8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-14:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

שיעור העמקה עם טל דלית

שיעור העמקה עם טל דלית בנושא "היוגה כטיפול"

כשאנו מגיעים לתרגול יוגה, אנו מגיעים לטיפול. כל התנוחות, כל הרצפים וכל ההנחיות, מטרתם אחת – לעשות לנו טוב בגוף ובנפש. בניגוד לסוגים אחרים של טיפול, בהם אנו פאסיביים לרוב, כאן, בתרגול היוגה, עלינו לקחת חלק אקטיבי. אנחנו המטפלים של עצמנו. לעתים יש מורה, שמנחה ומסייע, ולעתים אנחנו מתרגלים לבד, אך תמיד, בסופו של דבר, אנחנו המטפלים של עצמנו. זהו תפקיד גדול ונפלא. יש בנו את היכולת לעשות לעצמנו טוב. זו זכות. עם זאת, יש לנו גם אחריות. עלינו להיות קשובים לעצמנו, למצבנו באותו היום, לגוף שלנו, לנפש שלנו. עלינו להיות קשובים לגמרי לעצמנו, כפי שעל כל מטפל להיות קשוב אל המטופל שלו במהלך הטיפול.
בסוף תרגול היוגה אנחנו מרגישים נפלא. במהלך התרגול קורים לנו דברים נפלאים. לטעמי, יש כח רב בהבנה של הדברים. כשאנו מבינים יותר על מה קורה, ומדוע זה קורה, התשוקה והאהבה שלנו לתרגול מתעצמות. בסדנה ננסה להבין מה קורה לנו בגוף, למה זה קורה, וכיצד לכוון את המתרחש בהתאם למה שאנחנו צריכים. בהתאם למי שאנחנו.
נדבר על תפיסת הגוף ביוגה וברפואה הסינית, כמו גם על אנטומיה מערבית, וננסה להבין כיצד ומדוע מתרחשים בגוף השינויים בעקבות האסאנות. נבקש ללמוד יותר על הגוף שלנו. נלמד כיצד לשמור עליו ונתייחס לבעיות נפוצות שעלולות להיווצר בתרגול היוגה ובחיים בכלל. נלמד, למשל, כיצד לשמור על ברכיים בריאות, כיצד לשמור על הגב התחתון, כיצד לאזן ולהפחית סטרס. נלמד על הנשימה. נתייחס לכאבי ראש, לכאבי מחזור, ובכלל – נלמד כיצד לשמור על הגוף כולו בתרגול ומחוצה לו. אורכו של המפגש כשלוש שעות, והוא יכלול שיחה, הרצאה (כדאי להביא מחברות!) ותרגול יוגה.

קצת על טל..

טל מתרגל יוגה ומדיטציה מזה למעלה מעשר שנים. הוא הוסמך ללמד יוגה בשיטת ויניאסה אצל ראם הראובני בפראנה. הוא מטפל ברפואה סינית ובשיאצו בקליניקה פרטית ברמת אביב, והינו חבר צוות ההוראה בקמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב. בקמפוס ברושים הוא הוכשר כמטפל, למד רפואה סינית ושיאצו, וסיים את לימודיו בהצטיינות יתרה. הוא בוגר אוניברסיטת תל אביב בהצטיינות לתואר B.Sc במסלול דו חוגי בביולוגיה (דגש על גוף האדם) ובלימודי מזרח אסיה (דגש על השפה הסינית).

 

* רישום וביטול השתתפות בסדנה באמצעות אפליקציית EZSHAPE בלבד.
מועד הסדנא: יום שבת 4.2.17, בין השעות 12:15-14:45 בפראנה גבעתיים.
עלות הסדנא: ההשתתפות הינה במסגרת המנויים והכרטיסיות של פראנה, ללא עלות נוספת.
הכניסה לאורחים בעלות של 85 ש"ח.
ביטול השתתפות אפשרי עד 24 שעות לפני הסדנה.
אי הגעה ללא הודעה מראש יגרור תשלום על הסדנה בגובה 85 ש"ח.
מיקום הסדנה: סניף פראנה גבעתיים.
פרטים נוספים בסטודיו פראנה 1700-507-074.
מוזמנים ומוזמנות

שיחה מהירה

צור קשר

      

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני