8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-14:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

טל דלית

טל דלית

 Thumbnail

"בפגישתי הראשונה עם היוגה, נדהמתי לגלות כמה ידע יש בה על הגוף, על הנשימה, על בריאות ועל החיים. התחלתי לתרגל בקביעות, והתמלאתי פליאה בכל פעם מחדש כשראיתי איך יום שבו אני מתרגל הופך להיות יום רגוע יותר, שמח יותר, שליו יותר. פתאום הרבה יותר קל לשבת ללמוד. השינה נעשית טובה יותר. יותר כיף לשמוע מוסיקה. גם דברים שמפריעים בדרך כלל מפריעים הרבה פחות. אפילו האוכל נעשה טעים יותר."

 

טל מתרגל יוגה ומדיטציה מזה כ-12 שנה. הוא הוסמך ללמד יוגה בשיטת ויניאסה אצל ראם הראובני בפראנה. הוא מטפל ברפואה סינית ובשיאצו בקליניקה פרטית ברמת אביב, והינו חבר צוות ההוראה בקמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב. בקמפוס ברושים הוא הוכשר כמטפל, למד רפואה סינית ושיאצו, וסיים את לימודיו בהצטיינות יתרה. הוא בוגר אוניברסיטת תל אביב בהצטיינות לתואר B.Sc במסלול דו חוגי בביולוגיה (דגש על גוף האדם) ובלימודי מזרח אסיה (דגש על השפה הסינית).

 

תרגול היוגה של טל מושפע גם מעולם היוגה של שיטת איינגר, ובתוך תרגול ויניאסה דינאמי של תנועה ונשימה הוא מחפש דיוק בתנוחות ושמירה על גוף בריא, לעיתים קרובות תוך שימוש בעזרים. הוא רואה את תרגול היוגה כטיפול, ומזמין את המתרגלים שלו ללמוד כיצד לטפל בעצמם בעזרתה של היוגה.

 

שיחה מהירה

צור קשר

      

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
    סניף גבעתיים
    סניף תל אביב