8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

בייבי יוגה גבעתיים 

תינוקות עד גיל שנתיים לומדים את העולם בעיקר דרך הגוף והתנועה. שיעורי בייבי יוגה גבעתיים יכולים להעניק לכם את ההזדמנות המושלמת להתחבר אל הרך הנולד דרך מגע, קול ותנועה. כך אתם תוכלו לרכוש את הכישורים והכילם הנדרשים על מנת להתמודד עם החיים החדשים שהחלו ותינוקכם יוכל ללמוד לחקור את גופו, תודעתו והחיבור המיוחד שקיים ביניהם.

מה עושים במפגשי בייבי יוגה גבעתיים ?

מפגשי בייבי יוגה בגבעתיים יעניקו לכם את ההזדמנות ליצור קשר עם תינוקכם ברמה הבסיסית והאינטימית ביותר. כל זאת באווירה ביתית חמימה ובטוחה. במסגרת השיעורים אנו נמתח את איברי התינוק בעדינות, נסייע לו להיכנס לתנוחות יוגה המתאימות עבורו ונעסה אותו בצורה בטיחותית ונכונה. כל הפעולות הללו נועדו לעזור לרך הנולד היקר לנו מכל להתחיל ולקבל את איבריו כשלו, לפתח מודעות גופנית ונפשית וללמוד על החיבור שבין הגוף לנפש ברמה הבסיסית מכל.

הרי תינוקות לא יכולים להיכנס לתנוחת כלב מביט לאחור, הם לא יקפידו על יציבה או נשימה נכונה ברגע שנעיר לכם. רמת התקשורת אותה הם מסוגלים להבין היא הבסיסית ביותר. וכך, על ידי מגע אוהב, קולות רכים ותנועה אשר מתאימה לשלב התפתחותו של ילדכם, נוכל לחזק את התינוק ואת הקשר שלכם אחד לשני.

דבר נוסף בו נתמקד במהלך השיעורים הוא החיזוק שלך בתור האם. נתמקד בך, בגופך ובמענק הכלים הדרושים לך בכדי שתוכלי לטפל בילדך בצורה הטובה ביותר, בנוסף ליצירת השקט והשלווה לה את זקוקה יותר מכל התקופה לא פשוטה זו.

במה עוזר התרגול ?

תרגול בייבי יוגה גבעתיים יכול לתרום לתינוקך בחיזוק ותמיכה של התפתחות המערכות השונות בגופו. העיסויים והמגע יסייעו בשיפור זרימת הדם, מתיחת הגפיים בעדינות תתרום לגמישות נכונה של המפרקים. בעוד הקול והמגע עצמו יעזרו בחיזוק הקשר האינטימי ביניכם.

פראנה יוגה הינו סטודיו חם ואינטימי אשר מספק שיעורי יוגה המותאמים במיוחד לסוגי אוכלוסייה שונים. אנו מציעים גם שיעורי מדיטציה, סדנאות תזונה, שיעורי פראנאיאמה, מפגשי העשרה בתחומים שונים מעולם היוגה ואימוני העמקה ללימוד ליוגה.

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני