8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

פילאטיס מכשירים לנשים בהריון

פילאטיס מכשירים לנשים בהריון הינו תרגול אידאלי עבור נשים הרות. פילאטיס מכשירים מאפשר להפריד את אזורי הגוף הפעילים, ובעזרת מורה קשובה וקבוצת תרגול אינטימית, כמו במרכז פראנה, אפשר להתאים את אופי התרגול אל צרכי האישה שבהריון תוך שמירה על האזורים הרגישים. במרכז פראנה מתקיימות גם פעילויות נוספות כגון קבוצות יוגה, סדנאות, קורסים וכולי. במרכז פועלים מורים מנוסים, קשובים והקבוצות הן באווירה חמה וביתית.

 

למה כדאי לתרגל פילאטיס מכשירים לנשים בהריון?

כולם יודעים שפילאטיס הוא תרגול נפלא, אך לא רבים יודעים כי הוא למעשה התרגול המושלם  עבור נשים באופן כללי, ונשים הרות ולאחר הלידה בפרט. הנה כמה מן הסיבות העיקריות לכך:

  • בזמן הריון, הבטן שגדלה, מושכת את מרכז הכובד אל מחוץ לגוף ובכך מגבירה את הלחץ על עמוד השדרה. באימון פילאטיס שמתמקד בשרירי בטן, שמים דגש על השכבה הפנימית ביותר של שרירי הבטן. שכבה זו נועדה לייצב את חלקו התחתון של עמוד השדרה והיא משמשת כמעין חגורת בטן טבעית. חיזוק השרירים האלו מסייע לגוף לתמוך בבטן בצורה יציבה.
  • בפילאטיס מכשירם אפשר לבצע תרגילים רבים יותר מאשר על המזרן, תרגילים בעזרת המכשיר מכבדים את מגבלות ההריון, כמו כן, במהלך התרגול הגוף חווה התנגדות דרך הקפיצים שבמכשיר, התנגדות זו מסייעת בבניית העצם, והיא עוזרת מאוד לנשים שסובלות מאוסטיאופרוזיס של הריון.
  • פילאטיס מכשירים לנשים בהריון עובד על שרירי רצפת האגן, ומתייחס אליהם כאל חלק בלתי נפרד משרירי הליבה. מסיבה זו, תרגול נכון עשוי להועיל בשליטה על רצפת האגן, אלמנט חשוב מאוד בזמן הריון, בו האגן מתרחב על מנת לאפשר מעבר של התינוק בתעלת הלידה.
  • בניגוד לשאר סוגי הפעילות הגופנית, בהם ישנה זרימת דם תוך כדי הפעילות אל עבר הגפיים או אל האזור עליו עובדים באותו הרגע, בפילאטיס כל תנועה מתחילה בנשימה ובאיסוף של שרירי הבטן. בדרך זו כל הזמן מגיע אל העובר דם שהוא רווי בחמצן.

 

כמובן שאלו הם רק כמה מהסיבות לכך שפילאטיס מכשירים תורם רבות לנשים הרות, ומומלץ מאוד לעסוק בו עוד בטרם הכניסה להריון על מנת להכין את הגוף לכך.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני