8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-14:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

סדנת יוגה נשית עם מירה ארצי פדן

סדנת יוגה נשית ייחודית עם מפתחת השיטה- 2/3/17

רוצה להכיר את גופך כפי שמעולם לא סיפרו לך? בואי לסדנת היכרות משמעותית עם עצמך
במפגש בן כשלוש שעות תקבלי כלים נגישים ופשוטים להכיר את ההורמונים המנהלים את חייך ומשפיעים מאוד על מצבי הרוח שלך, תחושת העומס שאת חווה, על היצירתיות שלך, על התשוקה המינית שנעלמת מידי פעם, על הצורך שלך בחברה או בדידות ועוד… בנוסף תביני עד כמה הם אחראיים על כאבי ראש, מיגרנות, כאבי בטן, מערכת העיכול, רגישות ואף כאבי מפרקים, גלי חום, דליפות שתן, צניחות אברים ועוד ועוד!
תלמדי להבין כיצד ביכולתך לנהל את חייך באופן הנכון עבורך! תלמדי להניע את גופך ממקום יציב ותומך מתוך הכרה באגן שלך כעוגן מייצב של חייך.
ליוגה הנשית כלים המתאימים לכל אישה להבין, להכיר ולשנות תסמינים ודפוסים המנהלים את חייך.
קבלי כלים להתחבר לכוחות מייצבים הקיימים בתוכך ויכולים לחולל שינוי משמעותי באיכות חייך.
תוכלי להציץ אל עולמך הפנימי מנקודת התבוננות חדשה ומרתקת אל גופך, וכך בלוח הזמנים הצפוף של חייך תוכלי למצוא מקור חידוש של אנרגיה איזון וייצוב.

תרגול, הרצאה וזמן לשאלות

עולמה של האישה שופע בתמרונים בין העבודה, הילדים, בן הזוג והבית. אורח החיים מלא ההתמודדויות דורש מאישה לשמור על ריכוז ואיזון של הנפש והגוף, בדומה לעקרונות הנלמדים בעת תרגול יוגה נשית. אין ספק שעבור האישה האמתית, הצצה אל תוך עצמה, מנטלית ופיזית, דרך היוגה הנשית היא משבצת בלוח הזמנים הצפוף שתוביל לחידוש האנרגיות ולמציאת איזון והרמוניה.
היוגה הנשית היא יוגה שמותאמת לאישה על סמך היכרות עם שינויים הורמונליים, יצירת הקשר בין הגוף, התודעה ודרכי הנשימה לצורך השגת דרכים לשיפור יציבה חזקה ואיזון נכון. דרך היוגה הנשית האישה יכולה להבין את הקשר שבין האופן בו היא נושמת למצבה הבריאותי והנפשי, והחיבור שנוצר בין נשימה נכונה לתפקוד אפקטיבי ביום יום. היוגה הנשית מעניקה לאישה את ההזדמנות לא להזניח את הכלים הבסיסיים ביותר להתמודדות עם השגרה הדוחקת – חיזוק השרירים העמוקים ושמירה על נשימה נכונה ויציבה חזקה. היא עוזרת לזהות סימפטומים שונים שמפריעים בהתנהלות היומיומית ולתקנם.

תרגול היוגה הנשית מתמקד בשרירי האגן, רצפת האגן והבטן. התרגול עוזר להבין את ההשפעה של שרירי האגן בדרכים שונות על נשימה ואיזון במצבי ישיבה, שכיבה ועמידה. התרגילים השונים מאפשרים היכרות מעמיקה עם האזורים המרכזיים האלו בגוף האישה והיכולת להשתמש בהם לשדרוג ההתנהלות היומיומית. מחזורי האסאנות (התנוחות) קשורים במחזוריות חיי האישה ומשלבים אסאנות מוכרות. המחזורים מתמקדים גם בשרירי הבטן, תוך התחשבות בצרכי האישה ומצבה הפיזי (באם נמצאת במחזור למשל).

מועד הסדנה:

יום חמישי 2.3.17
בין השעות 18:45-21:45, בפראנה גבעתיים.

עלות הסדנה: מנויות: 200 ש"ח, אורחות- 230 ש"ח. ההרשמה החלה,
מומלץ לשריין מקומות בהקדם!
לפרטים והרשמה 1700-507-074 כולן מוזמנות באהבה.

שיחה מהירה

צור קשר

      

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני