8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

יוגה נשית

נשים רבות החיות בעולם המערבי המודרני צריכות להשלים עם מדד לחץ עצום, היות והן מצופות לנהל קריירה מוצלחת, לטפל במשק הבית ועל הדרך להיות אימהות מושלמות וחברות טובות. מדובר בציפיות בלתי אפשריות הגורמות לנשים רבות להזניח את עצמן רק כדי לעשות עוד ‘וי’ ברשימת המטלות היומית שלהן. עם הזמן, עקב ההזנחה, מתעוררות בעיות גופניות ורגשיות שונות המתבטאות בכאבי גב, קשיי עיכול, בעיות עור, בעיות שינה ותחושה כללית לא טובה. לכן חשוב שכל אחת ואחת מאתנו תיקח את עצמה בידיים ותסדר את סדר העדיפויות שלה בצורה קצת שונה. עם כל הכבוד לכל המחויבויות השונות והמטלות המגוונת שיש לבצע, קודם כל את חייבת לחשוב על עצמך ולהקדיש לעצמך שעה וחצי של זמן איכות מרפא והכרחי.

כל מה שרציתם לדעת על יוגה נשית

כאמור, נשים רבות חיות היום במצב תמידי של לחץ וסטרס הגורם לא פעם לבעיות שונות, כגון קושי להיכנס להריון או כאבי ווסת חזקים ומעיקים. הפתרון לכך הוא בגדול לנשום נשימה עמוקה ולהזכיר לעצמך להקדיש זמן לעצמך, לכבד את הנשיות שלך ולתרגל בהתאם. תרגול נכון ששם דגש על חיזוק שרירי רצפת האגן, הרפיה כוללת והתייחסות לנשיות של כל אחת ואחת, מאפשר טיפול יעיל וטבעי בבעיות רבות הפוקדות לא מעט נשים. לדוגמא, אחת מכל שלוש נשים תסבול מבריחת שתן בשל אי שליטה מספקת וחולשה כללית של שרירי רצפת האגן. יוגה נשית מאפשרת לפתור בעיה זו ובעיות רבות אחרות באמצעות תרגול המותאם במיוחד לנשים.

פראנה יוגה הוא סטודיו ליוגה המתמחה בהעברת שיעורי יוגה נשית באווירה אינטימית ונעימה. הצוות המקצועי במקום יגרום לכל אחת להרגיש בנוח ולקחת בחזרה את השליטה על גופה ומחשבותיה. לפרטים נוספים צרו קשר.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני