בייבי יוגה

תינוקות עד גיל שנתיים לומדים את העולם בעיקר דרך הגוף והתנועה. שיעורי בייבי יוגה גבעתיים יכולים להעניק לכם את ההזדמנות המושלמת להתחבר אל הרך הנולד דרך מגע, קול ותנועה. כך אתם תוכלו לרכוש את הכישורים והכילם הנדרשים על מנת להתמודד עם החיים החדשים שהחלו ותינוקכם יוכל ללמוד לחקור את גופו, תודעתו והחיבור המיוחד שקיים ביניהם.

מה עושים במפגשי בייבי יוגה גבעתיים ?

מפגשי בייבי יוגה בגבעתיים יעניקו לכם את ההזדמנות ליצור קשר עם תינוקכם ברמה הבסיסית והאינטימית ביותר. כל זאת באווירה ביתית חמימה ובטוחה. במסגרת השיעורים אנו נמתח את איברי התינוק בעדינות, נסייע לו להיכנס לתנוחות יוגה המתאימות עבורו ונעסה אותו בצורה בטיחותית ונכונה. כל הפעולות הללו נועדו לעזור לרך הנולד היקר לנו מכל להתחיל ולקבל את איבריו כשלו, לפתח מודעות גופנית ונפשית וללמוד על החיבור שבין הגוף לנפש ברמה הבסיסית מכל.

הרי תינוקות לא יכולים להיכנס לתנוחת כלב מביט לאחור, הם לא יקפידו על יציבה או נשימה נכונה ברגע שנעיר לכם. רמת התקשורת אותה הם מסוגלים להבין היא הבסיסית ביותר. וכך, על ידי מגע אוהב, קולות רכים ותנועה אשר מתאימה לשלב התפתחותו של ילדכם, נוכל לחזק את התינוק ואת הקשר שלכם אחד לשני.

דבר נוסף בו נתמקד במהלך השיעורים הוא החיזוק שלך בתור האם. נתמקד בך, בגופך ובמענק הכלים הדרושים לך בכדי שתוכלי לטפל בילדך בצורה הטובה ביותר, בנוסף ליצירת השקט והשלווה לה את זקוקה יותר מכל התקופה לא פשוטה זו.

במה עוזר התרגול ?

תרגול בייבי יוגה גבעתיים יכול לתרום לתינוקך בחיזוק ותמיכה של התפתחות המערכות השונות בגופו. העיסויים והמגע יסייעו בשיפור זרימת הדם, מתיחת הגפיים בעדינות תתרום לגמישות נכונה של המפרקים. בעוד הקול והמגע עצמו יעזרו בחיזוק הקשר האינטימי ביניכם.

פראנה יוגה הינו סטודיו חם ואינטימי אשר מספק שיעורי יוגה המותאמים במיוחד לסוגי אוכלוסייה שונים. אנו מציעים גם שיעורי מדיטציה, סדנאות תזונה, שיעורי פראנאיאמה, מפגשי העשרה בתחומים שונים מעולם היוגה ואימוני העמקה ללימוד ליוגה.

למה ללעשות בייבי יוגה ?

עבור נשים רבות, תרגול יוגה תופס חלק משמעותי מהחיים שלהן: בין אם לאורך נעוריהן, במהלך 9 חודשי ההיריון או בימים לחוצים – לצורך תרגול נשימה, אין ספק ששיעורים אלו תורמים רבות לבריאות הפיזית והנפשית שלהן. בייבי יוגה מיועד עבור נשים שילדו לאחרונה, ומחפשות אחר דרכים חדשות לחזק את הקשר עם התינוק הרך שזה אך נולד. הנך אימא חדשה ומעוניינת למצוא את האיזון הנכון בחייך ובחיי התינוק? מערך השיעורים במיוחד של סטודיו יוגה פראנה יסייע לך רבות.

 

בייבי יוגה: סוגי תרגול שונים

היוגה משמעותה תרגול פיזי המתבסס על הפילוסופיה ההינדית, ומציעה פתרון לרבים מאתנו הקורסים תחת העומסים הרבים של החיים המודרניים. לצד האיזון הרוחני והפיזי ששיטת תרגול וותיקה זו מציעה, לאורך השנים האחרונות התפתחה שיטת תרגול יוגה חדשה: בייבי יוגה. תרגול זה, אשר התפתח במאה ה-20, מתבסס על העקרונות של שיטת תרגול היוגה הוותיקה. עם זאת, היא כוללת גם אלמנטים חדשים; אלמנטים המהווים תשתית חשובה לקשר בין התינוק להוריו. בבואכם לבחור את מסלול שיעורי היוגה המותאמים עבורכם ותינוקכם, חשוב להכיר את השיטות העיקריות דרכן מלמדים בייבי יוגה:

 • שיטת הלימוד הרוסית – שיטה זו, אותה פיתח ד"ר צ'רקובסקי, נוצרה לאחר לידת בתו, שנולדה פגה. על מנת לסייע לה בהתפתחותה, ד"ר צ'רקובסקי פיתח שיטת תרגול יוגה ייחודית המתבססת על טלטולים – באוויר ובמים. עם זאת, עלו לאורך השנים מספר סייגים בנוגע לשיטת תרגול זו בשל האגרסיביות שהיא כוללת.
 • שיטת הלימוד ההודית – שיטת תרגול יוגה זו, הנחשבת לעדינה ורכה למדי, מתבססת על עקרונות התרגול הקלאסיים של היוגה; עקרונות הכוללים, בין השאר, הרפיה ומגע.

 

להתאמן ולתרגל זמן איכות

אין ספק שיש ביכולתן של טכניקות יוגה אלו לשפר משמעותית את התפתחותם של התינוקות. בנוסף, תרגול יוגה זה תורם רבות לקשר בין ההורים לילדיהם. במידה ואתם מעוניינים להשתתף בשיעורים לצד העוללים שלכם, הנכם מוזמנים ליצור קשר בהקדם עם סטודיו יוגה פראנה.

 

בייבי יוגה

 

האם בייבי יוגה יכול לסייע לנשים נגד דיכאון שאחרי לידה?

ידוע כי לשילוב יוגה באורח החיים היומיומי שלנו מסייע לאנשים רבים בפתרון בעיות רפואיות, גופניות ונפשיות רבות. בשלב שאחרי הלידה נשים נוטות להיכנס לדיכאון. דיכאון זה נקרא דיכאון שאחרי לידה. לא משנה מהי הסיבה לדיכאון – אצלנו אף אחד לא ישפוט אותך או ינסה להיות הפסיכולוג שלך. בסטודיו יוגה פראנה תוכלי ליהנות בשיעורי בייבי יוגה שיסייעו לך לא רק להרפיה וחיבור לאני שלך אלא גם ישפרו את היחסים והחיבור בינך לבין הרך הנולד, דבר שייתן לך כוחות נפלאים להתמודד עם כל דבר.

זמן איכות עם בייבי יוגה

הורים שמתלוננים על מחסור בשעות הבונדינג המפורסם שבין הורים לתינוקות, יכולים להוסיף למאזן זה את שעות הבייבי יוגה שלהם. בשעות אלה תוכלו לתרגל מדי יום לא רק יוגה כי אם גם את חיזוק הקשר הרגשי והנפשי ביניכם. אין דבר שחשוב יותר מאשר מגע רך ועדין עם התינוק, שמלמד אותו על הקשרים הראשונים שהוא יוצר בעולם. היוגה החכמה מסייעת לכם לגעת בו בעדינות ובתבונה, ליצור אצלו גירויים חשובים להתפתחות שלו ולשפר את הערנות והקשב שלו לעולם החדש. זוהי דרך נפלאה להכיר לתינוק שלכם את העולם, במסגרתה של שיטה מפוקחת ובהדרכה צמודה בכל שלב.

תרגול גופני בריא

לתינוק יש יכולות גמישות רבות ועם הזמן הוא מאבד אותן והופך להיות נוקשה כמו כל הילדים, ומאבד הרבה מיכולת התנועה והתיקון הטבעיים של הגוף. תרגול בריא של בייבי יוגה מסייע לתינוק לשמור על גמישותו מבלי לפגוע במפרקים, ולהתפתח נכון תוך כדי שיפור הכושר הגופני ובניית המעטפת של השרירים בצורה נכונה ובריאה. כך, הוא ישפר גם את יכולת התנועה שלו במרחב ברגע שהיכולות האלה יתפתחו אצלו, יחד עם יכולת מוטורית משופרת בצורה משמעותית. בייבי יוגה תשפר אצלו גם את היציבה ואת הדרך שבה הוא יושב, הולך, שוכב ועומד, ותחזק אצלו את הזיכרון של הגוף למצג הנכון של השלד והשרירים.

חוגי בייבי יוגה

הפכתם להורים בפעם הראשונה בחייכם ואתם תוהים איך למלא את התפקיד הזה על הצד הטוב ביותר? בייבי יוגה זו אופציה שכדאי לכם בחשבון, כי עד גיל שנתיים התינוק שלכם לומד וחוקר את העולם בעיקר דרך הגוף, המגע והתנועה. במסגרת שיעורי יוגה לתינוקות לא רק שאתם נותנים לתינוק שלכם הזדמנות לחקור את העולם, אלא אתם גם עושים את זה ביחד איתו ולכן החיבור שנוצר בין ההורה לתינוק הינו חיבור עוד יותר חזק ומשמעותי. בסטודיו פראנה תוכלו ליהנות ממגוון שיעורי יוגה מודרכים שמותאמים לתינוקות, אז למה לחשוב פעמיים?

חוגי בייבי יוגה גבעתיים

Woman with baby boy practice yoga

איזה עקרונות באים לידי ביטוי בשיעורי בייבי יוגה?

כשמדברים על בייבי יוגה מדברים למעשה על שיעורי יוגה מיוחדים, כי התינוק שלכם הרי לא באמת יוכל להגיע לתנוחות המוכרות בשיעורים יוגה שונים, כמו תנוחת כלב מביט לאחור וכדומה. יחד עם זאת, שיעורים כאלה כוללים לא מעט יתרונות, שכן בעזרת:

 • המגע הרך והעדין
 • הקולות הנעימים
 • התקשרות בין ההורה והתינוק

אנחנו נותנים לתינוק את הביטחון שלו הוא זקוק. תרגול יוגה כזה למעשה תומך בתינוק שלכם ומסייע, בין היתר, בהתפתחות המערכות השונות בגופו. בנוסף, העיסויים מאוד מרגיעים אותו ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שהחוויה הזאת תעשה לכם, וגם לתינוק, רק טוב.

 

חוגי בייבי יוגה עם מדריכים מקצועיים

אם תעשו חיפוש מהיר בגוגל בוודאי תמצאו גם על יד הבית שלכם לא מעט מקומות שבהם מזמינים אתכם לתרגל יוגה עם תינוקכם. עם זאת, חשוב להבין: ממש כפי שדרוש לנו מדריך מאוד מקצועי כשאנחנו עושים יוגה למבוגרים, כך קורה גם כאשר מדברים על יוגה לתינוקות, ואולי אפילו יותר. לכן, אם אתם יכולים לקבוע שיעור ראשון עם התינוק שלכם במקום כמו סטודיו פראנה, למה להתפשר על משהו אחר? הסטודיו הוקם בשנת 2003, יש בו 200 שיעורים שבועיים והוא כולל שני סניפים באזור המרכז: אחד בתל אביב ואחד בגבעתיים. לכן זה לא ממש משנה איפה תרצו לתרגל בפעם הראשונה עם התינוק שלכם את כל נושא היוגה, כי בכל מקרה בסטודיו הזה מחכה לכם חוויה טובה. התקשרו עוד היום למספר: 1-700-507-074 ותראו שתיהנו מכל רגע.

בייבי יוגה גבעתיים

תינוק חדש שמגיע משמח את כל המשפחה אך מביא איתו גם לא מעט אתגרים, ובמיוחד אם זו הפעם הראשונה שהפכתם להורים. לכן כדאי שתדעו: בייבי יוגה גבעתיים זה שיעור שלא כדאי לכם להחמיץ כי במסגרת השיעור הזה לא רק התינוק נרגע ונושם לרווחה, אלא גם ההורה המטפל בו. סטודיו פראנה מזמין אתכם אליו לאינספור שיעורים של בייבי יוגה, ואין ספק שכבר מהרגע הראשון תרגישו שאתם במקום הנכון, אז למה אתם מחכים?

 

היתרונות של בייבי יוגה גבעתיים

מתלבטים? תוהים האם בייבי יוגה גבעתיים יוכל להתאים גם לכם כהורים וגם לתינוק שלכם? אם כך, כדאי שתכירו את כל היתרונות שמהם תיהנו אם תירשמו לשיעור כזה עוד היום:

 • במהלך שיעורי בייבי יוגה אתם נותנים לתינוק שלכם להבין את הדבר החשוב ביותר: אתם נמצאים שם לידו, תמיד.
 • במהלך השיעורים אומנם התינוק לא יכול לבצע את תנוחות היוגה המוכרות, אך הוא עושה דבר חשוב לא פחות: זז, לומד את הגוף ומכיר את העולם דרך התנועה.
 • השיעורים מאפשרים גם לכם, ההורים, לנוח, להירגע, להתחבר אל הגוף ולהיזכר שגם אתם, ממש כמו התינוק שלכם, בני אדם שזקוקים לרוגע ולשלווה כדי לתפקד טוב יותר.

כל היתרונות האלה לא משאירים מקום לספק: זה לא במקרה שכל כך הרבה אנשים עושים בשנים האחרונות שיעורי בייבי יוגה באזורים שונים בארץ ובעולם. התינוק, כפי שכולנו יודעים, לומר את העולם דרך התנועה והמגע. לכן חשוב לא רק לאפשר לו לעשות זאת וללמוד את כל הנושאים האלה, אלא גם רצוי לקחת חלק פעיל בלמידה ויוגה זו ההזדמנות הכי טובה לכך.

 

יוגה עם מדריכים מקצועיים

בין אם תרצו לעשות יוגה עם התינוק ובין אם אתם מעדיפים לעשות יוגה לבד ולהירגע קצת, כדאי שתכירו עוד היום את סטודיו פראנה. הסטודיו קיים משנת 2003, כולל שני סניפים באזור המרכז ומציע לקהל הרחב לא פחות ממאתיים שיעורים שבועיים. השיעורים מתקיימים בכל הרמות, כולל יוגה לתינוקות, אז למה שלא תתקשרו עוד היום למספר: 1-700-507-074 ותתחילו גם אתם לעשות יוגה עם התינוק, עם בן הזוג או עם מי שתרצו?

 


  שיחה מהירה

  צור קשר

     

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני