8:00-21:00
ימי פעילות א’-ה’ בימי ו’: 8:00-15:00
סניף: תל אביב, שדרות בן גוריון 79 סניף: גבעתיים, ויצמן 19 (קומה 3)

פילאטיס מכשירים

את שיטת אימון פילאטיס מכשירים ויתרונותיה רבים כבר מכירים מקרוב. מדובר באימון הדרגתי המסייע לחיטוב הגוף, בעזרת שילוב בין חיזוק השריר והארכתו. כלומר, האימון גם מסייע לחיטוב ועיצוב, ותורם אף לשמירה על יציבה נכונה וכך מסייע לטיפול בכאבי גב. עובדה זו הפכה את הפילאטיס לפופולרי כל כך גם בקרב אלו שאינם עוסקים בספורט באופן יומיומי.

יתרונותיו של פילאטיס מכשירים

את שיטת התרגול המציא בשנות ה20 של המאה הקודמת אדם בשם ג'וזף פילאטיס, שלצד סקרנותו לגבי הגוף והנפש, היה גם ממציא. כך התפתחו 2 סוגי אימונים – פילאטיס מכשירים ופילאטיס מזרן. המכשירים שהמציא לשדרוג האימונים שלו, פעלו ברובם על קפיצים, מה שסייע למתאמן לקבל את התמיכה לה הוא זקוק בחלקים מסוימים של התרגול באיזורים מסוימים בגוף. נוסף לאלו, קיימים יתרונות נוספים לאימוני פילאטיס המכשירים:

  • קבוצות קטנות – בשונה משיעורי פילאטיס רגילים על מזרן המונים קבוצה גדולה של מתאמנים, העבודה בחדר בו מס' המכשירים מוגבל, מאפשרת למדריך להעניק למתאמנים יחס אישי התורם להתקדמות מהירה יותר, ובריאה יותר מכיוון שהוא יכול לראות את כל המתאמנים, ולתקן אותם במידה והם מבצעים תרגיל בצורה לא בריאה.
  • התאמה אישית – פילאטיס מכשירים הוא תחום המתאים לכל שכבות הגיל, כולל אוכלוסיות בעלי צרכים מיוחדים כגון נכי צה"ל, העוברים פיזיותרפיה בעזרת פילאטיס מכשירים.
  • רוגע – נשימה היא הדבר החשוב ביותר בפילאטיס, ובכל סוג של אימון, ויחד איתה, הפעולות האיטיות והחיבור לנפש יוצרים חוויה מרגיעה ומשחררת, מושלמת בסוף יום עבודה עמוס.

פילאטיס מכשירים בסטודיו יוגה פראנה

אימון ספורטיבי לא חייב להיות אינטנסיבי ומלא בהתרוצצויות בלתי פוסקות. סטודיו יוגה פראנה מזמין אתכם להיחשף לחוויה חדשה של אימונים המשלבים כוח ומאמץ, באווירה רגועה ונעימה. לא תאמינו כשתראו את התוצאות! צרו קשר עוד היום, והרשו לעצמכם להרגע…

פילאטיס מכשירים בסטודיו יוגה פראנה

שיחה מהירה

צור קשר

  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני