8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-14:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

קורס העמקה שנתי עם דודי מלכא

קורס העמקה שנתי – Shadow Yoga

ספטמבר 2017

מזה כמה שנים אני מרגיש שתהליך הכשרת מורים ליוגה הוא בעייתי ומוביל בהרבה מקרים לחוסר מקצועיות, ושטחיות. המצב, בו שנה אחר שנה, "יוצאים לשוק" בארץ, מאסות של מורים, בלי שום קשר לקצב ההבשלה, ההתעמקות והמוכנות של המתרגל/ המורה המתחיל, הוא בעייתי ועלול להוביל לאובדן הדרך היוגית.

מחשבות אלה הביאו אותי להחלטה לצאת מהמעגל הזה, של הכשרת מורים, ובמקום זאת להתמקד בקורסי העמקה חד שנתיים עם אפשרות להמשך העמקה שנים נוספות.

אני חושב שמי שבאמת ובתמים חי את דרך היוגה ורוצה ללמדה, צריך בראש ובראשונה להקדיש שנים רבות להתעמקות ובניית תרגול יציב.

מתוך מפגש ותרגול משותף עם מורה, שאיתו מתהווה קשר כנה ואמיתי, יהפוך המתרגל אט אט לסוג של "שוליה" ומתוך כך, תנבט היכולת והידיעה להעברת הידע הזה הלאה. אם דברי אלה נוגעים בכם במקום הנכון, אתם מוזמנים לקורס הבא שלי.

באם אתם מעוניינים בתעודת הוראה תוך שנה/ שנתיים/ שלוש, אני כבר לא הכתובת לכך.

במהלך הקורס אלמד באופן מעשי ועיוני את העקרונות והכלים שבבסיס התרגול של ההאתא יוגה, כפי שקיבלתי לאורך השנים מהמורים שלי, וכפי שהם נבטו בתוכי לאורך שנים ארוכות של תרגול מעמיק ובלתי מתפשר, וחקירה אינסופית ואוהבת אל תוך הכתבים השונים, שעניינם האתא יוגה, כוח החיים, תנועה פנימית, ריקות ומרחב.

מי שמוכן, לעשות את הצעד הזה, ולהתחייב בפני עצמו, בפני הדרך ובפני, מוזמן לצעוד לצידי ולהיחשף לעולם מרתק של השלה, של תנועה עמוקה ומאתגרת, של חוזק, ושל עצירה אמיתית ומעמתת.

אנסה, כמיטב יכולתי, לעשות סדר בבלבול, שאני פוגש אצל הרבה מאוד מתרגלים, בקשר לתרגול האישי בפרט ותרגול ההאתא יוגה בכלל, נלמד לפתח את הגישה הנכונה לתרגול, לייצר את המחווה הנכונה, הרצינות והצניעות ביחס לדרך, ודרך כך לבנות תרגול יום יומי אישי, בטוח, וקשוב.

הקורס יתקיים בימי חמישי בין השעות 17:00- 20:00 בתל אביב. (הכתובת המדוייקת תפורסם בהמשך)

מועד תחילת הקורס: 26 לאוקטובר 2017

עלות הקורס: 6500 ₪ לשנה.

הקורס אינו מיועד למתרגלים מתחילים לגמרי, אלא לבעלי ניסיון בתרגול האתא יוגה מכל אסכולה שהיא.

הקבלה לקורס היא רק לאחר שיחה עם דודי מלכא.

לפרטים נוספים:

03-5230907

dudi malka

שיחה מהירה

צור קשר

      

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני