8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

ויניאסה יוגה

יוגה זהו תחום אימון שצובר תאוצה בשנים האחרונות. רוב האנשים בעולם כבר יודעים ואף הפנימו שקשר גוף – נפש הינו קשר הדוק, ובאמצעות הנפש ניתן להשפיע על הגוף וכן להיפך, כאשר ישנו חולי או קושי פיזי הוא משפיע מאוד גם על הנפש. בתחום היוגה עושים שימוש באימון על כוח התודעה, באופן זה מושפע גם הגוף. לעיתים אנו רואים תוצאות מדהימות ממש של ריפוי מושלם באמצעות היוגה. שלא לדבר על הקלה בכאבים שונים, ועל שיפור ניכר של מצב הרוח.

התמחויות שונות ביוגה

יוגה זהו שם גנרי. עם הזמן קמו כמה וכמה תתי התמחויות כאשר כל אחת מהן שמה דגש על חלק אחר. בגדול העקרונות דומים מאוד אך השינויים הקלים הם אלה שיוצרים את ההבדל.

הבולט ביותר מבניהם זהו עקרון המגע – מדובר בשיטה בסיסית שטוענת כי מגע ישיר עוזר לאדם להישאר זמן רב בתנוחה מסוימת, זה עוזר בתמיכה של אחד בשני ומסייע גם בפיתוח קואורדינציה מיטבית.

בין השאר ישנו תחום התרגול – ויניאסה יוגה שבו נתמקד במאמר זה.

מהו ויניאסה יוגה?

ויניאסה יוגה זהו מצד אחד תרגול יוגה דינאמי , אך מצד שני שומרת על רוך ועל זרימה. הקצב של התרגול מוגדר בעצם כשילוב בין תנועה לבין נשימה, כאשר קצב התנועה של הויניאסה מותאם לקצב  הנשימה. אופי השיעור מאפשר דגש על תנועה נכונה מצד אחד ועבודה על חוזק וגמישות מצד שני. הויניאסה שואבת הרבה השראה משיטת האשטנגה וכן משיטת איינגר. היא שומרת על העדינות והרכות התנועתית לצד דיוק מרבי של תנועות הגוף.

בפראנה יוגה תוכלו למצוא שיעורי יוגה ברמות שונות ובמבחר סגנונות והתמחויות שונות. היוגה מתאימה לכל אחד, בכל גיל ובכל מצב. צרו עמנו קשר ותוכלו אף אתם להתחיל להתאמן בתחום שהכי מתאים לכם.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני