יוגה במרכז

יוגה היא אחת הדרכים האפקטיביות והיעילות ביותר להפגת מתחים וליצירת תחושה של שקט ורוגע פנימי. רוב האנשים היום נתונים ללחצים ומתח הנובעים כתוצאה מעבודה ממושכת, טיפול בילדים ועימותים שונים המתרחשים בחיי היום – יום. על מנת לשבור את המעגל ולא להיות מושפעים כל כך מהסביבה ומכל המטלות שיש עלינו לבצע, מומלץ להקפיד על תרגול יוגה קבוע של שעה וחצי בכל פעם. אפילו שיעור אחד בשבוע יהיה אפקטיבי ויועיל לתחושת השקט והשלווה הפנימיים שלכם. לא חייבים לנסוע רחוק, ניתן ללכת לשיעורי יוגה במרכז וליהנות משעה וחצי של זמן איכות עם עצמכם. אין כמו התחושה של לצאת משיעור יוגה כשאתם נינוחים ורגועים והכל נראה אפשרי ובר ביצוע.

יוגה במרכז – כל היתרונות של תרגול קבוע

מעבר לפן הנפשי של תרגול יוגה, קיים גם פן פיזי. אומנם ישנם שיעורים המתמקדים יותר בתרגול רך ועדין הגורם לתחושת שקט ושלווה פנימיים, אך ניתן למצוא שיעורים בסגנון יותר פיזי. כל מי שהלך למשל לשיעור אשטנגה, מכיר את התחושה של הגוף התפוס יומיים – שלושה אחרי השיעור. מדובר בשיעור דינאמי בו כל קבוצות השרירים עובדות, ואין לכם סיכוי לצאת מהשיעור מבלי להזיע ולהתעייף. תרגול יוגה מאוזן ומותאם יכול לשפר משמעותית את תפקוד הגוף על כל היבטיו השונים. מחקרים רבים הוכיחו את היעילות של תרגול יוגה בהורדת לחץ הדם, שיפור תפקוד מערכת הלימפה ומערכת הנשימה, שיפור היציבה, חיזוק השרירים והמפרקים וכדומה.

פראנה יוגה הינו סטודיו הממוקם במרכז הארץ ומציע מגוון רחב של שיעורים וסגנונות לקהל הרחב. מדובר בסטודיו מקצועי בעל וותק וניסיון של כ – 13 שנים בתחום, המעסיק רק את המורים הטובים ביותר. לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר בכל עת.


    שיחה מהירה

    צור קשר

        

      קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני