8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-14:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

מי מפחד מויפאסנה?: ערב סרט והרצאה בפראנה ת"א בהנחיית היוצרת ומורת המיינדפולנס – אביגיל גרץ

מועד: יום חמישי 30.3.23 בשעה 20:30

מיקום: סטודיו פראנה תל אביב – בן-גוריון 79 תל אביב

הקרנת הסרט "הבודהה מבן יהודה" ושיחה עם היוצרת ומנחת המדיטציה אביגיל גרץ בסטודיו פראנה.

הסרט מספר על אחינועם בת ה29 שמרגישה גבוהה מידי לחיים האלה ונגררת לסדנת מדיטציה שם היא פוגשת אשה מוארת לפני מותה שמצמיחה אותה עוד.

שיחה בעקבות הסרט על ייצוג עולם המדיטציה והיוגה בקולנוע והכרות חווייתית עם עיקרי המחשבה הבודהיסטית וגם על האופן בו תרגול מדיטציה ודרך הויפאסאנה מאפשרות לנו יכולת לספר את חיינו מחדש.

https://www.youtube.com/watch?v=qJyhNojjtcA

הסרט מ2022 קיבל תמיכה של הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה.

 

על אביגיל גרץ:

מתרגלת מיינדפולנס משנת 2004; בוגרת תכנית הכשרת מנחי MBSR וגם הכשרת מנחי MBCT מטעם מכון מודע במרכז הבינתחומי בהרצליה ואוניברסיטת בנגור באנגליה. אביגיל בעלת תואר ראשון בקולנוע מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני מאוניברסיטת בן גוריון בספרות. בשנת 2013 התפרסם ספרה הראשון ״בת של רב״ בהוצאת אבן חושן. אביגיל היא גם מחזאית וקולנוענית, מפרסמת סיפורים ושירים בכתבי עת. מלמדת מיינדפולנס בעמותת תובנה ובמסגרות פרטיות, ומרצה לקולנוע באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. חיה בתל-אביב עם בן זוגה ואם מאושרת לבת.

 

עלות : ההשתתפות בהרשמה מראש והתשלום על בסיס 'דאנה', – תשלום חופשי לפי יכולת ונדיבות הלב, משהו מקביל לשיטת ה-"כובע".- כלומר, כל אורח/ת ישלם לפי רצונו כמה שהוא מרגיש לנכון. סכום זה במלואו יימסר ליוצרת בהודיה ולתמיכה בהמשך יצירתה המבורכת!

פרטים נוספים והרשמה בסטודיו פראנה תל אביב 03-5230907 או גבעתיים –  03-5710660

 

שיחה מהירה

צור קשר

      

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני