8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-14:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

שאדו יוגה

סדנת שאדו יוגה עם דודי מלכא

shadow yoga הינה אסכולת האתא יוגה אשר פותחה ע"י שאנדור רמטה ומבוססת על משנתם המעשית של הכתבים הטנטריים שעוסקים בהאתא יוגא, ועל כתביו של הנאט יוגי Gorakhnath.

תרגילי ההכנה לפני התרגול, (הנקראים בסנסקריט תרגילים מרסנים/ מתקנים- Vyayama) מכינים את המתרגל למסע הארוך והמאתגר שלפניו, ומופיעים, כיום, בעיקר בהאתא יוגא הטיבטית.

סדרות המבוא של ה-Shadow  מבוססות על עבודת רגליים מאתגרת ומעגלית, תנוחות וכיווני תנועה ספירליים ופשוטים שמקורם בפעילות האנושית המגוונת, כפי שהיא באה לידי ביטוי באומנויות הלחימה, ביציבות הלוחמים הדינאמיות, במלאכות היום-יום, בריקוד ההודי, ובברכות השמש.

ההתעמקות בתרגילי ההכנה ובסדרות המבוא, מתחילה לשחרר, באופן הדרגתי, את ההתניות, החסימות, החולשה, והנוקשות שמצטברות בגופנו עקב חיי השיגרה המודרניים.

הגוף, שבעבר הסתגל לתנועה מוגבלת, ליציבה לקויה, להשתעבדות לדחפים, ולפחד, נחשף למהלך, שהינו האתא יוגי במהותו, אשר מביא לתחילתה של תנועה שקטה ורצופה של הנשימה ושל כוח החיים. מהלך זה מקנה חוזק, יציבות עצבית, יכולת הבחנה, שקט וכוח התמדה, שהינם מצבנו הטבעי, והיסוד הבסיסי והבלתי מתפשר לתרגול נכון ובטוח של האתא היוגא.

דודי מלכא, לומד ומתרגל יוגה 23 שנים, בשמונה עשרה השנים האחרונות הוא לומד, מתרגל, ומלמד Shadow Yoga, עם תלמידיו המסורים, ובהדרכתם והשראתם של מוריו, שאנדור רמטה ואמה בלנייבס.

הוא הוסמך ללמד אסכולה זו, על ידי שאנדור, בקורס מורים שעבר באירופה לפני שבע עשרה שנים.

חי עם בת זוגו, אילת, ושלושת ילדיו בגליל התחתון.

בתרגול נעשה שימוש בנעילת הבטן- Uddiyana Bandha. נא להגיע על בטן ריקה.

סדנת יסודות השאדו  מיועדת למתרגלים מתחילים שרוצים להיחשף לתרגול השאדו יוגה

הסדנא אינה מיועד למתרגלים שמעולם לא תרגלו יוגה, לנשים במחזור החודשי או בהריון.


מועד הסדנא הבאה : 01.10.16 סדנת יסודות השאדו יוגה

בין השעות 09:00-12:00 בבוקר בפראנה תל אביב.
עלות הסדנא 180 ₪.
למגיעים 3 פעמים ברציפות פעם רביעית ב-160 ש"ח*

מועדי הסדנאות הבאות:

יום שבת ה-19/11- סדנת שאדו יוגה 08:00-12:00

יום שבת ה-24/12- סדנת יסודות השאדו יוגה 09:00-12:00

יום שבת ה-21/01- סדנת שאדו יוגה 08:00-12:00

יום שבת ה-04/03- סדנת יסודות השאדו יוגה 09:00-12:00

יום שבת ה-13/05 – סדנת שאדו יוגה 08:00-12:00

יום שבת ה-24/06- סדנת יסודות השאדו יוגה 09:00-12:00

שימו לב!!

שיעורים עם דודי מלכא יתקיימו בימי שלישי בשעה 17:00 בפראנה תל אביב

השיעורים יתקיימו בהרשמה מראש בלבד!! ובמסגרת המנוי/כר' של פראנה. 


שאדו יוגה תל אביב

אם גם אתם, כמו לא מעט אנשים אחרים, מרגישים שבחיי היומיום סיגלתם לעצמכם יציבה לא נכונה, תנועה מוגבלת או כל דבר אחר שהייתם רוצים לשנות, שאדו יוגה זו היוגה הנכונה לכם. השיטה הזאת יוסדה על ידי שאנדור רמטה והיא משלבת למעשה בין אלמנטים שונים שמגיעים מעולם היוגה ובין אלמנטים אחרים שמגיעים מעולם אומנויות הלחימה ואפילו הריקוד. אם תפנו עוד היום לסטודיו פראנה ותגיעו לשיעור הראשון של יוגה מהסוג הזה, אתם תראו שמהר מאוד תתאהבו, ובגדול.

כיצד שאדו יוגה תשפיע על חיי היומיום של המתאמנים?

במסגרת אימונים של שאדו יוגה אנחנו רואים שנעשה שימוש בצמתים אנרגטיים שונים של הגוף, והכול מתוך מטרה לשחרר וליצור תנועה רציפה יותר. כך האנרגיה זורמת בגוף בצורה נכונה יותר, וזה מה שמוביל בסופו של דבר לכך שתרגילי יוגה כאלה מסייעים בשחרור של:

  • התניות שכלל לא שמנו לב שיש לנו
  • חסימות שונות בגוף
  • חולשה שמצטברת בגופנו בכל יום

בפועל אנחנו רואים שיוגה מהסוג הזה נותנת לנו חוזק, יציבות ויכולת להתמיד בצורה טובה יותר בכל פעולה ותנועה שאנחנו עושים. התרגול כולל תנועות ספיראליות שאנחנו עושים בחיי היומיום ולכן הן אינן זרות לנו במהלך האימונים. מושם כאן דגש על טיפוח יציבה נכונה מתוך אמונה שאם היציבה נכונה, כל תנועה שנעשה תהיה מדויקת ונכונה יותר. כדאי לדעת: יוגה מהסוג הזה מיועדת גם לאנשים שמעולם לא התנסו לפני כן ביוגה וגם לנשים בהיריון.

שאדו יוגה בתל אביב כדאי לתרגל במקום הטוב ביותר בעיר

בין אם אתם גרים בגבעתיים ובין אם אתם גרים בתל אביב, כדאי לדעת שסטודיו פראנה זו הבחירה הנכונה עבורכם. הסטודיו קיים כבר משנת 2003 ואחד מהדברים הייחודיים שהוא מציע, זה תרגול של כל שיטות היוגה תחת קורת גג אחת. זה אומר שכל מתעמל יוכל לבחור את שיטת היוגה שמדברת אליו יותר ולהתחיל לתרגל אותה, החלק מרמת המתחילים ועד רמת המקצוענים. מתקיימים בסטודיו 200 שיעורים בשבוע, בימים שונים ובשעות מגוונות ולכן ברור שגם אתכם, כמו כל אדם אחר שפנה כבר אל הסטודיו, תמצאו את השיעור המתאים לכם. להרשמה חייגו: 1-700-507-074.

שיחה מהירה

צור קשר

      

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני