8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

יוגה בהריון בתל אביב – מידע חשוב

אחת התקופות החשובות ביותר בחייה של כל אישה היא 9 חודשי ההיריון. במהלך תקופה קצרה וקסומה זו, מגיעות גם תופעות לוואי רבות ולא פשוטות: בין אם מדובר בבחילות, כאבי גב, ואף צרבות – נדמה שחודשים אלו הם בלתי נגמרים. יוגה בהריון בתל אביב מיועדות לנשים הנושאות ברחמן את פלא הבריאה – אך מחפשות פתרון יעיל וקרוב לבית לאורך חודשי ההיריון המתישים.

 

לאורכם של חודשי ההיריון, נשים רבות מוצאות את עצמן נאבקות להתרגל למצב החדש בו הן נמצאות: שינויים פיזיים ורגשיים רבים משפיעים עליהן ועל היום יום שלהן. בהתאם לכך, ישנן נשים בהריון הפונות לתרגול יוגה: תכנון אימון יוגה נכון מתחלק בהתאם ל-3 הטרימסטרים ואף לחודשים הראשונים לאחר הלידה. בהתאם לכל טרימסטר, על צוות הסטודיו להכין תכנית עבודה מתאימה שתלווה את האישה ההריונית באופן המיטבי עבורה. בבואך לבחור בסטודיו יוגה המתאים עבורך, חשוב להקפיד על מספר פרמטרים חיוניים שישפיעו רבות על האימונים עצמם. ראשית, מומלץ להיעזר בהמלצותיהם של הסביבה הקרובה לך: בין אם בת דודתך הקפידה לאורך חודשי הריונה על תרגול יוגה, או שמא חברה לעבודה מכירה באופן אישי סטודיו ליוגה המציע תרגולים לנשים בהריון, אין ספק שהמלצות חשובות אלו יסייעו לך למצוא את הסטודיו המתאים עבורך.

לצד כל זאת, מומלץ לפנות ישירות לאחד המדריכים בסטודיו, לשוחח עמם ולוודא שהם אכן עברו הכשרה להדרכת יוגה עבור נשים בהריון. בנוסף לכך, רצוי להשתתף בשיעור ניסיון במהלכו תוכלי להתרשם מאופי התרגילים, תוך ניסיון לאמוד את סגנון הדרכתו של המתרגל.

 

להחזיר את האיזון לחייך

אין ספק שהשתתפות בשיעורי יוגה במהלך חודשי ההיריון תתרום רבות למפרקים השונים, כמו גם לשרירי הגוף הנושאים בגבורה את החיים החדשים. אם את גרה בתל אביב, ומעוניינת להתרשם ממסלולי תרגול היוגה לנשים, הנך מוזמנת לסטודיו יוגה פראנה. אנו נשמח ללוות אותך במהלך חודשי הריונך, לסייע לך להתחבר לתודעה שלך כמו גם להחזיר לעצמך את השליטה בגופך.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני