מיינדפולנס

מיינדפולנס (mindfulness), היא סוג של מודעות קשובה אשר שמה את תשומת ליבה על מהתרחש כאן ועכשיו.
את שיטת המודעות הזו ניתן לפתח על ידי אימון ותרגול. שיטת מודעות עצמית זו לא רחוקה מעולמה של המדיטציה. כאן תוכלו ללמוד להתמקד בחוויה הנוכחית, להעניק תשומת לב מלאה להווה ולקבל באופן שליו ולא ביקורתי את החיים שלכם, במטרה להפוך אותם לרגועים, שלווים וטובים יותר.
אמנם ההגדרה נשמעת די פשוטה, אך חשוב לזכור כי על מנת להשיג את המטרה שלנו יהיה צורך לבצע תרגולים עמוקים ומורכבים במטרה להשפיע על התודעה שלנו בצורה חיובית.

 

מיינדפולנס הפכה לגישה מודרנית ומשולבת היום בתחומים רבים, בטיפולים פסיכותרפיים, ברפואת הגוף והנפש ואף בחינוך כבר בגילאי הגן. בעזרת תרגול מיינדפולנס ניתן להפחית מתחים, חרדה ולתת כלים להתמודד עם מצבים נפשיים ופיזיים שונים.

מיינדפולנס הוא תרגול של נוכחות, של הבאת תשומת לב ערה ומודעת לחוויה הנוכחת.

זהו תרגול שמתחיל על כרית המדיטציה, אך למעשה מתרחש בכל רגע, בחיים עצמם.

המרחב שנוצר בזמן התרגול יתמוך בנו ביומיום עצמו, ייאפשר ערות ותשומת לב לדפוסים ולהרגלים המנטלים האוטומטים שלנו. תודעה ערה יותר – תדע לבחור בחירות מייטיבות יותר, ולקטוע את הרצף האוטומטי המוכר. האוטומט מונע מאיתנו להבחין ולהרגיש ולהיות מודעים לקשת המצבים הרחבה הזו, כי הוא נוטה להתייחס אל מה שהוא רגיל לקלוט. תפקוד אוטומטי הוא תפקוד שנעדרת ממנו הסקרנות לגבי החוויה הנוכחת, הראייה הבהירה של מה באמת מתקיים עכשיו, ובהתאמה לא מתאפשרת הבחירה הרעננה והיצירתית של מה באמת ייטיב עם הסיטואציה.

במפגשים נלמד על הדרך, על טכניקות שונות של תרגול תשומת לב, ובעיקר – נתרגל מדיטציית מיינדפולנס ביחד. תרגול שבהדרגה יהפוך להיות תמיכה מייטיבה לחיינו.

דרך זו עבור חלקנו יכולה להיות צעדים ראשונים בעולם התרגול, ועבור אחרים תהליך מתמשך
כך או כך, הרגע הזה הוא תמיד זמן טוב להתחיל מחדש.

קורס מיינדפולנס הוא תהליך, של לימוד מעמיק של מפגש קרוב עם עצמנו, היכרות עם מנגנון ודפוסי התודעה, והאפשרות לראות את הקיום שלנו באור בהיר וברור יותר.

תרגול מיינדפולס בתל אביב

מיינדפולנס – מתגברים על הקשיים

לכל אחד מאיתנו קיימת היכולת הטבעית לכוון את תשומת הלב שלנו למקום רצוי, לפחות במידה מסוימת. יכולת זו עלולה להיתקל בקשיים סוגים שונים: הסחות דעת ובעיות ריכוז הן למעשה האויב של יכולת תשומת הלב. אנו יכולים לראות דוגמה חיה לכך בכל יום. כשאנו חוזרים הביתה לאחר סיום יום עבודה, ולמרות שתכננו לשטוף את כל הכלים בכיור, אנו מוצאים את עצמנו מול הטלוויזיה במשך כל הערב. סטודנטים רבים אף הם מכירים את התופעה מקרוב. התכנון המקורי היה לשבת ולסכם את ההרצאה מהבוקר, אך בפועל המחשבות נדדו רחוק ורק אחרי 2 פרקים של סדרה, סנדוויץ' מושקע אחד וחמש דקות של בהייה בשעון, הם מוצאים את עצמם מתמודדים עם המטלה שעדיין לא התחילו.

בתרגול מיינדפולנס אנו ממקדים את תשומת הלב שלנו אל דברים מסוימים, בעיקר אל התרחשויות ההווה, אל הכאן והעכשיו. שהרי כל הרגעים היפים ביותר של החיים מתרגשים ממש עכשיו, כך שתרגול של המודעות שלנו יכול לסייע לנו לחוות אותם ברגע האמת.

 

כיצד מטפחים את המודעות ?

כמו שאנו מפתחים את השרירים באימונים, כך גם נפתח ונטפח את המודעות. אימון שיטתי, ממושך ומשמעותי יכול ליצור שינויים קבועים שיבואו לידי ביטוי בשינוי דפוסי התנהגות ויצירת דפוסי מחשבה חדשים ויעילים יותר.

פראנה יוגה הינו סטודיו אשר הוקם בשנת 2003 במטרה להפיץ את תורת היוגה ולהשריש את כוחותיה הרבים בחיי היום יום. אנו הסטודיו הראשון בישראל אשר משלב סגנונות שונים ומגוונים של תרגול יוגה, מדיטציה, פילאטיס ומיינדפולנס תחת קורת גג אחת.

 

במידה ואתם גרים באזור המרכז אנו מזמינים אתכם לסטודיו יוגה פראנה. הסטודיו הוקם בשנת 2003 בתל אביב ובשנת 2007 נפתח סניף נוסף בגבעתיים. במקום תוכלו ליהנות מעשרות שיעורי יוגה, פעילויות וסדנאות שונות לגוף ולנפש. בין היתר תוכלו ליהנות מאימוני מיינפולנס מקצועיים בקבוצות ובעזרתם לשפר את החיים שלכם לטובת בכמה וכמה רמות. לא צריך היום לחפש רחוק כדי לשפר את החיים שלנו לטובה – הכול מתחיל קודם כל בתוכנו.

 

כמות ההחלטות שאנו מקבלים במהלך היום:

אדם ממוצע מקבל עשרות אלפי החלטות במהלך היום. חלקן מודעות וחלקן לא מודעות. על חלקן התת מודע שלנו שולט וחלקן אנחנו שולטים בצורה מחושבת ומבוקרת יותר. חלקן נעשות בתוך הגוף שלנו וחלקן פועלות כלפי חוץ. גם כאשר אנו מחליטים לצאת מהבית בשעה מסוימת זו החלטה, מה אכלנו לארוחת בוקר? זו החלטה. זה שאנחנו משקיעים יותר או פחות בעבודה שלנו היום – זו החלטה. גם לקרוא את המאמר הזה זו החלטה. בשורה התחתונה יש אינספור החלטות שאנו מקבלים במהלך היום. בעזרת מיינדפולנס אנחנו לא רק מתקדמים בכאן ועכשיו אלא גם מאמנים את התודעה שלנו לקבל החלטות טובות יותר ומתוך מקום טוב יותר.

 

די להתרכז בעבר ובעתיד

יש משפט חכם שאומר "העבר הוא אתמול, העתיד הוא מחר וההווה הוא מתנה". אנשים רבים נוטים להסתכל על מה שקרה בעבר או מה שיקרה בעתיד מבלי לחשוב על הכאן ועכשיו. אנו רוצים להצליח בעסקים בשביל מה שיהיה בעתיד ושוכחים ליהנות מהדרך ומהיום יום שלנו עד כדי כך שהזמן עובר מהר ואנו מפספסים דברים בדרך. אנו מתוסכלים ממה שעבר עלינו עד כי איננו מאמינים שאנו יכולים לשנות את מה שיהיה. בעזרת מיינדפולנס תעבדו על להתרכז במה שקורה כאן ועכשיו ולהפוך את ההווה שלכם למאושר יותר.

מיינדפולנס למתחילים ומתקדמים

טיפים לאימון מיינדפולנס

נסו לנקות את הראש במהלך האימון ולהתחבר לתודעה שלהם. עבדו קשה והיו סבלניים. מדובר בתהליך של תרגול עמוק לאורך זמן על מנת להגיע לתוצאות. כפי שאתם מאמנים את השרירים שלכם שיתחזקו כך אימון התודעה שלנו הוא דבר אפשרי אבל דורש מעט זמן.

 

מיינדפולנס תל אביב

קצב החיים המטורף בו אנו חיים מצריך מכל אחד מאתנו כמה רגעים של שקט ושלווה, כדי להצליח ולספוג את כל מה שמתחולל בחיינו. במרכז הארץ ובלב שכונות אורבניות תוססות נמצא מקום קסום ומיוחד, בו כל אחד יכול למצוא את הפינה השקטה שתעניק לו כמה רגעים של שלווה פנימית.

פראנה יוגה מציעה לקהל הרחב מגוון קורסים וסדנאות המעצימים את האימון הרוחני שכל אחד צריך לגוף ונפש בריאה. מוזמנים למצוא את השלווה פנימית ששלכם אצלנו, ולהרגיש כיצד כל המתחים והלחצים מתנדפים לאט לאט מהתודעה.

מיינדפולנס תל אביב הינו תהליך פסיכולוגי המסייע להפגת מתחים ולחצים שונים באמצעות תרגילי מדיטציה שונים. השם הנוסף למיינדפולנס הוא קשיבות, או מודעות קשובה. כך באמצעות ההקשבה של הנפש למגוון תהליכים המתרחשים בחיינו בזמן הווה, אנו לומדים כיצד להסתכל עליהם בצורה הנכונה, גם אם הם מעט מפחידים, מלחיצים או מעוררים כל רגש שלילי אחר.

מיינדפולנס תל אביב – כל היתרונות:

באמצעות תרגילי מדיטציה ניתן לבצע קישור של הגוף עם הנפש, וכך לפתח את המיומנות הדרושה למיינדפולנס. בדרך הזו ניתן לבצע תרפיה התנהגותית נכונה כדי לאזן בין התהליכים והדברים שקורים בחיים, ולאמן את עצמנו להתמודד עם חוויות שונות שמתרחשות בהווה. באמצעות מיינדפולנס תל אביב ניתן לסגל מספר כישורים:

 • להתבונן – דרך ההתבוננות אדם יכול להיות מודע יותר למחשבות והרגשות המציפים אותו בכל רגע נתון.
 • לתאר רגשות – באמצעות התבטאות של הרגשות שהאדם חווה, אם במילים או בכתב, הוא יכול להיות מסוגל לבטא בקול עבורו או עבור אדם אחר את הרגשות שעוברים עליו.
 • להשתתף – זוהי דרך בה האדם לוקח חלק פעיל באופן נמרץ ונלהב בנוגע לדברים שקורים בחייו. עליו להשתתף בדברים אלו בידיים פתוחות ובריכוז.
 • להיות לא שיפוטי – לדחוק הצידה את כל הרגשות השיפוטיות שצצות במהלך החיים, ופשוט לבצע פעולות ומעשים ללא תיוג שיפוטי עם "תוויות" של טוב, רע, קשה, קל ועוד.
 • להתמקד בדבר אחד – גם אם אדם חושב שהוא בעל יכולות מולטיטסקינג, עליו להתמקד בכל פעם בדבר אחד בלבד, ולא בכמה דברים ופעולות שהוא מבצע יחדיו.

בואו לפתח את כישורי ההקשבה שלכם באופן מודע ומעצים, ולשנות את אורך החיים התובעני שאתם מצויים בו מהקצה אל הקצה.

 

בין הבניינים הגבוהים והרחובות הסואנים, איי שם בעיר תל אביב שהחיים בה לא עוצרים לרגע, תוכלו ליהנות מסדנאות יוגה, מיינדפולנס, פילאטיס ואחרים, שיעזרו לכם להתחבר אל התודעה שלכם, לחזק את החיבור בין הגוף והנפש ולטפל באינספור בעיות על ידי הסתכלות פנימית לצד תרגול פיזי. אז אם אתם גרים בתל אביב או בסביבה, אתם מוזמנים להגיע אלינו לסטודיו יוגה פראנה והצטרף אלינו לסדנאות מיינדפולנס בתל אביב וכן לשיעורים נוספים שהם השקעה נטו בעצמכם.

מיינדפולנס בתל אביב – לומדים להתמודד עם הבעיות שלנו

לאדם יש יכולת טבעית לשפוט את עצמו ואת הסביבה שלו. השיפוט העצמי שלנו נעשה כל הזמן, בין אם אנחנו רוצים בכך ובין אם לאו. לעתים רבות אנו נוהגים להחמיר עם עצמנו על המצב הנוכחי בחיינו, על מה שהיה ועל מה שיהיה ולהסתכל על זה בצורה שלילית. במקום לחשוב על זה כעול יש להסתכל על זה כמתנה, כלימוד לחיים ועל כן לדעת ליהנות מהדרך כדי להגיע למקומות טובים יותר.

מיינדפולנס היא טכניקת תרגול הקשורה למודעות ותודעה ופועלת עליהם בעצימות מלאה כדי לעזור לנו לקבל יותר שליטה על החיים שלנו. בתרגול זה נצליח להפוך את המחשבות השליליות לחיוביות, להכין את תשומת הלב שלנו למקום רצוי, לדעת לשלוט בתודעה שלנו ובהחלטות שאנו מקבלים ולדעת להתמודד עם הסחות דעת הפוגעות בריכוז שלנו.

באמצעות תרגום מיינדפולנס בתל אביב נוכל לשפר משמעותית את החיים שלנו הן בריאותית, הן נפשית והן בקבלת החלטות שונות בצמתים שונים בחיינו. מיינדפולנס עוזר לנו לחיות את הווה, לחיות את הרגע, להודות על כל רגע כזה ולהסתכל עליו כמתנה.

תוך כמה זמן נרגיש תוצאות?

כמו ביוגה ובכל סוג מסוים של תרגול משולב של פיזי ונפשי הרי שמדובר בתהליך. אצל כל מתאמן התהליך הוא שונה. אין אחד שמתקדם יותר ואחד פחות – כל אחד מתקדם בקצב שלו להגעה לעומקים שלו, לשליטה בתודעה שלו ולטיפול בנפש שלו. המדריכים המקצועיים שלנו בסטודיו יוגה פראנה יסייעו לכם ללמוד את הבסיס וכן גם את החומרים המתקדמים, לפי הקצב שלכם והיכולת שלהם וכך ללוות אתכם בתהליך הקסום הזה.

אימון מיינדפולנס תל אביב

יוגה מיינדפולנס

חיי היומיום של רבים מאתנו עובדים בצורה מאוד אוטומטית ולכן מיינדפולנס זו מדיטציה שכדאי לכל אחד להכיר. למעשה כמעט כל פעולה בחיי היומיום ברורה מראש, אוטומטית ולא נותנת מקום לחוות את הרגע, לראות את הדברים אחרת ולהרגיש את מה שבאמת קורה לנו עכשיו. בתפקוד אוטומטי הרבה פעמים נעדרת הסקרנות, החשובה כל כך, שיכולה לעורר החוויה הנוכחית. לכן, אם אתם יכולים לפנות לסטודיו פראנה ולהתחיל תרגול שישפיע בצורה חיובית על רבדים שונים בחייכם, למה שלא תעשו זאת עוד היום?

 

כיצד מיינדפולנס  יכול לסייע לנו בחיי היומיום?

ראשית, כדאי לדעת שמדובר על גישה שהפכה להיות מאוד מודרנית ונעשה בה שימוש בתחומים שונים כמו רפואת הגוף והנפש, חינוך מגיל צעיר וגם טיפולים פסיכותרפיים שונים. שנית, אנחנו רואים שהמדיטציה הנפלאה הזאת מסייעת לנו:

 • להוריד את מפלס החרדה
 • להוריד את המתח
 • לקבל כלים להתמודד נכונה יותר עם מצבים נפשיים ופיזיים מאתגרים

לכן בהחלט ניתן לומר שהתרגול הזה יתמוך בנו בחיי היומיום ויאפשר לנו לראות את הדפוסים המנטאליים ואת ההרגלים שלנו. כאשר התודעה שלנו ערה יותר, בעזרת תרגול כמו מיינדפולנס, אנחנו יכולים לקטוע בקלות רבה יותר את ההרגלים שלנו ואת הרצף האוטומטי המוכר. במסגרת המפגשים לומדים על השיטה, על הטכניקות השונות שלה ובעיקר – מתרגלים כמה שיותר, כך שהשיפור בשטחים השונים של חיינו מגיע במהרה.

 

בואו לתרגל במקום מקצועי עם מורים מנוסים

זה לא משנה אם אתם רוצים לתרגל מדיטציה, יוגה או שאולי תרצו בכלל לנסות את האופציה של פילאטיס מכשירים. מה שבטוח זה שצריך לבחור מקום מוביל ומקצועי לכל הפעילויות האלה, כי לא בכל מקום תרגישו שאתם לומדים מהמורים הכי טובים שיש. לכן, אם אתם מעוניינים ליצור שינוי של ממש בחייכם ולא רק להגיע לחוג של פעם בשבוע, סטודיו פראנה הוא הבחירה הנכונה עבורכם. הסטודיו קיים כבר משנת 2003, יש לו שני סניפים במרכז הארץ והוא מציע מגוון אדיר של שיעורים בכל ימות השבוע. לפרטים נוספים אתם מוזמנים להתקשר עכשיו למספר: 1-700-507-074, להירשם לשיעור הראשון וליהנות מחיים רגועים ונינוחים יותר, אז למה אתם מחכים?

 

מיינדפולנס למתחילים

אם יש משהו שמאפיין את העידן שבו אנחנו חיים, זו הריצה, הלחץ והציפייה שלנו מעצמו להגיע ולכבוש כל יעד, כאשר בדרך כלל אנחנו מציבים ארבעה יעדים בו זמנית. כל ההתנהלות הזאת מובילה לכך שננהל את חיינו צורה אוטומטית, בלי היכולת לעצור, לראות, להתבונן ובעיקר – לחוות את מה שבאמת קורה לנו. לכן, אם גם אתם מרגישים כך ורוצים לעשות שינוי, מיינדפולנס למתחילים זו הבחירה הנכונה עבורכם. בסטודיו פראנה תוכלו לקחת חלק בשיעורי מיינדפולנס בכל הרמות, כך שגם אם כל הנושא הזה זר לכם, אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם בעצמכם.

 

מיינדפולנס למתחילים – תהליך שמוביל לשינוי

כדאי לדעת שכאשר מדברים על מיינדפולנס למתחילים מדברים למעשה על קורס שהוא תהליך של:

 • לימוד מעמיק של המפגש עם עצמנו
 • היכרות עם מנגנונים ודפוסי התודעה
 • התבוננות פנימה והיכרות עם האוטומט שלנו

ולכן לא מדובר על שינוי שאפשר להרגיש כבר אחרי שיעור אחד. מצד שני, אתם כן יכולים להכין את עצמכם לחוויה מיוחדת במינה, כי כבר תוך כדי השיעור הראשון אתם תראו ותבינו שבחרתם נכונה. ככל שתכירו טוב יותר את האוטומט שלכם כך תוכלו לחוות יותר את מה שבאמת קורה לכם, וכתוצאה מכך, בכל סיטואציה תוכלו לבחור מחדש. במקום להתנהג תמיד באותה הדרך תוכלו לשנות, לבחור ולהרגיש שחייכם באמת נמצאים בידיכם.

תרגול במקום נעים, חמים ועם אווירה משפחתית מיוחדת

כמובן שכאשר חשובים על תרגול מיינדפולנס יש משמעות גם לשאלה איפה עוברים את החוויה הזאת ולכן, אם אתם יכולים לפנות למקום כמו סטודיו פראנה, למה שלא תעשו זאת? הסטודיו מציע לא רק 200 שיעורים שונים שמתקיימים במהלך השבוע, אלא גם אווירה נעימה במיוחד. המורים כאן רציניים ומאוד מנוסים, והאמת היא, שכבר מהרגע הראשון תרגישו שאתם במקום הנכון ושיש לכם על מי לסמוך. זקוקים למידע נוסף? התקשרו למספר: 1-700-507-074 והירשמו לשיעור הניסיון הראשון שלכם. הסטודיו הוקם בשנת 2003 ולכן תוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים במקום שלכל העובדים בו יש ניסיון רב. כמו כן, יש כאן שני סניפים שונים ולכן גם במובן הזה יהיה לכם נוח כי תוכלו לתרגל מיינדפולנס קרוב לבית.

 

מיינדפולנס בתל אביב

רוצים לעשות שינוי? מרגישים שאתם עושים הרבה מאוד פעולות באופן אוטומטי ושאתם מפספסים את החוויה שקורת לכם ממש עכשיו? מיינדפולנס בתל אביב זו התשובה עבורכם. מדובר על שיטת מדיטציה שיכולה לסייע לא רק ברמה הפיזית של החיים אלא גם בהתמודדות הנפשית והרגשית, אז למה שלא תנסו זאת? זה לא במקרה שאנחנו רואים שנעשה שימוש בשיטה הזאת בשטחים שונים כמו רפואת הגוף, טיפולים פסיכותרפיים ועוד, כך שכדאי לכם לפנות עוד היום לסטודיו פראנה ולנסות את העניין.

 

היתרונות של מיינדפולנס בתל אביב

מיינדפולנס בתל אביב יגרום לכם לראות את החיים בצורה אחרת כי למעשה בעזרת השיטה הזאת אנחנו לומדים לעצור לרגע, להתבונן על האופן שבו אנחנו עושים את הדברים ובעיקר – לשנות. לכן בהחלט ניתן לומר ששיטה זאת יכולה:

 • לתמוך בנו חיי היומיום ולשפר אותם
 • לסייע לנו להתבונן על ההתנהגויות השונות שלנו ולשנות אותן
 • להפיג את המתחים ואת הלחצים בצורה נעימה ויעילה
 • למצוא את השלווה ואת האיזון שיביאו גם לשיפור בחיי היומיום שלנו

כשמצליחים לחיות עם רמת תודעה ערה וגבוהה יותר, אפשר לבחור בכל רגע מחדש איך רוצים להתנהג, להגיב ומה בדיוק רוצים לעשות. מדהים לראות כיצד כל אותם מנגנונים אוטומטיים למעשה חוסמים לא פעם את הסקרנות שלנו ולכן כדאי שתנסו גם אתם את השיטה הזאת כבר עכשיו.

 

סטודיו עם אווירה נפלאה

מיינדפולנס זה סוג של יוגה שלא במקרה נכלל גם בחינוך כבר משלבי הגן ולכן, אם אתם רוצים לחשוף את עצמכם למשהו שבאמת יעשה לכם טוב, לא כדאי לדחות את העניין. בסטודיו פראנה תפגשו מורים מקצועיים שעוסקים בתחום מזה שנים, כך שאין ספק שכאן תרגישו שאתם בידיים טובות. בנוסף, הסטודיו כולל שני סניפים באזור המרכז ו200 שיעורים שונים שמתקיימים במהלך השבוע. לכן ברור שגם אתם, כמו כל מי שכבר פנה אל הסטודיו הזה, תמצאו בדיוק את החוג ואת השיעור הנכון לכם. יש לכם שאלות? רוצים להירשם? זקוקים לעזרה? התקשרו עוד היום למספר: 1-700-507-074 ותראו שגם אתם תצאו מרוצים מכל חוויה שתעברו בסטודיו פראנה.

מיינדפלונס בתל אביב בסטודיו יוגה פראנה

 

 לימודי מיינדפולנס תל אביב

רוצים להכניס שקט ושלווה לחייכם? לתרגל סוג מסוים של מדיטציה שבאמת תעזור לכם להתבונן על האופן האוטומטי שבו אתם עושים כל פעולה בחייכם, ולשנות זאת? אם כך, מיינדפולנס תל אביב זו אופציה ששווה לכם להכיר יותר מקרוב. מדובר על שיטה מדהימה שלא במקרה משלבים היום אפילו בחינוך של הגיל הרך, כך שאם גם אתם יכולים לפנות לסטודיו פראנה ולנסות זאת, למה לחשוב פעמיים?

 

מיינדפולנס תל אביב – למה אתם חייבים לנסות את זה?

מיינדפולנס תל אביב הינה שיטה שמאפשרת לכל אחד:

 • למצוא כלים שיעזרו לו לשפר את חיי היומיום
 • להתבונן על האופן האוטומטי שבו הוא נוהג, חושב ומבצע פעולות שונות
 • להשתחרר בקלות רבה יותר מחרדות ולחצים

ולכן זה לא מפתיע שכל מי שמתרגל מיינדפולנס מעיד על כך שחייו משתנים לטובה. העניין שלא כולנו מבינים הוא שהאוטומט הרבה פעמים לא באמת מאפשר לנו לראות, לחוות ולהקשיב לעצמנו. אנחנו פועלים בלי להקדיש תשומת לב לפרטים השונים, מה שמונע מאתנו לעשות שינויים, אפילו אם אנחנו כן חפצים בהם. לכן שיטה כזאת יכולה להיות יעילה, שכן היא מסייעת לנו גם ברמה הפיזית וגם ברמה הנפשית. במהלך המפגשים השונים של מיינדפולנס לומדים משתתפים הקורס על השיטה, על דרכי התרגול שלה ובעיקר – הם מתרגלים כמה שיותר. לכן זה לא מפתיע לגלות שתוך זמן קצר מהרגע שבו מתחילים לתרגל זאת, מורגש שינוי ושיפור בחיי היומיום.

 

בואו לתרגל מיינדפולנס כשנוח לכם

עד היום לא נרשתם לקורס או לחוג מיינדפולנס כי היה נדמה לכם שזו עוד משימה שאתם צריכים להכניס לחיי היומיום ולא היה לכם מושג איך לעשות זאת? אם כך, כדאי שתדעו: סטודיו פראנה יכול להתאים לכם גם במובן הזה. הסטודיו, שקיים כבר משנת 2003, מציע 200 שיעורים בתחומים שונים של יוגה, מיינדפולנס ועוד, אז למה שלא תירשמו עוד היום לשיעור הראשון שלכם? בנוסף, תוכלו לבחור בין תרגול בסניף של גבעתיים או בסניף של ת"א ולכן אין ספק שגם מהבחינה הזאת מדובר על כתובת טובה ונוחה. לפרטים נוספים והרשמה התקשרו: 1-700-507-074.

 

 


  שיחה מהירה

  צור קשר

     

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני