אלונה יעקב

אלונה יעקב

 Thumbnail

בעשור האחרון היוגה היא חלק אינטגרלי מהיומיום שלי. את קורס המורים הראשון שלי (בזרם האשטנגה) סיימתי בשנת 2015 במרכז היוגה שמואל הנגיד – ירושלים ומאז אני מלמדת.

בהמשך העמקתי ללימודי יוגה תרפיה בעמותת קדן, לימודי הפילוספיה של היוגה ועוד מספר קורסים מרוכזים בנושאים שונים בארץ ובעולם. קורס מורים נוסף למדתי בדרמסאללה שבהודו ובנוסף תרגול מעמיק עם מורתי דינה קינצבורג (תלמידה של פטהאבי ג׳ויס) בבאלי אינדונזיה.

לכל מורי תודתי העמוקה.

בשנים האחרונות אני לוקחת חלק בתהליכי מודעות בקבוצה, עבודה עם עולמות הרגש והנחיית מעגלי קשב ושיתוף. לימוד ועבודה שאני מוצאת אותם בלתי נפרדים ומרחיבים את עולם התרגול וההוראה שלי.

בשנת 2017 פתחתי את הסטודיו יוגה שאלה בירושלים ולימדתי בו כחמש שנים עד המעבר ליפו. כיום אני במסלול ההכשרה ללימודי סיעוד בדרך להגשמת חלום להיות מיילדת.

מעבר לכל ההכשרות אני מאמינה שהלימוד המשמעותי ביותר שלי הוא מתוך ״זמן מזרון״.

התרגול עבורי הוא התמדה בתוך תהליך חקירה של תנועה. תחושות שעולות מהגוף, התקרבות למצב המנטלי והריגשי שלי ופיתוח גמישות, סבלנות ומערכת יחסים חומלת ואוהבת איתי, עם הגוף שלי ועם הלב-תודעה שאני.
תרגול שאני מוצאת אותו מיטיב עימי ומתרגשת כל פעם מחדש להעביר אותו הלאה.

על השיעור –

אני מלמדת שיעורי אשטנגה וויניאסה ואוהבת לשלב בשיעורים שלי חלקים דינאמיים ואנרגטים יחד עם אסאנות פשוטות.
המבנה הכללי של השיעורים בדרך כלל דומה אחד לשני מה שאני מוצאת כמתרגלת מאפשר לתשומת הלב להישאר עם הנשימה ולגוף לרקוד את שלו. הידיעה היחסית של מה עומד לבוא ואיך השיעור בנוי עוזרים לי לחלק את האנרגיה שלי במהלך השיעור ולהישאר קשובה פנימה.

במהלך השיעור תמיד אציע את האופציה לעשות יותר או לעשות פחות, מאמינה שהתרגול מתאים את עצמו אלינו ולא הפוך ככה שגם אם באתם עם רצון ״לתת בראש״ וגם אם אתם ביום של תרגול רך ועדין מאמינה שתוכלו למצוא את עצמכם בשיעור.

אשמח להיפגש על המזרון וגם מחוצה לו, אלונה.


    שיחה מהירה

    צור קשר

        

      קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני