מורים ליוגה

כשאנחנו אומרים יוגה, אנו לא מתכוונים לסתם עוד שיעור התעמלות, זוהי דרך חיים שאנשים רבים גילו כמה היא טובה להם. מדובר בטכניקה שמשלבת תנוחות גוף יחד עם תרגילי נשימה ותרגילי הרפיה.

 

שליטה על הגוף

המחקרים השונים מוכיחים לנו שוב ושוב, שתרגול ואימון קבועים משפיעים לטובה גם על הגוף וגם על הנפש. כאשר מדובר ביוגה, זהו קודם כל תרגול על התודעה. שימת לב לפרטים ושיפור של יכולת הריכוז. על פי גישה זו, כאשר יש שליטה על התודעה יש גם שליטה על הגוף. כאשר עושים זאת כמו שצריך, ניתן להגיע לריפוי ולשיכוך כאבים. היוגה גורמת בנוסף גם לשמחת חיים טבעית ובסיסית, זהו דבר שאין לו מחיר ואף לא תחליף.

 

מורים ליוגה לכל גיל

יוגה יכולה להתאים לכל גיל. הורים שמחפשים עבור הילדים שלהם פעילות משלימה – יוגה מציעה עבורם פתרון מושלם. אמנם לא כל ילד מתחבר לזה, אך אצל רוב רובם של הילדים אנו רואים שהיוגה מפתחת אצלם את הדמיון ואת היצירתיות.

עבור בני הגיל השלישי, תוכל היוגה לפתור בעיות רבות ולייצר דרך חיים טובה, שמשפיעה הן על הטווח הקרוב והן לטווח הארוך. היוגה מספקת עבורם תנוחות שמטרתן לבנות את העצם ולחזק את מסת השרירים, היות ובגיל השלישי קיימת הירידה במסת השריר ובדלדול העצם, שמגדיל מאוד את הסיכון לשברים ולפציעות שההחלמה מהם היא מאוד קשה.

פראנה יוגה זהו מקום קסום הקיים למעלה מעשור. מתקיימים בו עשרות שיעורים בכל יום, על ידי מיטב מורים ליוגה, השיעורים הינם ברמות שונות וסגנונות התרגול שונים, כך שכל אחד יכול למצוא את הנישה אליה הוא מתחבר באופן אישי. ישנה גם אפשרות של סדנאות העשרה, יוגה לנשים בהריון, מדיטציה, איינגר, אשטנגה ועוד.

לפרטים נוספים, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום.

 

מורים לוגה

 

עבור אנשים מסוימים היוגה היא לא סתם עוד תחום כלשהו הקשור בספורט או מדיטציה אלא דרך חיים. עבור מורים ליוגה, היוגה היא חלק בלתי נפרד מהיום יום, מהצורך שלהם להעביר את הידע הזה הלאה ולעזור לאנשים אחרים לשפר את החיים שלהם לטובה. אותם אנשים הם לא רק מדריכים בסטודיו יוגה פראנה הנפלא, אלא בכלל מדריכי יוגה ישראלים שלוקחים את התחום הזה צעד אחד קדימה, חוקרים אותו לעומק, משלבים את האני מאמין שלהם ועוזרים לאנשים אחרים לעבור את התהליך שלהם.

 

מורים ליוגה – התמחות לפי סוג ספציפי

להיות מורים ליוגה זה לא דבר פשוט. לכל תנוחה, לדיוק שלה, לתזמון שלה, יש השפעה על הגוף והנפש של התלמיד. תנועה לא נכונה בשל הדרכה לקויה עשויה להוביל לפציעה. הדרכה לא נכונה בתחומים ספציפיים עשויה לגרום לנזק בלתי הפיך. לעומת זאת, הדרכה נכונה שנעשית ממקום עמוק של נתינה, יכול להוביל אדם למסע מופלא אל תוך התודעה שלו ולעזור לו לאיזון בין גוף ונפש. אימון יוגה נכון יכול לסייע הן לשיפור הבריאות הפיסית והנפשית.

 

המורים יכולים להתמחות בסוג ספציפי או להכיר את כל הסוגים ולהחליט באיזה תחום להעביר את הידע שלהם. חלק מהם חוקרים לעומק את התחום ומפתחים אותו לנישות חדשות, מוסיפים עוד תנוחות ומשפרים את התרגילים תוך שהם יוצרים את המסע שלהם ומחברים אותו למסע של התלמידים שלהם.

 

רוצים גם אתם להיות מורים ליוגה?

מורה ליוגה הוא גם סוג של מורה דרך. החיבור בין התלמיד למורה הוא חשוב מאוד ועל כן אם המורה אינו מבין את היסודות של היוגה, היסודות של החזון שלנו ואת היסודות שלו עצמו – הוא אינו יכול להכיר ביסודות של התלמידים שלו ועל כן לא יוכל לעזור להם להתחבר לעצמם. אם אתם רוצים להיות  מורים ליוגה ולעבור הכשרה מתאימה יהיה עליכם להכיר את התחום לעומק, לעשות יוגה בעצמכם ובתדירות גבוהה, לבצע את התרגילים בשלמות כדי לדעת ללמד אחרים לבצע אותם בשלמות וכמובן לרכוש כישורים נוספים שהם מעבר לאני העצמי שלכם.


    שיחה מהירה

    צור קשר

        

      קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני