8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

יוגה למתחילים – כל אחד יכול

במידה ואף פעם לא תרגלתם יוגה, אך שמעתם רבות על כל היתרונות הגופניים והנפשיים שלה, הרי שקורס יוגה למתחילים הוא הדבר המתאים ביותר עבורכם. במהלך תרגולים אלו אתם תלמדו לנוע עם הגוף, להכיר אותו בכל רגע עם כל תנועה חדשה ולשחרר את המתח שהצטבר בגוף. זוהי ההזדמנות שלכם לעצור את המרוץ המטורף של השגרה שלא עוצר לרגע, ולמצוא את הפינה השקטנה והשלווה בה תוכלו להתנתק מהלחץ וללמוד איך להתחבר לעצמכם ולתחושות שלכם, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית.

כל אדם אשר חדש לתחום היוגה יכול לשאת מחשבות רבות שמנעו ממנו להיחשף לתחום עד כה. חוסר גמישות, לא מתחבר לרוחניות או פשוט לא מוצא את הזמן. בשלב מסוים, כל התירוצים הללו מאבדים משמעות ואתם מבינים כי יוגה למתחילים מתקדמת בקצב האישי שלכם ועל כן אין ממה לחשוש כלל.

יוגה למתחילים היא אחת התחומים הסבלניים והמזמינים ביותר. ניתן לבצע את התרגולים בקבוצה או ביחידים, כל אחד על פי העדפתו האישית. ההתקדמות עצמה תתבצע בקצב שלכם, תוך הקשבה ומודעות מלאה לגוף שלכם, לצרכים ולקשיים שלו. אימוני יוגה שונים לחלוטין מאימונים של חדר כושר. כאן לא מתקיים אלמנט של תחרות וכל אחד מתקדם לפי יכולותיו האישיות.

יוגה עם מורה או בבית לבד ?

אנשים רבים אשר חדשים לעולם היוגה תוהים האם הם צריכים ללכת לשיעור עם מורה או שיכולים לבצע את התרגילים השונים בנוחות ביתם. התשובה ללבטים אלו היא כי במיוחד בצעדים הראשונים שלכם בעולם היוגה חשוב כי תהיו מלווים במורה מקצועי. כך תוכלו לקבל את ההנחיות המדויקות ביותר בנוגע לתרגילים, את הטיפים אשר רלוונטיים לאופן בו אתם מבצעים תנועות שונות וכמובן את הדרכים להימנע מכאב במהלך התרגילים.

פראנה יוגה הינו סטודיו ותיק אשר מאמין כי יש מקום לכולם בעולם היוגה. כולנו שונים ומיוחדים, כל אחד בדרכו שלו, ועל כן כבר בשיעור היוגה הראשון שלכם תוכלו למצוא את המקום הייחודי אליו תיקחו את תרגול היוגה בחייכם.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני