כדאי לוותר עליהם, כמו לדוגמא:

 • המדריך מסביר את ההיגיון ואת הכוונה מאחרוני כל תנועה שתעשו
 • המדריך עובר ומוודא שאתם עושים כל תנועה בצורה נכונה, בלי שתפגעו בעצמכם
 • האווירה בשיעורי היוגה מאוד נעימה
 • באים לידי ביטוי דגשים חשובים שלא תמצאו בכל מקום אחר

לכן זה לא מפתיע שבדרך כלל, אחרי שיעור ראשון של יוגה, אנשים בוחרים להירשם לחוגים שונים בתחום הזה ולמעשה מכניסים את היוגה לשגרה שלהם. זה לא משנה כמה נדמה לכם שאתם עסוקים או עד כמה אתם עמוסים, כי בכל מקרה תמיד אפשר יהיה למצוא כמה שעות בפנויות בשבוע כדי לתרגל יוגה.

 

מקום שמתמחה בשיעור יוגה למתחילים

רוצים לעשות יוגה במסגרת שיעורים מסודרים אך לא כל סטודיו ליוגה נראה לכם מזמין ומפנק? אם כך, כדאי לדעת שזו עוד סיבה שבגללה סטודיו פראנה זה מקום שכדאי לקחת בחשבון. הסטודיו מנהל שני סניפים שונים – אחד בתל אביב ואחד בגבעתיים, כך שגם יהיה לכם נוח להגיע לשיעור עצמו. בנוסף, מתקיימים כאן 200 שיעורים בשבוע ולכן ברור שתוכלו גם למצוא את השיעור הנכון לכם מבחינת הרמה, הזמנים והימים בשבוע. להרשמה אתם מוזמנים להתקשר עוד היום למספר: 1-700-507-074, אז למה לחשוב פעמיים?

 

שיעור יוגה בליווי מדריכים מנוסים

שיעורי יוגה לילדים או מבוגרים בסטודיו פראנה

מי שבאמת אוהב שיעורי יוגה לא יוכל להעביר זמן רב מידי בלי לתרגל את הפעילות הזאת, כי אין ספק שיוגה תורמת לגוף שלנו בדרכים שונות ומגוונות. לכן, אם גם אתם עברתם לא מזמן לגור באזור המרכז ואתם מחפשים מקום מוביל לשיעורים של יוגה, הגיע הזמן שתכירו את סטודיו פראנה. מדובר על הסטודיו הראשון בארץ שמשלב סגנונות שונים של יוגה תחת קורת גג אחת, כך שאין ספק שגם אתם תיהנו לתרגל כאן כל סוג של יוגה שאתם אוהבים.

למה שיעורי יוגה עם מדריך הם הבחירה הנכונה?

יוגה זה מסוג אותם התחומים שתוכלו למצוא אודותיהם אינספור מאמרים ואפילו סרטונים. זו הסיבה שבגללה לא מעט אנשים בוחרים לתרגל יוגה לבד בבית, אך בפול זה לא כמו שיעורי יוגה מקצועיים. היתרונות של שיעורים מקצועיים עם מדריכים ברורים, כי בסיטואציה הזאת:

 • המדריך מוודא שאתם עושים הכול מבלי לפגוע בגופכם
 • המדריך מתאים את התרגול לקבוצה שעומדת מולו
 • המדריך יכול לענות על שאלות, ספקות ותהיות בנוגע לתרגילים שונים

ובנוסף, כשמתאמצים והולכים לסטודיו מסוים כדי לעשות יוגה, החוויה הופכת להיות עוד יותר טובה ומיוחדת. לכן, אם חלק מהעניין שלכם הוא לגרום לעצמכם להרגיש נפלא ולהשקיע בעצמכם כמה שעות שבועיות, אין כמו שיעור יוגה שמועבר על ידי מדריך מקצועי.

 

סטודיו ליוגה עם אינספור המלצות

מחפשים סטודיו מוביל לעשות בו שיעורים שונים של יוגה? רוצים לדעת שקיבלתם תמורה מלאה למחיר שאתם משלמים? סטודיו פראנה מזמין אתכם אליו. יש לסטודיו 2 סניפים: בתל אביב ובגבעתיים, וכל מי שעובד בסטודיו מקצועי ומנוסה. בנוסף, תוכלו לעשות כאן שיעורים שונים של יוגה בכל רמה שתרצו, כך שאפילו אם אתם מתחילים – יש שיעורים שמתאימים לכם. מתקיימים בסטודיו למעלה ממאתיים שיעורים שבועיים בימים שונים ובשעות מגוונות, אז למה אתם מחכים? השיעורים מתקיימים בחלוקה לרמות שונות וכוללים דגשים כמו תנועות יוגה, נשימה יוגית ועוד. לפרטים נוספים התקשרו למספר: 1-700-507-074 והצטרפו עוד היום לכל הלקוחות המרוצים של סטודיו פראנה אשר פוקדים אותו בקביעות כבר משנת 2003.

 


  שיחה מהירה

  צור קשר

     

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני