8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-14:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

שיעור העמקה עם דנה ששון

נושא השיעור- יוגה נשית והמחזור החודשי

כנשים, הדבר היחידי והקבוע ביותר בחיינו הוא השינוי!
פארינאמה- מצב של ידיעת השינוי. תודעה שאינה ערה לשינוי תחווה סבל קבוע. לפי היוגה, על כל אחת מאתנו להיות ערה ומודעת לשינויים המתרחשים סביבה ולא להתקבע בדפוס מסוים שמגביל אותה.
עליך להכיר שהכול נמצא בשינוי מתמיד ואין מה לנסות לשמור על מה שאינו בר שימור. כשאת לא קשובה לעצמך, גופך יעורר את תשומת ליבך, עד שלא תהיה לך ברירה אלא להקשיב. כאשר הגוף פונה אלייך, הוא מעוניין לדבר אתך ועלייך להיות קשובה.
תוכלי לעשות זאת, כאשר יהיו לך כלים, המאפשרים פסקי זמן והפגת מתחים, פסקי זמן אלו יאפשרו לך לקלוט ולעבד את המידע הזורם דרכך, כך תוכלי להפחית את העומס שבמקרים רבים פוגע באיכות חייך. בדרך זו, תצליחי להשיב איזון לחייך ולנהל אותם במקום שהם ינהלו אותך.
הבעיה מתחילה כשאנחנו לא יודעות להקשיב לעצמנו ולכבד את גופנו.
בכדי לאזן את המחזור החודשי ולהפחית תסמינים המלווים אותו, עלינו לאזן, תחילה את היחסים עם עצמנו, רק כך נוכל להבין את השפעת המחזור החודשי על חיינו.
בסדנה זו נעמיק בנושא המחזור החודשי, נלמד להכיר ולקבל את השינויים אותם אנו חוות כמעט כל חודש מאז שהיינו ילדות, נבין מי הם ההורמונים אשר שולטים בחיינו, נתייחס אל הנשימה ונבין את השפעתה ההכרחית, על חיי היומיום שלנו. נחווה תרגול עמוק של יוגה נשית לקבלת כלים כיצד לתרגל נכון במהלך כל החודש.
סדנה זו מיועדת לנשים בלבד, בכל גיל ובכל רמות תרגול, זהו ידע חשוב שכל אישה צריכה לדעת אותו, גם אם הווסת הפסיקה להגיע.
התרגול יועבר ע"י דנה ששון מורה לאשטנגה וינאסה ויוגה נשית לפי שיטתה של מירה ארצי פדן.
** יש להצטייד בכלי כתיבה.

 

 

שיחה מהירה

צור קשר

      

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני