לוח שיעורים – סניף גבעתיים

ban

שימו לב: יש להירשם מראש לחלק מן השיעורים.

  להרשמה

ראשוןשנישלישירביעיחמישישישישבת
7:30-8:30 - חדש!!
ויניאסה
אסף בלזמוביץ
07:30-09:00
איינגר יוגה
גיא טל
07:15-08:30
איינגר יוגה
איתן הס
גיא טל מחליף
08:30-10:00
איינגר יוגה
איתן הס
גיא טל מחליף
8:30-10:00
איינגר רך
ננסי גרדוש
08:15-09:45
ויניאסה
יעל אוזר
09:00-10:30
יוגה נשית
דנה ששון
8:30-9:30- חדש!!
פילאטיס
יערה אלעד
הרשמה באפליקציה
08:40-10:10
פאוור ויניאסה
English class
אדי טויונגה
9:00-10:15
יסודות השאדו
סבב מורים
נועה גוטפריד
10:00-11:00
פילאטיס
יערה אלעד
הרשמה באפליקציה
10:15-11:15
יוגה לנשים בהריון
ריטה בצלאל אשור
10:10-11:10
ויניאסה עם תינוקות
הרשמה באפליקציה
יעל אלחנן
10:00-11:00
פילאטיס
ליר יושע
הרשמה באפליקציה
10:20-11:20
יוגה לנשים בהריון
ריטה בצלאל אשור
10:30-12:00
ויג'נאנה
יובל ברעם
11:30-13:00
ויניאסה
קרן ירמיה
11:30-13:00
יוגה ברוח השאדו
יעל אלחנן
11:30-13:00
ויניאסה
ריטה בצלאל אשור
11:30-13:00
איינגר יוגה
בריז'יט יונג
11:30-12:45
ויניאסה
מיכל עירוני
11:30-12:30 חדש!!
פילאטיס
אפרת אראל
הרשמה באפליקציה
ליר יושע מחליף

12:15-13:45
יוגה ברוח השאדו
סבב מורים
יעל אלחנן

12:00-13:30 חדש!!
איינגר יוגה
ליאור היקרי
13:45-15:15
ויניאסה
מורן צמחוני
הרשמה באפליקציה
15:30-17:00
אשטנגה
ליאת משולם


17:00-18:30
יוגה נשית
דנה ששון
17:00-18:30
איינגר
בריג'ט יונג
17:00-18:15
איינגר
ננסי גרדוש
ליאור אלשיך מחליפה
17:00-18:30 חדש!!
אשטנגה
לירון גלעד
17:00-18:30
איינגר יוגה
ליאור היקרי
17:30-19:00
איינגר
אוהד יצחקי
17:45-18:45 חדש!
פילאטיס
אווה סילאג'י
הרשמה באפליקציה
17:50-18:50 חדש!
פילאטיס
ליר יושע
הרשמה באפליקציה
18:00-19:00
בקרוב שיעור החדש.
17:50-18:50 חדש!
פילאטיס
ליר יושע
הרשמה באפליקציה
18:45-20:15
איינגר יוגה
ננסי גרדוש
18:45-20:15
ויניאסה
דנה ששון
הרשמה באפליקציה
18:45-20:15
איינגר יוגה
ננסי גרדוש
18:45-20:15
ויניאסה
לירון גלעד

18:45-19:45
מדיטציה
גולן פסי
הרשמה באפליקציה
19:30-21:00
אשטנגה
רומן סיימון
18:50-20:20 חדש!!
אשטנגה
אוריתה
הרשמה באפליקציה
19:00-20:00 חדש!!
פילאטיס
יערה אלעד
הרשמה באפליקציה
19:00-20:00-חדש!!
פילאטיס
אפרת אראל
הרשמה באפליקציה
19:00-20:15
יסודות
קרן ירמיה
20:30-22:00
ויניאסה
מורן צמחוני
הרשמה באפליקציה
20:30-22:00
ויניאסה
ריטה בצלאל אשור
הרשמה באפליקציה
20:30-22:00
אשטנגה
אוריתה
20:10-21:30 - חדש!!
קונג פו
עילי אביאל
הרשמה באפליקציה
20:10-21:40 - חדש!!
יסודות השאדו
נועה גוטפריד
הרשמה באפליקציה
20:45-22:00
ויניאסה
טל דלית
הרשמה באפליקציה
20:30-22:00
פאוור ויניאסה
אדי טויונגה
English class
20:30-22:00
ויג'נאנה
יובל ברעם

לבחירת הרמה המתאימה לכם – עברו לעמוד רמות השיעורים

 

גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3) 1-700-50-70-74
תל אביב, שדרות בן גוריון 79 1-700-50-70-74