ננסי גרדוש

ננסי גרדוש

 Thumbnail

לננסי ניסיון של מעל ל-20 שנה בהוראת יוגה. היא החלה את דרכה בתרגול היוגה בגיל 27, כשהיא סובלת מכאבי גב ועקמת. ננסי למדה אצל המורים הידועים והבכירים ביותר בעולם היוגה, ביניהם ב.ק.ס איינגר וביתו גיטה, איתם תרגלה יוגה בפונה, הודו. בנוסף אליהם למדה גם אצל אלי מאיירס, ג'ין מסלן, פאק ביריה, אושה דווי, גבריאלה ג'ובילרו, קולי דסטור ורבים וטובים נוספים. במהלך 12 השנים האחרונות רכשה ניסיון רב ביוגה טיפולית ויוגה לנשים בהיריון במרכז איינגר יוגה בתל אביב ("Yoga Now").
בגיל 17 החל הרומן שלה עם היוגה לקרום עור וגידים, כאשר תרגלה יוגה בפעם הראשונה בקורס מדיטציה. התוודעותה של ננסי לעולם היוגה הובילה לשינוי משמעותי בחייה, והיא אף מתייחסת לתקופה זו כנקודת מפנה בחייה. המורה הראשון שלה היה אלי מאיירס ז"ל, שנפטר מסרטן, אך הספיק ללמד אותה שנה וחצי לימודי יוגה ונתן לה השראה רבה. עבור ננסי, היוגה עוזרת למצוא איזון פיזי ונפשי בכל רגע בחיים.
"באמצעות היוגה, אפשר להתמודד עם מצבים מאתגרים ושונים בחיים על מנת לתחזק גוף בריא, נפש בריאה ולב פתוח וקשוב לעולם" (ננסי).
בצעירותה, למדה חינוך מיוחד באוניברסיטה העברית ועבדה כגננת. מאיירס הוביל אותה לכיוון אחר בחיים, אך תמיד נותר בה הרצון לעזור לאחרים, ואם לא הייתה מורה ליוגה הייתה רוצה להיות פיזיותרפיסטית או מרפאה בעיסוק. היוגה עבור ננסי היא דרך חיים. היא מתרגלת יוגה מידי יום, מאכליה האהובים הם סלרי, קולורבי, מנגו ואנונה והיא נהנית לקרוא.
בזכות תלמידיה ועמיתיה ננסי נשארת אסירת תודה על הזכות ללמד וללמוד. מודל החיקוי שלה היא רולי דסטור, האישה הראשונה שב.ק.ס איינגר אפשר לה ללמד יוגה, בזכות אצילותה ומחויבותה.

 

קטנות על ננסי:

כשהייתי קטנה חלמתי להיות:
מורה בבית ספר, כשגדלתי יותר רציתי להיות צלמת.
אם לא הייתי מורה ליוגה הייתי:
אולי מרפאה בעיסוק, פיזיותרפיסטית, משהו שעוזר לאחרים.
כשאני רוצה לפנק את עצמי אני:
נכנסת לג'קוזי
המודל לחיקוי שלי הוא:
רולי דסטור- בשנות ה-80 האישה ה-1 שאיינגר אפשר לה ללמד, אחת התלמידות הראשונות, אצילה, מדהימה, דורשת.
הפעם ה-1 שתרגלתי יוגה:
בת 17 בקורס של מדיטציה, שם התחיל הרומן.
דבר ראשון שאני עושה שאני קמה בבוקר:
מכינה שוקו לאורי ושותה קפה.
כמה פעמים אני מתרגלת יוגה בשבוע:
קצת כל יום, 5 פעמים.
המאכל האהוב עליי:
סלרי, קולרבי, מנגו ואנונה.
ספר אהוב עליי:
ההוביט וכל הטרילוגיה.


    שיחה מהירה

    צור קשר

        

      קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני