8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-14:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

פילאטיס מכשירים שיקומי

פילאטיס מכשירים שיקומי הינה שיטה אשר לה יתרונות רבים והיא מאפשרת למתרגל לעבור שיקום בצורה אופטימלית. השיטה משלבת בתוכה את תחום הפיזיותרפיה, והיא למעשה הומצאה על ידי רופא כשיטה לשיקום וחיזוק חיילים שנפצעו. במרכז פראנה מתקיימות קבוצות תרגול פילאטיס מסוגים שונים, וכמו כן קבוצות לתרגול יוגה, סדנאות, קורסים, הרצאות ועוד. בסטודיו פראנה תמצאו מורים מקצועיים ומנוסים, יחס אישי ואווירה נעימה וביתית.

 

פילאטיס מכשירם שיקומי –  למי זה מתאים?

למעשה, תרגול של פילאטיס מכשירים שיקומי עשוי להתאים לכל אחד, נשים וגברים בכל מצב גופני ומידת כושר, צעירים ומבוגרים. פילאטיס מתאים אפילו לנשים בהריון ואחרי לידה ולכל אלו אשר עוסקים בפעילות ספורט ותנועה. ישנם מקרים בהם פילאטיס מכשירים שיקומי עשוי לתרום באופן משמעותי ביותר, הנה כמה מהם:

  • אנשים אשר סובלים מכאבים כרוניים חריפים, באזורים שונים בגוף. פילאטיס מכשירים מתבצע על גבי מיטה מיוחדת, המאפשרת להפריד בין אזורי הגוף השונים, ולהימנע מהפעלת עומס על אזורים חלשים וכדומה.
  • אנשים הסובלים מלקויות ביציבה או בעיות שיווי משקל שונות. עצם העובדה כי התרגול מתבצע בשכיבה או בישיבה, מאפשרת לשלוט בצורה טובה יותר על התנועה ושיווי המשקל.
  • כאבי גב הנובעים ממקורות שונים. פילאטיס עובד על הארכת השריר, ומחזקת את שכבת השרירים העמוקה ביותר הקרובה לעצם ובכך מחזק את השרירים שתומכים בגב ומאפשרים לגוף לשאת בצורה יותר טובה ומאוזנת בעומס.
  • כאבי צוואר שונים. בפילאטיס מלמדים את הגוף כיצד לשאת את עצמו נכון, ומחזקים אותו היכן שצריך.
  • כאבי ברכיים יכולים להופיע מכמה סיבות, כאשר בשאר שיטות התרגול והפעילות הגופנית אתם עשויים לגרום אפילו נזק נוסף. בפילאטיס אין עומס על המפרקים וניתן לתרגל בבטחה.
  • הסובלים מפציעות או ממגבלות פיזיות אשר הופיעו כתוצאה ממחלות שקשורות לעמוד השדרה.
  • מצבים כמו למשל פיברומיאלגיה, פרקינסון ואוסטיאופורוזיס מרוויחים רבות מפילאטיס מכשירים, אותו ניתן לתרגל בכל מצב גופני ולא נוצר עומס על אזורים חלשים. כמו כן התנגדות הקפיצים במכשיר מאפשרת בניה של העצם.

 

לסיכום, מי שמעוניין לשפר את ביצועיו הגופניים, לחזק את השרירים שלו, ולשפר את התפקוד היומיומי שלו, ירוויח מפילאטיס מכשירים שיקומי.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני